Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  Westwood se stal na European Tour hráčem listopadu

  4. prosince 2018 – pv

  Hráčem měsíce European Tour byl za listopad vyhlášen Lee Westwood. Prestižní ocenění se vysloužil především za své vítězství na turnaji Nedbank Golf Challenge v JAR, které bylo je ho prvním triumfem na European Tour po více než čtyřech letech.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Phil je formát. Na Tigerovo rýpnutí odpověděl úctou

  21. listopadu 2018 – pv

  Uprostřed vzájemných šťouchanců před pátečním soubojem o 9 milionů dolarů chtěl Phil Mickelson, aby jasně zazněla jedna věc o jeho soupeři. Na tiskové konferenci v Shadow Creek Golf Course řekl, co si o Tigeru Woodsovi myslí.

 • Lee Westwood a Helen Storey
  3

  Bleskovky

  Je to tady! Westwood propustil kedíka a ponechá si Helen

  13. listopadu 2018 – pv

  Lee Westwood udělal zásadní rozhodnutí, které se však trochu nabízelo. Propustil svého dlouholetého caddieho Billyho Fostera. Hole mu bude i nadále nosit jeho přítelkyně Helen Storey, s níž po boku v neděli po více než čtyřech letech opět vyhrál turnaj European Tour.

 • Lee Westwood a Helen Storey
  4

  Bleskovky

  Westwoodova múza Helen. Nejlépe hraje po jejím boku

  12. listopadu 2018 – pv

  Tajemství úspěchu Lee Westwooda odhaleno. Westymu se nejvíce daří, když má na bagu svou přítelkyni Helen Storey. V této sezóně mu nosila hole dvakrát. A výsledky? Dělené druhé místo až po play off na Made in Denmark a nedělní vítězství na Nedbank Golf Challenge.

 • Lee Westwood
  5

  Zprávy

  Garcia neodolal. Triumf mu sebral senzační Westy

  11. listopadu 2018 – pv

  Tři kola se v čele Nedbank Golf Challenge držel Sergio Garcia. Nakonec se musel sklonit před hvězdou tří posledních ročníků D+D REAL Czech Masters Lee Westwoodem. Pětačtyřicetiletý Angličan zahrál parádní finálové kolo za 64 ran a po více než čtyřech letech vyhrál podnik European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení