Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  1

  Bleskovky

  Westwood chce golf lehčí a levnější, širší jamky, nižší roughy

  30. května 2019 – pv

  Golf v moderní éře stále více bojuje s konkurencí nejen ostatních sportů, ale i s dalšími různorodými zálibami přicházejícími stále častěji z digitálního světa. Podle Lee Westwooda však bojuje především s vnitřními bariérami, které mu boj o místo na slunci velmi ztěžují.

 • Lee Westwood
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Úžasné Westyho eso na jamkovce v Austinu

  30. března 2019 – pv

  Lee Westwood sice na WGC-Dell Technologies Match Play nepostoupil ze skupiny, ale s fanoušky se v pátek rozloučil ve velkém stylu. Na jedenáctce jim předvedl parádní hole-in-one, kterým si vzal jamku nekompromisně pro sebe.

 • Lee Westwood a Helen Storey
  3

  Bleskovky

  To je trefa! Westwood vyhrál na dostizích 1,5 milionu

  14. března 2019 – pv

  Kromě toho, že hraje špičkově golf, je Lee Westwood také skvělý znalec závodních koní, na kterých umí vydělat pořádný balík peněz. Momentálně probíhá proslulý dostihový Cheltenham Festival a Westy už si na něm přilepšil o půl druhého milionu korun.

 • Lee Westwood
  4

  Bleskovky

  Westwood se stal na European Tour hráčem listopadu

  4. prosince 2018 – pv

  Hráčem měsíce European Tour byl za listopad vyhlášen Lee Westwood. Prestižní ocenění se vysloužil především za své vítězství na turnaji Nedbank Golf Challenge v JAR, které bylo je ho prvním triumfem na European Tour po více než čtyřech letech.

 • Phil Mickelson
  5

  Zprávy

  Phil je formát. Na Tigerovo rýpnutí odpověděl úctou

  21. listopadu 2018 – pv

  Uprostřed vzájemných šťouchanců před pátečním soubojem o 9 milionů dolarů chtěl Phil Mickelson, aby jasně zazněla jedna věc o jeho soupeři. Na tiskové konferenci v Shadow Creek Golf Course řekl, co si o Tigeru Woodsovi myslí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení