Články na téma: Lee Westwood

 • Tisková konference Czech Masters 2018
  6

  Zprávy

  Nové i známé tváře. V Praze se představily hvězdy Czech Masters

  21. srpna 2018 – Petr Vlček

  Tiskovou konferencí v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně oficiálně začal týden D+D REAL Czech Masters. Na setkání s médii nechyběly největší hvězdy 5. ročníku turnaje European Tour, který začíná ve čtvrtek na Albatrossu.

 • Lee Westwood
  7

  Bleskovky

  Ve Skotsku padají rekordy. O triumf hrají Fowler i Westwood

  13. července 2018 – pv

  Hvězda srpnového D+D REAL Czech Masters Lee Westwood nadále ukazuje svou parádní letní formu. Pětačtyřicetiletý Angličan je na Scottish Open stále ve hře o vítězství, když v polovině turnaje ztrácí na děleném šestém místě čtyři rány na vedení. Ještě o ránu lépe je na tom Rickie Fowler.

 • Danny Willett
  8

  Bleskovky

  V Irsku září anglické hvězdy Czech Masters. McIlroy ztrácí

  7. července 2018 – pv

  Čeští golfoví fanoušci se mají na co těšit. Aspoň podle průběžných výsledků z Dubai Duty Free Irish Open to vypadá, že hvězdy srpnového D+D REAL Czech Masters jdou s formou nahoru. Oba Angličané jsou po třetím kole mezi nejlepšími.

 • Danny Willett
  9

  Zprávy

  Přijede hvězda! Na Czech Masters dorazí vítěz Masters Willett

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour v Česku, hlásí první letošní hvězdy. Těmi jsou již tradiční účastníci turnaje Lee Westwood a John Daly, ke kterým se jako hlavní kluk z plakátu přidal vítěz Masters 2016 Angličan Danny Willett.

 • Lee Westwood
  10

  Zprávy

  Westyho série na Masters končí. Život prý jde dál

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poté, co Lee Westwood v sobotu neprošel druhým cutem na Houston Open je jasné, že jeho předlouhá série účastí na Masters je oficiálně u konce. Letos to bude poprvé od roku 2005, co se Westy neprojde slavnou Magnolia Lane.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení