Články na téma: Lee Westwood

 • Pilsner Urquell exhibice
  6

  Bleskovky

  OBRAZEM: Jak Westwood a Willett bavili Albatross

  24. srpna 2018 – haf

  Lee Westwood a Danny Willett si čtvrtek na Albatrossu užili. A to nejen na hřišti, kde oba zamířili výrazně pod par a vytvořili si skvělou pozici směrem ke zbytku turnaje. Dobrou náladu si přenesli i po dohrání na driving, kde byli hvězdami odpolední Pilsner Urquell exhibice.

 • Lee Westwood a Padraig Harrington
  7

  Zprávy

  Westwooda s Harringtonem čeká perný týden. Nepřijeli jen hrát

  22. srpna 2018 – Petr Vlček

  Dvě z největších hvězd Czech Masters nebudou mít starost jen o svůj golf. Jako asistenti kapitána Thomase Bjorna mají na Albatrossu za úkol také sledovat rydercupové naděje evropského týmu. Pikantní je, že Harrington půjde s jednoz z nich první dvě kola ve flightu.

 • Tisková konference Czech Masters 2018
  8

  Zprávy

  Nové i známé tváře. V Praze se představily hvězdy Czech Masters

  21. srpna 2018 – Petr Vlček

  Tiskovou konferencí v hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně oficiálně začal týden D+D REAL Czech Masters. Na setkání s médii nechyběly největší hvězdy 5. ročníku turnaje European Tour, který začíná ve čtvrtek na Albatrossu.

 • Lee Westwood
  9

  Bleskovky

  Ve Skotsku padají rekordy. O triumf hrají Fowler i Westwood

  13. července 2018 – pv

  Hvězda srpnového D+D REAL Czech Masters Lee Westwood nadále ukazuje svou parádní letní formu. Pětačtyřicetiletý Angličan je na Scottish Open stále ve hře o vítězství, když v polovině turnaje ztrácí na děleném šestém místě čtyři rány na vedení. Ještě o ránu lépe je na tom Rickie Fowler.

 • Danny Willett
  10

  Bleskovky

  V Irsku září anglické hvězdy Czech Masters. McIlroy ztrácí

  7. července 2018 – pv

  Čeští golfoví fanoušci se mají na co těšit. Aspoň podle průběžných výsledků z Dubai Duty Free Irish Open to vypadá, že hvězdy srpnového D+D REAL Czech Masters jdou s formou nahoru. Oba Angličané jsou po třetím kole mezi nejlepšími.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení