Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  11

  Bleskovky

  Krutý pád lídrů. Westwood si play off nezahraje

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle byl pořádný sešup, a hned ve dvojím vydání. Lídři páteční noci Lee Westwood a Brett Rumford se probudili do sobotní kocoviny a nezahrají si nedělní play off turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth v Austrálii. Oba si byli dokonce navzájem svědky svých pádů.

 • Lee Westwood
  12

  Bleskovky

  Westwood už v Austrálii vede, nahání ho i Olesen

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood a Brett Rumford společně odehráli úvodní dvě kola turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth a nerozdělí se ani pro kolo třetí. Po 36 odehraných jamkách totiž dělí vedení, a tak půjdou ve stejném flightu i ve třetím, posledním kole na rány.

 • Lee Westwood
  13

  Bleskovky

  Westwood nechce nic dohánět, a tak je v Austrálii druhý

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Vzestupnou tendenci svých výkonů potvrdil v prvním kole ISPS HANDA World Super 6 Perth anglický golfista Lee Westwood. Po prvním kole je na děleném druhém místě se ztrátou pouhých dvou ran na obhájce titulu, domácího Bretta Rumforda.

 • Lee Westwood
  14

  Bleskovky

  Westy se připomněl skvělým kolem a útočí na vítězství

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Parádním kolem o sobě dala vědět hvězda D+D Real Czech Masters Lee Westwood. Angličan zahrál v pátek na Maybank Championship druhé kolo za vynikajících 62 ran a na malajském podniku European Tour sdílí druhé místo. Na čelo ztrácí jedinou ránu.

 • Lee Westwood
  15

  Zprávy

  Westwood se o majetek s bývalou manželkou soudit nebude

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood se na poslední chvíli vyhnul soudu se svou manželkou o majetek v hodnotě 50 milionů liber. Obě strany těsně před plánovaným stáním přistoupily na mimosoudní vyrovnání.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení