Články na téma: Lee Westwood

 • Danny Willett
  11

  Zprávy

  Přijede hvězda! Na Czech Masters dorazí vítěz Masters Willett

  16. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Organizátoři D+D REAL Czech Masters, jediného turnaje European Tour v Česku, hlásí první letošní hvězdy. Těmi jsou již tradiční účastníci turnaje Lee Westwood a John Daly, ke kterým se jako hlavní kluk z plakátu přidal vítěz Masters 2016 Angličan Danny Willett.

 • Lee Westwood
  12

  Zprávy

  Westyho série na Masters končí. Život prý jde dál

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poté, co Lee Westwood v sobotu neprošel druhým cutem na Houston Open je jasné, že jeho předlouhá série účastí na Masters je oficiálně u konce. Letos to bude poprvé od roku 2005, co se Westy neprojde slavnou Magnolia Lane.

 • Lee Westwood
  13

  Bleskovky

  Krutý pád lídrů. Westwood si play off nezahraje

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Tohle byl pořádný sešup, a hned ve dvojím vydání. Lídři páteční noci Lee Westwood a Brett Rumford se probudili do sobotní kocoviny a nezahrají si nedělní play off turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth v Austrálii. Oba si byli dokonce navzájem svědky svých pádů.

 • Lee Westwood
  14

  Bleskovky

  Westwood už v Austrálii vede, nahání ho i Olesen

  9. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood a Brett Rumford společně odehráli úvodní dvě kola turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth a nerozdělí se ani pro kolo třetí. Po 36 odehraných jamkách totiž dělí vedení, a tak půjdou ve stejném flightu i ve třetím, posledním kole na rány.

 • Lee Westwood
  15

  Bleskovky

  Westwood nechce nic dohánět, a tak je v Austrálii druhý

  8. února 2018 – GolfExtra.cz

  Vzestupnou tendenci svých výkonů potvrdil v prvním kole ISPS HANDA World Super 6 Perth anglický golfista Lee Westwood. Po prvním kole je na děleném druhém místě se ztrátou pouhých dvou ran na obhájce titulu, domácího Bretta Rumforda.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení