Články na téma: Lee Westwood

 • Hero Challenge
  11

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood vyhrál noční Hero Challenge

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Už potřetí se na European Tour utkalo několik golfistů ještě před hlavním turnajem v exhibiční noční Hero Challenge, do které se před British Masters zapojila řada hvězd letošního D+D REAL Czech Masters. A jedna z nich také vyhrála - hostitel akce Lee Westwood.

 • Lee Westwood ve Mstěticích
  12

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood odletěl do Mstětic, bavil děti i dospělé

  1. září 2017 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood si ve čtvrtek odpoledne odskočil, lépe řečeno odletěl, do Mstětic na golfovou kliniku. Tu vedl před zhruba stovkou dětí i dospělých, které bavil více jak hodinu. Došlo na nejrůznější triky a tipy, ale samozřejmě i podpisy a selfíčka.

 • Hvězdy Czech Masters
  13

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters ocenily Prahu: Skvělí lidé i místo

  29. srpna 2017 – Petr Vlček

  V prostorách pražského hotelu InterContinental proběhla v úterý tisková konference organizátorů a největších hvězd D+D REAL Czech Masters. Čtveřice hlavních tváří turnaje to do sálu v posledním patře s podmanivou vyhlídkou na Prahu měla ze svých pokojů jen pár kroků. Jakmile Martin Kaymer, John Daly, Darren Clarke a Lee Westwood vstoupili, dokonale ovládli atmosféru.

 • Martin Kaymer
  14

  Bleskovky

  Do Prahy už dorazili také Kaymer, Westwood a Clarke

  29. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  John Daly je v Praze sice už od neděle, zbývající největší hvězdy čtvrtého ročníku D+D REAL Czech Masters ale dorážejí do našeho hlavního města až v úterý. Odpoledne je totiž čeká tisková konference a také Raiffeisenbank exhibice na Vltavě.

 • Lee Westwood
  15

  Bleskovky

  Těžká rozvodová bitva. Westwoodova manželka útočí

  10. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Hvězda D+D REAL Czech Masters Lee Westwood je uprostřed právní rozvodové bitvy s manželkou Laurae. Ve hře je astronomická rozvodová částka, a tak podle deníku The Sun přišla protistrana s těžkým kalibrem. Obviněním z nevěry.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení