Články na téma: Lee Westwood

 • Lee Westwood
  16

  Bleskovky

  Westy se připomněl skvělým kolem a útočí na vítězství

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Parádním kolem o sobě dala vědět hvězda D+D Real Czech Masters Lee Westwood. Angličan zahrál v pátek na Maybank Championship druhé kolo za vynikajících 62 ran a na malajském podniku European Tour sdílí druhé místo. Na čelo ztrácí jedinou ránu.

 • Lee Westwood
  17

  Zprávy

  Westwood se o majetek s bývalou manželkou soudit nebude

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood se na poslední chvíli vyhnul soudu se svou manželkou o majetek v hodnotě 50 milionů liber. Obě strany těsně před plánovaným stáním přistoupily na mimosoudní vyrovnání.

 • Hero Challenge
  18

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood vyhrál noční Hero Challenge

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Už potřetí se na European Tour utkalo několik golfistů ještě před hlavním turnajem v exhibiční noční Hero Challenge, do které se před British Masters zapojila řada hvězd letošního D+D REAL Czech Masters. A jedna z nich také vyhrála - hostitel akce Lee Westwood.

 • Lee Westwood ve Mstěticích
  19

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood odletěl do Mstětic, bavil děti i dospělé

  1. září 2017 – GolfExtra.cz

  Lee Westwood si ve čtvrtek odpoledne odskočil, lépe řečeno odletěl, do Mstětic na golfovou kliniku. Tu vedl před zhruba stovkou dětí i dospělých, které bavil více jak hodinu. Došlo na nejrůznější triky a tipy, ale samozřejmě i podpisy a selfíčka.

 • Hvězdy Czech Masters
  20

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters ocenily Prahu: Skvělí lidé i místo

  29. srpna 2017 – Petr Vlček

  V prostorách pražského hotelu InterContinental proběhla v úterý tisková konference organizátorů a největších hvězd D+D REAL Czech Masters. Čtveřice hlavních tváří turnaje to do sálu v posledním patře s podmanivou vyhlídkou na Prahu měla ze svých pokojů jen pár kroků. Jakmile Martin Kaymer, John Daly, Darren Clarke a Lee Westwood vstoupili, dokonale ovládli atmosféru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení