Články na téma: Lee Westwood

 • Close House
  21

  Bleskovky

  Westwood odhalil dějiště British Masters 2017: Close House

  18. října 2016 – GolfExtra.cz

  Po Ianu Poulterovi v loňském roce a Luku Donaldovi v tom letošním se ujme hostování British Masters v příští sezoně European Tour Lee Westwood. A už je jasné, kde se bude hrát. Podle předpokladu v resortu Close House na hřišti Colt.

 • Lee Westwood
  22

  Zprávy

  O spánek jsem kvůli tomu puttu z Ryder Cupu nepřišel, říká Westwood

  16. října 2016 – GolfExtra.cz

  Podle mnohých se jednalo o klíčový okamžik letošního Ryder Cupu. Lee Westwood neproměnil během sobotních fourballů metrový putt, který výrazně ovlivnil celkové skóre. Američané totiž díky tomu šli do nedělních singlů v lepší pozici a vyhráli 17:11.

 • Lee Westwood
  23

  Zprávy

  Woods může mít na Američany při Ryder Cupu špatný vliv, myslí si Westwood

  22. září 2016 – GolfExtra.cz

  Už jen pár dní zbývá do letošního Ryder Cupu a dá se tak očekávat, že pomalu ale jistě začnou létat vzduchem slovní přestřelky. První z nich se dost možná snaží rozdmýchávat Lee Westwood, který si není jistý pozitivním dopadem přítomnosti Tigera Woodse na americký tým.

 • Ryder Cup
  24

  Zprávy

  Czech Masters rozhodlo. Kdo pojede na Ryder Cup?

  24. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hotovo. Nominační bitva golfistů o účast v Ryder Cupu skončila. Tedy alespoň pokud jde o devět míst v týmu Evropy, která obsadí hráči na základě dlouhodobého hodnocení. Zbývá na soupisku dopsat poslední tři jména, jež vybere kapitán Darren Clarke. Které hvězdy čekat nemusí?

 • Lee Westwood
  25

  Zprávy

  Praha? Rozkošné město, zářil Westwood. Děti si užily aquapark

  23. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Spolu s Johnem Dalym patřil ke dvěma největším tahákům letošního D+D REAL Czech Masters. Oba se sešli ve finálovém kole v jednom fligtu. A Lee Westwood z měření sil vyšel lépe. Líbilo se mu ale nejen na hřišti. Prahu si užil i mimo něj.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení