Články na téma: Lee Westwood

 • Ryder Cup
  21

  Zprávy

  Czech Masters rozhodlo. Kdo pojede na Ryder Cup?

  24. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hotovo. Nominační bitva golfistů o účast v Ryder Cupu skončila. Tedy alespoň pokud jde o devět míst v týmu Evropy, která obsadí hráči na základě dlouhodobého hodnocení. Zbývá na soupisku dopsat poslední tři jména, jež vybere kapitán Darren Clarke. Které hvězdy čekat nemusí?

 • Lee Westwood
  22

  Zprávy

  Praha? Rozkošné město, zářil Westwood. Děti si užily aquapark

  23. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Spolu s Johnem Dalym patřil ke dvěma největším tahákům letošního D+D REAL Czech Masters. Oba se sešli ve finálovém kole v jednom fligtu. A Lee Westwood z měření sil vyšel lépe. Líbilo se mu ale nejen na hřišti. Prahu si užil i mimo něj.

 • John Daly
  23

  Zprávy

  ON-LINE: Finále Czech Masters. Daly jde s Westwoodem

  21. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Finálový den D+D REAL Czech Masters rozhodne o vítězi. Obhájí titul z loňska Thomas Pieters? Nebo bude slavit někdo z jeho pronásledovatelů? Sledujte náš online a nic důležitého vám neunikne.

 • Lee Westwood
  24

  Zprávy

  Westy: gentleman, kterému se lepí smůla na putty

  21. srpna 2016 – Hynek Just

  Z letošního D+D Real Czech Masters si sice svůj 24. titul nejvyšší evropské túry skoro jistě neodveze, to ale nic nemění na tom, že výraznou stopu v Čechách zanechá. Nejen jako legendární golfista, ale i jako docela normální a milý chlapík s obrovským nadhledem.

 • John Daly
  25

  Zprávy

  Daly i Westy na Czech Masters postupují, čtyřem Čechům chyběla rána

  19. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Vypadalo to na velkou českou radost. Tu ale v průběhu dne vystřídaly rozpaky. Z 11 Čechů ve startovním poli D+D REAL Czech Masters dal cut jediný. Filip Mrůzek se skóre -1. Turnaj má překvapivého lídra. Spolu s obhájcem titulu Thomasem Pietersem vede Dán Jeff Winther.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení