Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  1

  Zprávy

  Jessica Korda šla v Číně do vedení! Na LPGA útočí na šestý triumf

  19. října 2019 – pv

  Jessica Korda udělal na Buick LPGA Shanghai důležitý krok ke svému šestému vítězství na elitním ženském světovém okruhu. Se 66 ranami vyrovnala dosavadní nejlepší kola turnaje a se skóre -15 se usadila na čele leaderboardu. Do závěrečné rundy půjde v neděli s náskokem jedné rány.

 • Jessica Korda
  2

  Bleskovky

  Jessica Korda hraje v Šanghaji o vítězství. Z nebe tam prší esa

  18. října 2019 – pv

  Americká golfistka s českými kořeny Jessica Korda má za sebou vydařenou první polovinu turnaje Buick LPGA Shanghai. Po kolech za 68 a 67 ran drží se skóre -9 druhé místo dvě rány zpět za Kanaďankou Brooke M. Henderson.

 • Lee Ann Walker
  3

  Zprávy

  58 trestných ran na Senior LPGA! Moje chyba, litovala hráčka

  18. října 2019 – pv

  Od té doby, co Lee Ann Walkerová naposledy hrála soutěžní golf, už uplynulo hodně vody. Jak se od té doby změnila pravidla, natvrdo zakusila Senior LPGA Championship v Indianě, kde nasbírala za dvě kola dohromady neskutečných 58 trestných ran.

 • Karolína Vlčková
  4

  Zprávy

  Vlčková ustála drama, zvládla Q-School a zahraje si o LPGA

  18. října 2019 – pv

  Karolína Vlčková může dál snít svůj sen o tom, že si v příští sezóně zahraje elitní ženský světový okruh LPGA. V Plantation Golf and Country Clubu ve Venice na Floridě dokázala úspěšně zvládnout kvalifikační školu a zahraje si tak závěrečný kvalifikační turnaj Q-Series.

 • Karolína Vlčková
  5

  Bleskovky

  Vlčková zahrála znovu pod par, v Q-School drží postupové místo

  17. října 2019 – haf

  Také ve třetím kole turnaje druhé fáze kvalifikační školy LPGA se dostala Karolína Vlčková pod par. Díky tomu je před finálovou rundou na skóre -4 a drží postupové místo do závěrečné Q-Series, kam postoupí hráčky do třicátého místa.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení