Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Nelly Kordová (-9) na Havaji vede, dobře začala také Spilková

  18. dubna 2019 – haf

  V první cut ve své nováčkovské sezoně na LPGA může po prvním kole Lotte Championship doufat Klára Spilková. Ta je po prvním kole se skóre -2 na děleném 38. místě. Senzačně vstoupila do havajského turnaje Nelly Kordová, s mínus devíti vedoucí hráčka turnaje.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Aloha! Pro Spilkovou začíná na Havaji klíčová pasáž sezóny

  17. dubna 2019 – pv

  Nedlouho po středeční půlnoci českého času rozehraje Klára Spilková po dvoutýdenní pauze svůj pátý letošní turnaj na LPGA. Čeká ji podnik LOTTE Champiosnhip na Havaji, kde ve své kariéře ještě nikdy nehrála. S ohledem na blížící se přenasazení hráček v priority listu začíná české jedničce období, kdy půjde o hodně.

 • Jin Young Ko
  3

  Zprávy

  ANA Inspiration vyhrála Korejka Ko, Jessica Kordová šestá

  8. dubna 2019 – haf

  Žádné velké drama nepřinesl ve finálovém kole úvodní letošní ženský major ANA Inspiration. Korejka Jin Young Ko využila nepatrného náskoku po třech kolech, který podpořila povedeným vstupem do finálové rundy a došla si pro svůj první titul z turnaje kategorie major.

 • Jessica Kordová
  4

  Zprávy

  Skvělý začátek, pak útlum. Jessica Kordová i tak drží TOP 10

  7. dubna 2019 – jom

  Šance na top 10 z prvního majoru sezóny? Tu má Jessica Kordová obrovskou. Před finálovým kolem dělí osmé místo, navíc stále není definitivně ze hry o titul. Vedoucí Jin Young Ko vede o šest ran. Nelly Kordové nevyšlo ani třetí kolo a v neděli bude turnaj jen dohrávat.

 • Jessica Kordová
  5

  Zprávy

  Dabláče přibrzdily Jessicu Kordovou, Nelly měla velké štěstí

  6. dubna 2019 – jom

  Dlouho to vypadalo, že do víkendových kol prvního dámského majoru sezóny pronikne jen jedna ze sester Kordových, odpolední vítr ale dělal druhé vlně hráček velké problémy, a tak se štěstím proklouzla cutem i Nelly Kordová. ANA Inspiration vede Korejka Kim.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení