Články na téma: LPGA

 • Lydia Ko
  1

  Bleskovky

  Ko vrací úder: Hateři mě dělají silnější, vzkázala slavnému kouči

  14. srpna 2019 – pv

  Známý kouč David Leadbetter se před několika dny v rozhlasovém pořadu na Novém Zélandu vyjádřil, že by se měla jeho bývalá supertalentovaná svěřenkyně Lydia Ko konečně vymanit z negativního vlivu svých rodičů, které nazval ignoranty. Ko mu za jeho slova nyní poděkovala, nicméně nikoliv v dobrém.

 • Lydia Ko
  2

  Bleskovky

  Jste ignoranti, vzkazuje slavný trenér rodičům padající hvězdy

  9. srpna 2019 – pv

  Zdá se, že kariéra Lydie Ko je již za zenitem. Z 15 vítězství na LPGA získala jen jedno v posledních třech letech. Bývalá světová jednička neprošla cutem na posledních dvou majorech a klesla na 24. místo světového žebříčku. Problém je, že je jí teprve 22 let.

 • GettyImages-1164747587 (2).jpg
  3

  Bleskovky

  Další korejský triumf, na Evianu zvítězila Jin Young Ko

  28. července 2019 – haf

  Čtvrtý letošní ženský major přinesl třetí korejský triumf a druhý pro Jin Young Ko. Ta poté, co ovládl dubnová ANA Inspiration, vyhrála také Evian Championship. Se skóre -15 zvítězila o dvě rány.

 • Jessica Korda
  4

  Bleskovky

  VIDEO: P***, v***! Jessica Kordová si česky sprostě ulevila

  27. července 2019 – haf

  Známe to všichni. Nepovede se nám rána a už to jede samo. Někdy je prostě potřeba si ulevit, zanadávat si, vypustit páru. A přesně to se přihodilo během druhého kola Evian Championship americké golfistce Jessice Kordové, která však při svém krátkém zanadávání rozhodně nezapřela české kořeny. Jak odhalily ruchové mikrofony.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková si na LPGA pohoršila, kolik toho ještě odehraje?

  23. července 2019 – haf

  Ani druhé přenasazení hráček v priority listu LPGA nedopadlo pro Kláru Spilkovou dobře. Tentokrát už ale může mít na rozdíl od toho prvního horší následky. Turnajů totiž v kalendáři ubývá a především se na nich zmenšuje startovní pole. Kolik toho tak nejlepší česká golfistka ve své nováčkovské sezoně ještě stihne odehrát?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení