Články na téma: LPGA

 • Evian Championship
  1

  Zprávy

  Další major má nový termín, uvolnila mu ho olympiáda

  28. března 2020 – haf

  Golfoví fanoušci se mohou upínat k dalšímu datu, kdy by se nejen na televizní obrazovky mohl vrátit špičkový golf. A paradoxně se jedná o datum, kdy se měl původně konat letošní olympijský turnaj žen. Místo něho se totiž snad uskuteční Evian Championship.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Pauza Spilkové se protahuje, první major ale zná nový termín

  21. března 2020 – haf

  Klára Spilková už ví, že se její nečekané golfové prázdniny protáhnou minimálně do začátku května. LPGA totiž odložila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 další tři turnaje, už ale našla termín pro svůj první major sezony ANA Inspiration, který byl také odložen.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková se vrátila z USA do Prahy, na koberci neputtuje

  19. března 2020 – GolfExtra.cz

  Třetí březnový týden roku 2020 se měl hrát turnaj LPGA ve Phoenixu, ale místo toho má Klára Spilková, stejně jako všechny golfistky světových okruhů a profesionální sportovci vůbec, nucené volno. Sportovní dění se zastavilo, a tak 25letá golfistka tráví čas v Praze.

 • Mickey Wright
  4

  Zprávy

  Zemřela Mickey Wrightová, legenda s nejkrásnějším švihem

  18. února 2020 – pv

  V pondělí v 85 letech na srdeční selhání zemřela jedna z nejlepších golfistek historie Mary Kathryn "Mickey" Wrightová. Kromě toho, že vyhrála 82 turnajů na LPGA a 13 majorů, ji proslavil nádherný švih, tréninková píle a touha po dokonalosti.

 • Inbee Park
  5

  Bleskovky

  Dlouhé čekání je u konce, Park získala 20. titul na LPGA

  16. února 2020 – haf

  Po skoro dvou letech se raduje korejská golfová šampionka Inbee Park z dalšího vítězství na LPGA. Jubilejní 20. titul získala na ISPS Handa Women's Australian Open, když si ve finále udržela náskok tří ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení