Ladies European Tour spojila svou víru v lepší budoucnost se zámořskou LPGA. Hráčky strádající evropské série si v úterý odhlasovaly, že LET a LPGA založí společné obchodní partnerství, kde budou obě túry zastoupeny polovičním poměrem.

2

Zprávy

Klára Spilková pracuje na síle a výbušnosti, čeká ji ještě jeden turnaj

26. listopadu 2019 – GolfExtra.cz

Poslední start Kláry Spilkové v sezoně 2019 bude ve Španělsku na okruhu Ladies European Tour, kam se vrací po roce stráveném na LPGA, kde již obhájila členskou kartu pro sezonu 2020. Nově pak spolupracuje s kondičním trenérem Svatoplukem Býmou.

• Nelly Korda
    3

Zprávy

Nelly dohrála finále v TOP 3. Z rekordní odměny se raduje Korejka

25. listopadu 2019 – pv

Největší finanční odměnu v historii ženského golfu vyhrála na CME Group Tour Championship Korejka Sei Young Kim. Nelly Korda, která byla po většinu turnaje její největší vyzývatelkou, na ní v Naples ztratila dvě rány a skončila dělená třetí. Na děleném šestém místě dohrála finále LPGA její sestra Jessica.

4

Zprávy

Nelly Korda útočí ve finále LPGA na rekordní částku. Jessica v TOP 5

24. listopadu 2019 – pv

Sestry Kordovy hrají na CME Group Tour Championship parádní turnaj. Nelly ztrácí na finálovém podniku sezóny v Naples před posledním kolem ránu na vedoucí Sei Young Kim a má šanci vyhrát druhý turnaj v řadě. Jessica se posunula na dělené páté místo, když na vedení ztrácí šest ran. Vyvrcholení letošní sezóny LPGA mají možnost vidět živě i čeští diváci. Přímý přenos čtvrtého kola zařadila do svého vysílání stanice Golf Channel od 19:00.

5

Zprávy

Spilková si zahraje o rekordní peníze. LPGA navýšila odměny

23. listopadu 2019 – pv

LPGA bude v příští sezóně zase o něco lepším místem na zemi. Elitní zámořský okruh, na který si opět vybojovala kartu i Klára Spilková, rozdá svým profesionálkám v roce 2020 75,1 milionu dolarů na 33 řadových a jednom týmovém turnaji.