Články na téma: LPGA

 • Blair ONeal
  1

  Zprávy

  Unikát! LPGA si zahraje kráska v šestém měsíci těhotenství

  16. ledna 2020 – pv

  Blair O'Neal je považována za jednu z nejpůvabnějších osobností golfového průmyslu v Americe. Profesionální golfistka, moderátorka stanice Golf Channel a modelka, kterou na Instagramu sleduje přes půl milionu fanoušku, se nyní chystá hrát na turnaji LPGA. A to i v šestém měsíci těhotenství.

 • Michelle Wie
  2

  Bleskovky

  Michelle Wie oznámila těhotenství. Čeká holčičku

  11. ledna 2020 – pv

  Michelle Wie se v létě stane maminkou. S manželem Jonniem Westem, šéfem basketbalových operací týmu NBA Golden State Warriors, čekají narození dcery. Oznámila to na svém Instagramu v době, kdy se snaží o návrat ke golfu po vleklém zranění zápěstí.

 • Michelle Wie
  3

  Bleskovky

  Wie Turnaj šampionek LPGA nestihne. Pomůže Spilkové?

  9. ledna 2020 – haf

  Když Michelle Wie v polovině loňského roku přerušila kvůli zdravotním problémům kariéru, nebylo jasné, zda se někdy k soutěžnímu golfu vůbec vrátí. Nyní se to zdá pravděpodobné, ale v příštím týdnu to ještě nebude. Turnaj šampionek LPGA nestihne.

 • Jessica Korda a Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Jejich milovaná Austrálie je v plamenech. Kordovy budou hrát pro ni

  7. ledna 2020 – pv

  Sestry Kordovy mají k Austrálii velmi silnou citovou vazbu. A tak když je nyní země postižena obří přírodní katastrofou, neváhají se přidat k zástupu sportovců připravených pomoci. Čím lépe budou hrát, tím více peněz darují.

 • Dottie Pepper
  5

  Bleskovky

  Legenda LPGA ukázala srdce. Zaplatila dětem dluhy za obědy

  2. ledna 2020 – pv

  Dottie Pepperová, slavná hráčka LPGA, ukázala své dobré srdce. Právě včas, aby se nepřenášely do nového roku, zaplatila ve státě New York nevyrovnané dluhy za školní obědy rodinám několika desítek žáků místní základní školy.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení