Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Spilková bojuje na q-school o triumf! Blízko finále je i Vlčková

  22. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračovala ve třetím kole druhé fáze q-school LPGA ve skvělých výkonech. V sobotu zahrála v paru a drží se stále ve špici. S celkovým skóre -7 je na děleném čtvrtém místě dvě rány za vedením. S velkou nadějí na finále vyrazí do posledního kola i Karolína Vlčková.

 • Lexi Thompson
  2

  Zprávy

  Krutý rok Lexi Thompson. Na hřišti i mimo něj

  22. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Lexi Thompson má za sebou rok, který si bude pamatovat s převládajícími pocity smutku. Rozporuplný po sportovní stránce a nešťastný po té osobní. Jen málokdy se toho v životě člověka za tak krátkou dobu tolik přihodí.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Skvělé sestry Kordovy! Jessica skončila druhá, Nelly osmá

  20. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Velmi blízko byla Jessica Korda vítězství na závěrečném turnaji sezony LPGA. Na CME Group Tour Championship obsadila se ztrátou jediné rány dělenou druhou příčku. V TOP 10 skončila i její mladší sestra Nelly, která zakončila nováčkovskou sezonu děleným osmým místem.

 • Jessica Korda
  4

  Zprávy

  Jessica Korda utočí na titul, je ránu od prvního místa

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přes dvacet hráček je reálně ve hře o titul před finálovým kolem závěrečného letošního turnaje LPGA. Platí to i pro obě sestry Kordovy, když lépe je na tom na CME Group Tour Championship dělená pátá Jessica Korda, která ztrácí na první místo jedinou ránu.

 • Jessica Korda
  5

  Zprávy

  Sestry Kordovy září na finále LPGA, jsou v TOP 10

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Mají šanci zakončit sezonu na LPGA ve velkém stylu. Sestry Jessica a Nelly Kordovy rozehrály závěrečný CME Group Tour Championship báječně a po dvou kolech jsou obě v elitní desítce. O něco málo lépe je na tom Nelly, i z toho ale má Jessica obrovskou radost.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení