Články na téma: LPGA

 • Nelly Kordová
  1

  Zprávy

  Nelly Kordová to dokázala. V Austrálii vyhrála druhý turnaj LPGA

  17. února 2019 – jom

  Americká golfistka s českými kořeny Nelly Kordová je od neděle dvojnásobnou vítězkou na LPGA Tour. V Austrálii si ve finálovém kole ISPS Handa Women’s Australian Open hlídala náskok, který udržela až do samotného finiše. Ve světovém žebříčku přeskočí svou starší sestru Jessicu.

 • GettyImages-1125159087.jpg
  2

  Zprávy

  Nelly Kordová útočí na titul! Před finále vede o tři rány

  16. února 2019 – jom

  Na druhé kariérní vítězství na LPGA bude v nedělním finále ISPS Handa Women’s Australian Open útočit Nelly Kordová. Mladší z dcer bývalého vítěze Australian Open v tenisu Petra Kordy může navázat na rodinné úspěchy v Austrálii. Do finálového kola si nese náskok tří ran.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková po australské lekci: Dojde mi, jak to byly důležité týdny

  16. února 2019 – pv

  Nejlepší česká golfistka Klára Spilková má za sebou své dva první turnaje coby členka elitního světového okruhu LPGA. V Austrálii ani v jednom případě neprošla cutem, přesto věří že to byly v její kariéře důležité dva týdny.

 • Nelly Kordová
  4

  Zprávy

  Spilková na cut nedosáhla, Nelly Kordová je třetí

  15. února 2019 – haf

  Ani ve svém druhém startu v nováčkovské sezoně na LPGA neprošla Klára Spilková cutem. A to i přesto, že jeho hranice na ISPS Handa Women's Australian Open byla na skóre +3. Nejlepší česká golfistka za ní zaostala o tři rány, přestože v průběhu kola byla už na plus dvou.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Spilková začala berdíkem, pak se trápila. Cut se vzdálil

  14. února 2019 – haf

  Ani do druhého turnaje nováčkovské sezony na LPGA nevstoupila Klára Spilková ideálně. A to přitom hned na své první jamce zahrála birdie! Jenže především v druhé polovině prvního kola ISPS Handa Women's Australian Open se nejlepší česká golfistka trápila.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení