Články na téma: LPGA

 • Šideri Váňová
  1

  Zprávy

  Váňová půjde za americkým snem. Bude hrát Symetra Tour

  20. října 2018 – pv

  Šideri Váňová se jen těsně o dvě rány neprobojovala do závěrečné Q-Series LPGA. Je zklamaná, na druhou stranu získala možnost startovat příští rok na Symetra Tour, kterou se rozhodla využít.

 • Michelle Wie
  2

  Bleskovky

  Michelle Wie musela pod kudlu, sezona pro ni skončila

  19. října 2018 – haf

  V tomto roce už se s Michelle Wie na LPGA nepotkáme. Populární Američanka musela předčasně ukončit sezonu kvůli bolestem v pravé ruce, které snad definitivně odstranil chirurgický zákrok. Wie se chce vrátit na hřiště v roce 2018 silnější a zdravější, než dříve.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková si postup do Q-Series pohlídala, Váňové chyběly dvě rány

  19. října 2018 – haf

  Naprosto s přehledem zvládla 2. fázi Q-school LPGA Klára Spilková. V Plantation Golf and Country Clubu obsadila po čtyřech kolech na dvou hřištích dělenou čtvrtou příčku a zajistila si účast v Q-Series. Šideri Váňová a Karolína Vlčková naopak v kvalifikační škole končí.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Spilková si jde pro postup, Váňová o něj bojuje. Vlčková bez šance

  18. října 2018 – haf

  Velmi blízko postupu do závěrečné Q-Series je Klára Spilková, která se ve třetím kole turnaje druhé fáze letošní kvalifikační školy o LPGA vrátila na dělené čtvrté místo. Šanci má stále také Šideri Váňová, Karolína Vlčková naopak bude turnaj na Floridě už jen dohrávat.

 • Klára Spilková
  5

  Zprávy

  Češky si v Q-School pohoršily, postupové místo drží Spilková

  17. října 2018 – haf

  Po povedeném prvním kole v druhé fázi kvalifikační školy na LPGA přišlo lehké vystřízlivění. Přestože Klára Spilková a Šideri Váňová rozehrály i druhou rundu na hřišti Panther dobře, horší druhé devítky znamenaly pohoršení shodně o dvě rány. Karolína Vlčková se pak dostala do velmi těžké pozice.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení