Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  81

  Bleskovky

  Nelly Korda o sestře Jessice: Ještě jsme se nezabily

  2. května 2017 – GolfExtra.cz

  I když to o víkendu nebylo v podání Nelly Kordy úplně ono, má za sebou další úspěšný turnaj. I na šesté akci coby nováček na LPGA totiž prošla cutem a naplno si tak užívá dětského snu, že bude hrát na nejprestižnějším ženského golfovém okruhu i se sestrou Jessicou.

 • Jessica Korda
  82

  Zprávy

  Jessica ve větru zabojovala. V Texasu skončila třetí!

  1. května 2017 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda skvěle zabojovala na Volunteers of America Shootout v texaském Irvingu. V silném nedělním větru, který kazil skórkarty většině hráček, zahrála 73, a posunula se na konečné samostatné třetí místo. Play off jí uteklo o dvě rány.

 • Jessica Korda
  83

  Bleskovky

  Jessica Korda je v Texasu v TOP 10, Nelly nezkrotila silný vítr

  30. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jen pět hráček se v sobotu na Volunteers of America Texas Shootout dostalo pod par. Nebyla mezi nimi Jessica Korda, které však výsledek +1 stačil v silném větru na postup na dělené šesté místo. Její sestra Nelly to na rozdíl od ní neubojovala a propadla se do čtvrté desítky.

 • Nelly Korda
  84

  Zprávy

  Sestry Kordovy atakují TOP 10. Nejsou bez šance na triumf

  29. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda i její mladší sestra Nelly si stále vedou výborně na dalším podniku LPGA v Texasu. Obě jsou po dvou kolech se shodným výsledkem -4 na dělením jedenáctém místě a na vedoucí Japonku Haru Nomura ztrácejí v polovině turnaje pět ran.

 • Jessica Korda
  85

  Bleskovky

  Jessica Korda je v TOP 10, pod par zahrála i Nelly

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na LPGA rozehrály parádně sestry Kordovy. Starší Jessica je dokonce po prvním kole Volunteers of America Texas Shootout na děleném devátém místě, mladší Nelly za ní zaostává jen o dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení