Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  81

  Zprávy

  Jessica Korda utočí na titul, je ránu od prvního místa

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přes dvacet hráček je reálně ve hře o titul před finálovým kolem závěrečného letošního turnaje LPGA. Platí to i pro obě sestry Kordovy, když lépe je na tom na CME Group Tour Championship dělená pátá Jessica Korda, která ztrácí na první místo jedinou ránu.

 • Jessica Korda
  82

  Zprávy

  Sestry Kordovy září na finále LPGA, jsou v TOP 10

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Mají šanci zakončit sezonu na LPGA ve velkém stylu. Sestry Jessica a Nelly Kordovy rozehrály závěrečný CME Group Tour Championship báječně a po dvou kolech jsou obě v elitní desítce. O něco málo lépe je na tom Nelly, i z toho ale má Jessica obrovskou radost.

 • Shanshan Feng
  83

  Bleskovky

  Už ne rudá, ale golfová Čína má první světovou jedničku

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco čeští fanoušci sledovali především boj Kláry Spilkové v Indii, ještě kousek dál na východ na čínském ostrově Hainan se psaly dějiny světového golfu. Po vítězství Shanshan Feng na domácím turnaji Blue Bay LPGA bude mít Čína poprvé v historii světovou jedničku.

 • Jessica Korda
  84

  Bleskovky

  Jessica Korda zazářila v Číně, Nelly po rozdělení odpadla

  11. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Od té doby co se sestry Kordovy po dvou kolech na turnaji LPGA v Číně rozdělily do dvou flightů, výkon mladší Nelly uvadl. Jessica se však v druhé polovině turnaje Blue Bay LPGA vyškrábala na konečné dělené třetí místo. Podruhé za sebou na LPGA vyhrála Shanshan Feng.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  85

  Zprávy

  Sestry Kordovy hrály spolu. Nelly zářila, Jessice se smála

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Podruhé v kariéře si zahrály sestry Kordovy coby profesionálky na turnaji ve stejném flightu. Šanci dostaly v úvodních dvou kolech předposledního turnaje sezony LPGA, po kterých je na tom nepatrně lépe mladší Nelly, která v polovině Blue Bay LPGA dělí pátou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení