Články na téma: LPGA

 • Lexi Thompson a Bryson DeChambeau
  6

  Zprávy

  Golfové bitvy mužů a žen proti sobě? Prý jen otázka času!

  30. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Golf je jeden z mála sportů, kde si to na hřišti mohou rozdat ženy proti mužům a ani jedna strana nemusí hrát na půl plynu, aby to mělo smysl. I to je důvod, proč se v zámoří stále více mluví o společném turnaji PGA Tour a LPGA. Prý je to nyní pouze otázka času.

 • Jessica Korda
  7

  Zprávy

  Jessica Korda šestý titul nepřidala, v play off vyhrála Ko

  30. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na konec si obvykle chcete nechat to nejlepší, Jessice Kordě to ale tentokrát nevyšlo. Ve finálovém kole Mediheal Championship naopak předvedla svůj nejhorší výkon z celého týdne a pohoršila si na dělenou třetí příčku. V play off vyhrála Lydia Ko.

 • Jessica Korda
  8

  Zprávy

  Jessica Korda je před finále druhá, na Ko ztrácí jen ránu

  29. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Sice už ne z prvního místa, ale stále ve skvělé pozici jde Jessica Korda (-10) do finálového kola Mediheal Championship. Na turnaji LPGA je po sobotním třetím kole na druhém místě, když na vedoucí Lydii Ko (-11) ztrácí jedinou ránu. O titul si tak zahrají nejspíše jamkovku.

 • Stacey Lewis
  9

  Bleskovky

  Baby boom na LPGA. Třetí top hráčka hlásí těhotenství

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Již třetí hvězda LPGA očekává tento rok narození prvního potomka. Jako poslední oznámila těhotenství 12násobná turnajová vítězka Stacy Lewis. Své první dítě čeká s manželem Gerrodem Chadwellem, ženským koučem University of Houston.

 • Jessica Korda
  10

  Zprávy

  Jessica Korda vede o ránu, i přes nepříznivé odskoky

  28. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole se Jessica Korda musela na Mediheal Championship spokojit "pouze" s děleným prvním místem, po tom druhém se už ale v Kalifornii na dalším turnaji LPGA na první příčce osamostatnila. Hlavní důvod? Trpělivost s těžkými odpoledními podmínkami.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení