Články na téma: LPGA

 • Gaby Lopez
  6

  Bleskovky

  LPGA (ne)viděla eso! Dojde si oslavenkyně pro první titul?

  9. listopadu 2018 – pv

  Gaby Lopez si na turnaji v Číně užívá parádní trojkombinaci. V den svých pětadvacátých narozenin trefila v pátek hole-in-one a na turnaji LPGA Blue Bay na Hainan Island po třetím kole vede. V sobotu bude mít šanci vyhrát vůbec svůj první turnaj na LPGA.

 • Zdeněk Kodejš
  7

  Zprávy

  Šéf ČGF Kodejš: Klára je produkt celého systému

  8. listopadu 2018 – pv

  Kláru Spilkovou na její cestě na LPGA doprovázela od dětských let i Česká golfová federace. Její prezident Zdeněk Kodejš tak na jejím případě demonstruje, že české golfové prostředí je schopné vyprodukovat hráčku světové elity.

 • Klára Spilková
  8

  Komentáře

  5 důvodů, proč Spilková získala kartu na LPGA

  7. listopadu 2018 – Honza Fait

  Klára Spilková si splnila další sen, uhrála si kartu na nejslavnější dámský golfový okruh na světě. Na LPGA se dostala především díky obrovském talentu, tvrdé dřině a celkově svému golfovému umění. Jsou zde ale i další důvody, které nemusí být vidět na první pohled.

 • Doris Chen
  9

  Zprávy

  Její život se protíná se Spilkovou. Teď je z ní podvodnice

  7. listopadu 2018 – pv

  Někdejší soupeřka Kláry Spilkové má velký problém. Ze situace kolem diskvalifikace v sedmém kole Q-Series LPGA začíná Doris Chen ve světle nových okolností vycházet jako ta, která podváděla. V její verzi příběhu a ve verzi jejího caddieho je totiž zásadní rozpor.

 • Klára Spilková
  10

  Bleskovky

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková se vrátila do Prahy

  7. listopadu 2018 – haf

  V pondělí se Klára Spilková vrátila ze Spojených států do Prahy, kde si v uplynulých třech týdnech vybojovala kartu na další sezonu LPGA. A už v úterý se o své bezprostřední dojmy podělila s novináři během speciální tiskové konference na pražské Kampě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení