Články na téma: LPGA

 • Karolína Vlčková
  6

  Zprávy

  Smutná i pyšná. Učím se za pochodu, říká Vlčková

  15. prosince 2017 – Honza Fait

  ​Byla tak strašně blízko zisku karty na LPGA. A právě to ji ve velkém finále kvalifikační školy svázalo hole, Karolína Vlčková se tak musí nasměrovat jinam. Na Symetra Tour. Stále ještě převládající smutek ale každým dnem slábne a nastupuje očekávání z toho, co bude.

 • LPGA
  7

  Bleskovky

  LPGA rozdá rekordní 1,5 miliardy. Bude mít 34 turnajů

  14. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Stejný počet podniků, ale rekordní prize money bude mít v příští sezóně zámořská LPGA, jejíž kalendář zveřejnili ve středu zástupci nejprestižnějšího ženského světového okruhu.

 • Lexi Thompson
  8

  Zprávy

  Lexi netrpěla zbytečně. Nové pravidlo se jmenuje po ní

  14. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Bolest, kterou si letos musela vytrpět Lexi Thompson, nebyla marná. Šéf R&A připustil, že nový protokol, který eliminuje trestání hráčů na základě upozornění televizních diváků, byl uveden do praxe také na základě nešťastné penalizace Thompson na ANA Inspiration.

 • Golfová pravidla
  9

  Zprávy

  Konec televizních rozhodčích. Nebude na ně brán zřetel

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V rámci přípravy na modernizaci Pravidel golfu se pracuje na mnoha úpravách včetně těch částí, které připouští zpětné revize výsledků na základě videa. Pracovní skupina v pondělí oznámila, že už se nebude brát zřetel na televizní diváky upozorňující na porušení pravidel.

 • Lexi Thompson
  10

  Bleskovky

  Milionářka Lexi si koupila dárek, černého sporťáka

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Co dělají ženy, když jsou zklamané nebo mají blbou náladu? Vyrazí na nákupy! A že ani golfistky nejsou výjimkou potvrdila Lexi Thompson, která si na závěr krušného roku pořídila parádního sporťáka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení