Články na téma: LPGA

 • Nelly Kordová
  6

  Zprávy

  Spilková na cut nedosáhla, Nelly Kordová je třetí

  15. února 2019 – haf

  Ani ve svém druhém startu v nováčkovské sezoně na LPGA neprošla Klára Spilková cutem. A to i přesto, že jeho hranice na ISPS Handa Women's Australian Open byla na skóre +3. Nejlepší česká golfistka za ní zaostala o tři rány, přestože v průběhu kola byla už na plus dvou.

 • Klára Spilková
  7

  Zprávy

  Spilková začala berdíkem, pak se trápila. Cut se vzdálil

  14. února 2019 – haf

  Ani do druhého turnaje nováčkovské sezony na LPGA nevstoupila Klára Spilková ideálně. A to přitom hned na své první jamce zahrála birdie! Jenže především v druhé polovině prvního kola ISPS Handa Women's Australian Open se nejlepší česká golfistka trápila.

 • Klára Spilková
  8

  Zprávy

  Zpět na místě činu, Spilkovou čeká v Austrálii reparát

  13. února 2019 – haf

  Po nepovedeném úvodním turnaji své nováčkovské sezony na LPGA má Klára Spilková hned v tomto týdnu šanci na reparát. Na ISPS Handa Women's Australian Open by si ráda připsala svůj první letošní cut a reálnější je také to, že se objeví na obrazovce Golf Channelu.

 • Celine Boutier a David Law
  9

  Bleskovky

  Společný turnaj zrodil nové šampiony na European Tour i LPGA

  10. února 2019 – pv

  Turnaj ISPS Handa Vic Open v australském resortu 13th Beach Golf Links už má svého vítěze i vítězku. Mužský turnaj v rámci European Tour poprvé v kariéře ovládl Skot David Law. Svůj první turnaj na LPGA tu vyhrála i Francouzka Celine Boutierová.

 • Karolína Vlčková
  10

  Bleskovky

  Dobrá zpráva pro dvě Češky. Symetra Tour s více penězi i turnaji

  9. února 2019 – pv

  Zámořská Symetra Tour zveřejnila kalendář turnajů na letošní sezónu i prize money, o které se bude na jednotlivých turnajích hrát. Turnajové odměny poprvé v historii developerské túry LPGA přesáhnou 4 miliony dolarů. Oproti loňsku se zvýší počet turnajů o dva na čtyřiadvacet.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení