Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  101

  Zprávy

  Nelly Korda vede před finále na LPGA, Čejka si pohoršil

  23. července 2017 – GolfExtra.cz

  Mladší dcera tenisové legendy Petra Kordy je na prahu svého prvního velkého golfového vítězství mezi profesionálkami. Ve své nováčkovské sezoně LPGA je po třech kolech Marathon Classic na prvním místě, na kterém drží před nedělním finále náskok dvou ran.

 • Paige Spiranac
  102

  Zprávy

  LPGA zpřísnila svůj dress code, reakce hráček se velmi různí

  19. července 2017 – GolfExtra.cz

  Vedení zámořské LPGA se rozhodlo, že si posvítí na oblékání svých hráček. A nedovolí jim ukazovat více, než je nezbytně nutné. Nový dress code si okamžitě našel jak své přívržence, tak odpůrce. Ve finále toho ale zase až tolik nezmění.

 • Hye-Jin Choi
  103

  Bleskovky

  Přišla o 12,5 milionu: Druhé místo je ale více než peníze

  17. července 2017 – GolfExtra.cz

  Do historie se sice v neděli večer v americkém Bedminsteru nezapsala, do paměti mnoha golfových fanoušků ale rozhodně. Teprve 17letá korejská amatérka Hye-Jin Choi skončila druhá na US Women's Open a potvrdila, že ji nejspíše čeká zářivá budoucnost.

 • Sung Hyun Park
  104

  Zprávy

  Korejskou bitvu na US Women's Open ovládla Park, amatérka skončila druhá

  17. července 2017 – GolfExtra.cz

  Z asijského souboje o vítězství na letošním US Women's Open se v neděli stal souboj čistě korejský. Vítězně z něho vyšla Sung Hyun Park (-11), která si coby nováček na LPGA připsala největší vítězství kariéry. Na druhém místě skončila amatérka Hye-Jin Choi (-9).

 • Hye-Jin Choi
  105

  Zprávy

  Dominance hráček z Asie pokračuje, sestry Kordy ztrácejí

  16. července 2017 – GolfExtra.cz

  Spíše než US Women’s Open to v zámořském Bedminsteru vypadá na Asian Games. Alespoň při pohledu na špici leaderboardu letošního třetího ženského majoru. Naprosto mu totiž dominují hráčky za Asie a bylo by velkým překvapením, kdyby jedna z nich v neděli nevyhrála.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení