Články na téma: LPGA

 • Golfová pravidla
  101

  Zprávy

  Konec televizních rozhodčích. Nebude na ně brán zřetel

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V rámci přípravy na modernizaci Pravidel golfu se pracuje na mnoha úpravách včetně těch částí, které připouští zpětné revize výsledků na základě videa. Pracovní skupina v pondělí oznámila, že už se nebude brát zřetel na televizní diváky upozorňující na porušení pravidel.

 • Lexi Thompson
  102

  Bleskovky

  Milionářka Lexi si koupila dárek, černého sporťáka

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Co dělají ženy, když jsou zklamané nebo mají blbou náladu? Vyrazí na nákupy! A že ani golfistky nejsou výjimkou potvrdila Lexi Thompson, která si na závěr krušného roku pořídila parádního sporťáka.

 • Karolína Vlčková
  103

  Bleskovky

  Finále Vlčkové nevyšlo, kartu na LPGA nezískala

  4. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Byla velmi blízko, minimálně částečné kartě na LPGA. Nakonec se ale Karolína Vlčková musí spokojit s tím, že ve své první profesionální sezoně bude startovat "pouze" na Symetra Tour. Závěrečné kolo finálové fáze Q-school se jí totiž na Floridě nepovedlo.

 • Karolína Vlčková
  104

  Zprávy

  O LPGA už bojuje jen Vlčková, Spilková nedala o ránu cut

  3. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Svůj americký sen v letošní finálové fázi Q-school LPGA sní už pouze Karolína Vlčková. Ta si totiž na Floridě zahraje i páté finálové kolo, ve kterém půjde o karty. Klára Spilková už je bohužel ze hry venku, cutem v Daytona Beach totiž neprošla o jedinou ránu.

 • Karolína Vlčková
  105

  Zprávy

  Češkám se LPGA vzdálila, lépe je na tom Vlčková

  2. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Po lehkém optimismu, který ve finálové fázi Q-school LPGA přineslo pro české fanoušky druhé kolo, přicházejí po tom třetím obavy. Zisk plné karty pro příští sezonu se totiž českým hráčkám vzdálil. Lépe je na tom Karolína Vlčková, Kláru Spilkovou čeká boj o cut.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení