Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  116

  Bleskovky

  Jessica Korda je v Texasu v TOP 10, Nelly nezkrotila silný vítr

  30. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jen pět hráček se v sobotu na Volunteers of America Texas Shootout dostalo pod par. Nebyla mezi nimi Jessica Korda, které však výsledek +1 stačil v silném větru na postup na dělené šesté místo. Její sestra Nelly to na rozdíl od ní neubojovala a propadla se do čtvrté desítky.

 • Nelly Korda
  117

  Zprávy

  Sestry Kordovy atakují TOP 10. Nejsou bez šance na triumf

  29. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda i její mladší sestra Nelly si stále vedou výborně na dalším podniku LPGA v Texasu. Obě jsou po dvou kolech se shodným výsledkem -4 na dělením jedenáctém místě a na vedoucí Japonku Haru Nomura ztrácejí v polovině turnaje pět ran.

 • Jessica Korda
  118

  Bleskovky

  Jessica Korda je v TOP 10, pod par zahrála i Nelly

  28. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na LPGA rozehrály parádně sestry Kordovy. Starší Jessica je dokonce po prvním kole Volunteers of America Texas Shootout na děleném devátém místě, mladší Nelly za ní zaostává jen o dvě rány.

 • Lexi Thompson
  119

  Bleskovky

  VIDEO: Lexi v slzách. Byla to pro mě noční můra, řekla

  27. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Vůbec poprvé od kontroverze se čtyřmi trestnými ranami na ANA Inspiration předstoupila Lexi Thompson před novináře. A zatímco před třemi týdny dokázala udržet své nervy na uzdě, tentokrát to už nešlo. Její tvář během tiskové konference zaplavily slzy.

 • Lydia Ko
  120

  Bleskovky

  Lydia Ko zase vyhodila kedíka. Měla by se probrat, reagoval

  20. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Světové jedničce Lydii Ko bude za týden teprve 20 let a už si hledá desátého kedíka. Toho posledního Garyho Matthewse propustila po víkendovém děleném druhém místě na Lotte Championship na Havaji. "Už by se měla probrat," vzkázal jí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení