Články na téma: LPGA

 • Nelly Korda
  116

  Zprávy

  Jak se rodí hvězda. Nelly již není jen tou mladší sestrou

  27. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nelly Korda je kometou letošní sezony na LPGA. Po příchodu z nižší Symetra Tour se mezi elitou dokonale zabydlela a definitivně vystoupila ze stínu starší sestry Jessiky. I kvůli ní se tu ale cítím pohodlně, popsala Nelly jednu z příčin svého průlomu.

 • Nelly Korda
  117

  Bleskovky

  Nelly Korda má další TOP 10! Jessice chyběla jedna rána

  29. května 2017 – GolfExtra.cz

  Talentovaná Nelly Korda si o víkendu připsala druhé TOP 10 ve své nováčkovské sezoně na LPGA. Tentokrát skončila dělená devátá na LPGA Volvik Championship a i nadále potvrzuje, že je velkou nadějí ženského golfu. Starší sestra Jessica se tentokrát musela sklonit.

 • Jessica Korda
  118

  Bleskovky

  Sestry Kordovy spolu nezářily, vyhrála bezchybná Thompson

  22. května 2017 – GolfExtra.cz

  Prožily prakticky naprosto totožný turnaj, který si okořenily vůbec prvním společným flightem na jakémkoliv oficiálním turnaji. Bok po boku to ale Jessice a Nelly Kordovým příliš nešlo a ve finálovém kole Kingsmill Championship si pohoršily.

 • Nelly Korda
  119

  Bleskovky

  Kordy půjdou poprvé v životě spolu, zaútočí na TOP 10?

  21. května 2017 – GolfExtra.cz

  Možná vás to překvapí, ale sestry Kordovy si v neděli odbudou premiéru v podobě společného flightu v oficiálním turnaji. Ano, Jessica a Nelly (na snímku) si spolu poprvé zahrají až během finálového kola Kingsmill Championship na LPGA.

 • Jessica Korda
  120

  Bleskovky

  Jessica si na jamkovce v Mexiku vydřela postup až na 19. jamce

  5. května 2017 – GolfExtra.cz

  Čtyřiašedesát hráček tento týden startuje na jamkovce v Mexiku, který hostí místní golfová ikona Lorena Ochoa. Nechybí mezi nimi ani Jessica Korda, která se však jako favoritka svého souboje hodně nadřela na postup do druhého kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení