Články na téma: LPGA

 • Shanshan Feng
  116

  Bleskovky

  Už ne rudá, ale golfová Čína má první světovou jedničku

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco čeští fanoušci sledovali především boj Kláry Spilkové v Indii, ještě kousek dál na východ na čínském ostrově Hainan se psaly dějiny světového golfu. Po vítězství Shanshan Feng na domácím turnaji Blue Bay LPGA bude mít Čína poprvé v historii světovou jedničku.

 • Jessica Korda
  117

  Bleskovky

  Jessica Korda zazářila v Číně, Nelly po rozdělení odpadla

  11. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Od té doby co se sestry Kordovy po dvou kolech na turnaji LPGA v Číně rozdělily do dvou flightů, výkon mladší Nelly uvadl. Jessica se však v druhé polovině turnaje Blue Bay LPGA vyškrábala na konečné dělené třetí místo. Podruhé za sebou na LPGA vyhrála Shanshan Feng.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  118

  Zprávy

  Sestry Kordovy hrály spolu. Nelly zářila, Jessice se smála

  9. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Podruhé v kariéře si zahrály sestry Kordovy coby profesionálky na turnaji ve stejném flightu. Šanci dostaly v úvodních dvou kolech předposledního turnaje sezony LPGA, po kterých je na tom nepatrně lépe mladší Nelly, která v polovině Blue Bay LPGA dělí pátou příčku.

 • Nelly Korda
  119

  Bleskovky

  Skvělá Nelly Korda vyrovnala své maximum na LPGA

  29. října 2017 – GolfExtra.cz

  Nelly Korda si připsala další parádní výsledek ve své premiérové sezoně na LPGA. Na turnaji Sime Darby LPGA Malaysia se díky svému nejlepšímu kolu týdne v neděli posunula do TOP 10, když se skóre -13 obsadila dělenou pátou příčku. Dvě rány za vítěznou Cristie Kerr.

 • Klára Spilková
  120

  Zprávy

  Spilková: S Kájou jsme slavily, ale jde mi jen o LPGA

  24. října 2017 – GolfExtra.cz

  S naprostým přehledem, herní jistotou a sebevědomím postoupila Klára Spilková z druhé fáze Q-school do finálové části kvalifikace o LPGA 2018. Ve Venice na Floridě skončila 22letá profesionálka na děleném 9. místě s celkovým skóre 281 ran (68-69-72-72), 7 pod par. Byl to její nejlepší výsledek na americkém hřišti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení