Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  116

  Bleskovky

  Jessica nezpomaluje. Na majoru je po dvou dnech třetí

  31. března 2018 – GolfExtra.cz

  Samostatné třetí místo okupuje po dvou dnech Jessica Korda na prvním ženském majoru sezóny. Na ANA Inspiration ztrácí tři rány na dvojici Sung Hyun Park a Pernilla Lindbergh. Ty společně utvořily rekord turnaje po 36 jamkách (-12).

 • Jessica Korda
  117

  Bleskovky

  Jessica pokračuje v jízdě, opět se bavila driverem z fairwaye

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda prožívá báječný vstup do nového golfového roku. Na prvních třech turnajích si připsala vítězství a další TOP 10, nyní má skvěle rozehraný úvodní major sezony. Na ANA Inspiration je po prvním kole dělená čtvrtá, i díky další ráně driverem z fairwaye.

 • Lexi Thompson
  118

  Zprávy

  Pláč, křik a noční můry. Lexi vzpomíná na křivdu

  29. března 2018 – GolfExtra.cz

  Tento týden se v Rancho Mirage v Kalifornii hraje první ženský major sezóny. Na ANA Inspiration nechybí ani Lexi Thompson, která tu loni zažila největší zklamání své dosavadní kariéry. Letos tak přijela s extra motivací to osudu vrátit zpět. A vzít si, co jí podle mnohých patří.

 • Eun-Hee Ji
  119

  Bleskovky

  Korejka dala eso, vyhrála dvě auta i turnaj LPGA

  26. března 2018 – GolfExtra.cz

  Těžko si představit, že lze dát hole-in-one v lepší okamžik, než se to v neděli povedlo Korejce Eun-Hee Ji. Ta si díky esu ve finálovém kole došla nejen pro vítězství na Kia Classic a šek na 270 000 dolarů, ale zároveň si domů odvezla také dvě auta Sorento a Stinger od Kia.

 • In-Kyung Kim
  120

  Bleskovky

  Aerolinky jí ztratily hole. Našly se v bazaru za pakatel

  23. března 2018 – GolfExtra.cz

  Když se během letu ztratí golfistovi hole, obvykle jsou vypátrány a vráceny rychle zpět velmi nervóznímu a nešťastnému majiteli. O to víc, pokud si jimi vydělává na živobytí. To ale nebyl případ In-Kyung Kim, hráčky LPGA, jejíž bag se našel až po několika měsících v obchodě v San Diegu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení