Články na téma: LPGA

 • Jessica Korda
  11

  Bleskovky

  Zima ani vítr ji nezastavily! Jessica Korda dělí vedení

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Další turnaj na LPGA má skvěle rozehraný Jessica Korda. Starší z dcer legendárního českého tenisty Petra Kordy je na děleném prvním místě po úvodním kole Mediheal Championship. A to i přesto, že na hřišti v kalifornském Daly City doslova mrzla.

 • Brooke Henderson
  12

  Bleskovky

  Kanaďanka vyhrála na LPGA, i pro zesnulé hokejisty

  17. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  O víkendu bylo na Lotte Championship prakticky rozhodnuto. Kanaďanka Brooke Henderson si šla neohroženě pro svůj šestý titul na LPGA v kariéře, když ji mimo jiné poháněla touha vykouzlit trochu radosti pro Kanadu, která se v dubnu zahalila do smutku.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Nová cesta na LPGA, byla odhalena Q-Series na 144 jamek!

  12. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Až se budou chtít letos na podzim dostat především Klára Spilková a Karolína Vlčková opět na LPGA, čeká je úplně nová zkušenost. LPGA totiž odhalila novou podobu třetí finálové fáze kvalifikační školy, kterou bude dvoutýdenní golfový maraton na 144 jamek. Q-Series.

 • Jessica Korda
  14

  Bleskovky

  Jessica Korda byla jedinou ránu od rozehrávky na majoru

  2. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda byla velmi blízko svému prvnímu vítězství na majoru. I nadále ale musí čekat. Na ANA Inspiration předvedla skvělý závěr, o jedinou ránu se ale nedostala do play-off. To vyvrcholí v pondělí.

 • Jessica Korda
  15

  Bleskovky

  Jessica už o major nebojuje, pořád je ale v TOP 10

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda zřejmě přišla o možnost vyhrát svůj první major turnaj v kariéře. Na ANA Inspiration se jí nepovedl zejména závěr třetího kola, po kterém ztrácí na vedoucí Pernillu Lindberg už šest ran. Stále se však drží v TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení