Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  11

  Zprávy

  Spilková po premiéře na LPGA: Hra byla solidní, cut mě mrzí

  8. února 2019 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková na svém prvním turnaji v kariéře coby právoplatná členka LPGA dohrála už v polovině. Na ISPS Handa Vic Open v Austrálii jí na cut chyběly tři rány, což ji mrzí, ale podle svých slov hrála přesto solidní golf.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Spilkové se úvod LPGA nevydařil. V Austrálii neprošla cutem

  8. února 2019 – pv

  Klára Spilková už má svůj první turnaj jako členka LPGA za sebou. Trval však jen dvě kola, když na ISPS Handa Vic Open neprošla cutem. V turnaji, který se hraje souběžně s mužským podnikem European Tour, zahrála celkové skóre +3 a skončila na děleném 103. místě.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Spilkové se úvod nepovedl, čeká ji těžký boj o cut

  7. února 2019 – haf

  Očekávaná premiéra Kláry Spilkové v nové sezoně LPGA nevyšla nejlepší české golfistce podle představ. Do australského turnaje ISPS Handa Vic Open, který se hraje souběžně s akcí mužské European Tour, vstoupila kolem za 75 ran (+2) a je až ve druhé stovce pořadí.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilková jet leg nemá, muži jsou příjemná změna

  6. února 2019 – haf

  Tak a je to tady. Klára Spilková vstupuje do své první sezony coby stálá členka nejslavnější ženské golfové série LPGA. Turnaj ISPS Handa Vic Open pro ni však nový není, startovala zde už loni, tehdy se zde ale ještě spolu s mužským turnajem hrála Ladies European Tour.

 • Minjee Lee
  15

  Zprávy

  Ženy Vic Open zachránily. Odměna? Stejné peníze, jako muži

  5. února 2019 – haf

  Konání turnaj ISPS Handa Vic Open, který se hraje v tomto týdnu v Austrálii, je vpravdě historickou událostí. A nemyslíme to tím, že se ho poprvé zúčastní česká golfistka - Klára Spilková - coby stálá členka okruhu LPGA. Jde o to, že na něm hrají muži i ženy o stejné peníze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení