Články na téma: LPGA

 • Lukáš Martinec
  11

  Zprávy

  Kouč Spilkové Martinec: Ta holka může až úplně nejvýš

  7. listopadu 2018 – Petr Vlček

  Historický úspěch Kláry Spilkové si momentálně užívá i její kouč Lukáš Martinec. I jemu se od příští sezóny změní život, ale plánované častější cesty do USA za svou svěřenkyní bere jako velkou výzvu. Zároveň tvrdí, že výkonnostní potenciál dlouhodobé české jedničky na LPGA může být klidně i v těch nejvyšších patrech.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Budu jako pankáč, udělám si to hezký, řekla Spilková o LPGA

  6. listopadu 2018 – Petr Vlček

  Klára Spilková se v pondělí vrátila do Česka z kvalifikace na LPGA. Protože v ní uspěla, může ona i její tým začít spřádat plány na příští sezónu. Jak na setkání s médii prozradila ona i její manažer Petr Žák, vše se bude odvíjet od jejích přání a pocitů.

 • Doris Chen
  13

  Bleskovky

  Matka jí kopla míček z autu. LPGA dceru diskvalifikovala

  5. listopadu 2018 – pv

  Před osmi lety vyhrála Doris Chen juniorské US Open. Před čtyřmi lety vyhrála individuální šampionát NCAA. Od té doby ale prožívá v golfu těžké časy. Ty jsou teď ještě těžší poté, co byla po sedmém kole Q-Series na LPGA diskvalifikována.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilková: Čeká mě poznávání a hledání, ale já si cestu vždy najdu

  5. listopadu 2018 – haf

  V uplynulých třech týdnech si splnila dětský sen a postarala se o další velký úspěch českého golfu. Klára Spilková uspěla v letošní kvalifikační škole LPGA a minimálně v příštím roce bude členkou nejprestižnějšího ženského okruhu na světě.

 • Klára Spilková
  15

  Zprávy

  Dokázala to! Klára Spilková postup na LPGA oplakala

  4. listopadu 2018 – haf

  Klára Spilková dál píše českou golfovou historii. Opět zlatým písmem se do ní zapsala v sobotu v Severní Karolíně, když si došla jako první Češka pro kartu na slavnou LPGA. V osmikolové Q-Series obsadila se skóre -11 čtvrtou příčku, na finálové kolo potřebovala 75 ran (+3).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení