Články na téma: LPGA

 • Ilustrační foto
  11

  Bleskovky

  V Koreji zrušili kolo kvůli markování. Člen výboru odstoupil

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  V Koreji došlo k další kontroverzi ohledně označování míčků na greenu. Na Korean LPGA Tour kvůli tomu dokonce rezignoval člen pravidlové komise. Bizarní situace vedla k tomu, že na turnaji korejské ženské túry zrušili výsledky kompletního prvního kola.

 • Klára Spilková
  12

  Zprávy

  Do finálové fáze Q-school LPGA jdou Spilková i Vlčková

  23. října 2017 – GolfExtra.cz

  Stoprocentní bilanci mají české golfistky ve druhé fázi kvalifikační školy o LPGA. Do té finálové totiž postoupila nejen Klára Spilková, ale i Karolína Vlčková. O tom, jestli některá z nich získá plnou kartu na LPGA pro příští sezonu, se rozhodne na přelomu listopadu a prosince.

 • Klára Spilková
  13

  Zprávy

  Spilková pokračuje v parádní jízdě. Na q-school už je druhá

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková pokračuje na q-school LPGA v parádních výkonech. Po druhém kole za 69 ran je s celkovým skóre -7 už dokonce na děleném druhém místě se ztrátou jediné rány na vedení. Polepšila si i Karolína Vlčková, které se také aktuálně posunula mezi osmdesátku postupujících do třetí fáze.

 • Klára Spilková
  14

  Zprávy

  Spilková vstoupila do q-school LPGA skvěle, je na špici

  19. října 2017 – GolfExtra.cz

  Chtěla do druhé fáze q-school LPGA vstoupit tak, aby se nemusela ohlížet na ostatní, a to se jí povedlo. Klára Spilková ve čtvrtek zahrála na hřišti Bobcat v Plantation Golf and Country Clubu za 68 ran (-4) a po prvním kole jí patří skvělé dělené páté místo.

 • Klára Spilková
  15

  Bleskovky

  Pokračuje bitva o LPGA. Opět s Vlčkovou a nově Spilkovou

  18. října 2017 – GolfExtra.cz

  Už v tomto týdnu pokračuje na Floridě druhou fází letošní q-school o LPGA, do které zasáhnou také dvě Češky. Ve své cestě za vytouženou kartou bude pokračovat Karolína Vlčková, první krůčky pak čekají na Kláru Spilkovou, které se první fáze netýkala.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení