Články na téma: LPGA

 • Minjee Lee
  16

  Zprávy

  Ženy Vic Open zachránily. Odměna? Stejné peníze, jako muži

  5. února 2019 – haf

  Konání turnaj ISPS Handa Vic Open, který se hraje v tomto týdnu v Austrálii, je vpravdě historickou událostí. A nemyslíme to tím, že se ho poprvé zúčastní česká golfistka - Klára Spilková - coby stálá členka okruhu LPGA. Jde o to, že na něm hrají muži i ženy o stejné peníze.

 • Brooke Henderson
  17

  Bleskovky

  Spilkové odpadla soupeřka, Vic Open přišlo o jednu z hvězd

  4. února 2019 – haf

  O jednu z papírově nejsilnějších soupeřek bude mít Klára Spilková v tomto týdnu při svém letošním debutu na LPGA méně. Z turnaje Vic Open se na poslední chvíli odhlásila Kanaďanka Brooke Hendersonová. Devátá hráčka světa bude chybět kvůli nemoci.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Spilková odletěla do Ameriky. Potřebovala, aby ji svrběly ruce

  22. ledna 2019 – Honza Fait

  Klára Spilková už je v Americe. Svou novou životní etapu definitivně odstartovala v neděli, kdy se vydala přes oceán na Floridu, kde našla v Sarasotě své nové útočiště. První turnaje coby řádnou členku LPGA ji totiž čekají už v únoru. Hrát se ale bude v Austrálii.

 • Nelly Korda
  19

  Zprávy

  Nelly Kordová skončila třetí, nezastavila ji zima ani vítr

  21. ledna 2019 – haf

  Velmi těžké podmínky čekaly na šampionky LPGA na jejich turnaji ve finálovém kole. Silný vítr a teplota jen kolem 10 stupňů Celsia držely hráčky na uzdě ve skórování, a tak rozhodlo, kdo udělá nejméně chyb. Těch se nejlépe vyvarovala Korejka Eun-Hee Ji a slaví vítězství, skvělá Nelly Kordová skončila na třetím místě.

 • Nelly Korda
  20

  Bleskovky

  Nelly Korda miluje celebrity na LPGA, dotáhnou ji k titulu?

  20. ledna 2019 – haf

  Nový úvodní turnaj roku na LPGA určený pouze pro šampionky z posledních dvou let si hráčky na Floridě užívají. A platí to i pro Nelly Kordu, která je navíc před finálovým kolem na čtvrtém místě se ztrátou dvou ran na vedoucí hráčky. Dojde si pro svůj druhý titul?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení