Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  16

  Bleskovky

  Spilková kvůli počasí 2. kolo nedohrála, na cut ztrácí dvě rány

  2. června 2018 – GolfExtra.cz

  Na svém prvním US Women's Open si Klára Spilková zahraje i v sobotu. Zatím to však není díky tomu, že by prošla cutem, ale kvůli nepřízni počasí, která v pátek nedovolila hráčkám druhé kolo dohrát. Na průběžnou hranici cutu pak česká profesionálka ztrácí dvě rány.

 • Klára Spilková
  17

  Zprávy

  Zdravá nervozitka i bouře Alberto. Spilkovou čeká těžká zkouška

  29. května 2018 – GolfExtra.cz

  Golfové US Open, ať už mužské nebo ženské, je každoročně jednou z nejtěžších zkoušek ve světě golfu. Letošní US Women's Open, které si vůbec poprvé zahraje také Klára Spilková, bude ještě těžší. Může za to tropická bouře Alberto, která zavítala nad Shoal Creek.

 • Minjee Lee
  18

  Bleskovky

  Všechno nejlepší! Australanka vyhrála na své 22. narozeniny

  28. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tomu říkáme pravá narozeninová oslava! Minjee Lee měla v neděli 22. narozeniny, které oslavila ziskem svého čtvrtého titulu na LPGA. Turnaj Volvik Championship vyhrála díky birdie na poslední jamce. Jessica Korda skončila sedmnáctá, mladší Nelly neprošla cutem.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Divoké finále. Spilková se ale s turnajem LPGA loučila pozitivně

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Doufala v trochu lepší závěr, přesto se Klára Spilková se svým letošním prvním turnajem na LPGA rozloučila se ctí. Na závěr svého účinkování na Kingsmill Championship se prezentovala dvěma birdie a úspěšný turnaj zakončila se skóre +2 na děleném 71. místě.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Vyšlo to! Spilková dala při své letošní premiéře na LPGA cut

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Musela si počkat skoro o den déle, ale stálo to za to. Klára Spilková totiž prošla při Kingsmill Championship na zámořské LPGA cutem a splnila tak svůj základní cíl při svém prvním zámořském startu letošní sezony. Třetí a zároveň finálové kolo je na programu ještě v neděli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení