Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Spilková v Q-Series drží první místo, od LPGA ji dělí 36 jamek

  2. listopadu 2018 – haf

  Naprosto bezpečně si Klára Spilková drží skvělou pozici pro zisk karty na LPGA pro příští sezonu. I po šestém kole premiérové Q-Series je na prvním místě leadeboardu, o které se dvě kola před koncem dělí s Američankou Sarah Schmelzel.

 • Nelly Korda
  17

  Bleskovky

  Nelly jde znovu do akce. Tentokrát už jako světová superstar

  1. listopadu 2018 – pv

  Nelly Korda se vrací bez meškání zpět do akce. Hned další týden po svém průlomovém vítězství na LPGA na Swinging Skirts Taiwan Championship se od pátku představí na Toto Japan Classic. Tentokrát na ni ale bude soustředěna mnohem větší pozornost.

 • Klára Spilková
  18

  Zprávy

  Už jen tři kola! Spilková drží na Q-Series vedení

  1. listopadu 2018 – haf

  Ani změna hřiště v letošní Q-Series Kláru Spilkovou při její cestě na LPGA zatím nepřibrzdila. Po čtyřech povedených kolech na hřišti Pinehurst No. 6 přidala ve středu průměrnou rundu na osmnáctce s označením No. 7, když došla v paru. A se skóre -13 stále vede.

 • Klára Spilková
  19

  Zprávy

  Spilkovou čeká druhý krok, od LPGA ji dělí 4 průměrná kola

  31. října 2018 – haf

  Už ani nepotřebuje zářit, a přesto si Klára Spilková v příštím roce zahraje na LPGA. První polovinu finálové části kvalifikace pod názvem Q-Series totiž zvládla skvěle a před druhým turnajem v Pinehurstu vede. Hraje se přitom minimálně o 45 hracích karet.

 • Stacy Lewis
  20

  Bleskovky

  Lewis už je matkou, dceru ukázala poprvé na Twitteru

  30. října 2018 – haf

  Bývalé nejlepší golfistce světa a dvojnásobné major šampionce Stacy Lewis začala v minulém týdnu mateřská dovolená. Ve čtvrtek totiž přivedla na svět dcerku Chesnee Lynn Chadwell, kterou o pár dní později ukázala světu na Twitteru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení