Články na téma: LPGA

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  O LPGA budou hrát prakticky všechny hráčky LET, říká Spilková

  10. října 2017 – GolfExtra.cz

  S čerstvým umístěním v TOP 10 na Ladies European Tour se Klára Spilková vrátila z Lacoste Ladies Open de France domů, kde stráví čas do sobotního odletu na klíčový turnaj letošní sezony, a sice druhou ze tří částí kvalifikace o americkou LPGA 2018. Ta se uskuteční od 19. do 22. října na Floridě. Česká profesionálka mohla díky svým výsledkům vynechat první, srpnovou část.

 • Lexi Thompson
  17

  Lifestyle

  Jako Rickie! I Lexi si vytetovala olympijské kruhy

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pro sportovce je účast na olympijských hrách něčím naprosto výjimečným. Od minulého roku se o tom znovu po dlouhé době přesvědčují také golfisté a pro řadu z nich znamenal turnaj v brazilském Riu jeden z vrcholů kariéry.

 • Belen Mozo eso
  18

  Bleskovky

  VIDEO: Dala eso, fotila se s autem, ale nemá ho. Proč?

  30. září 2017 – GolfExtra.cz

  Musí to být nepříjemný šok. Dáte parádní hole-in-one na jamce, na které je přímo na odpališti vystavené luxusní auto jako odměna pro autora esa. Vy tak běžíte k autu, políbíte ho, fotíte se u něho... A pak vám řeknou, že máte smůlu a žádné auto nedostanete!

 • Lexi Thompson
  19

  Bleskovky

  Lexi opouští sociální sítě, kvůli smrti babičky

  22. září 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě před dvěma týdny prožívala pocity absolutního golfového štěstí, když si v Indianapolis připsala své letošní druhé a celkově deváté vítězství na LPGA. Nyní se ale Lexi Thompson zahalila do smutku a pocítí to i její fanoušci.

 • Klára Spilková
  20

  Zprávy

  Spilková na majoru skončila. V Evianu neprošla cutem

  16. září 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková zůstala před branami finálového kola posledního majoru sezóny. Na Evian Championship zahrála druhé kolo za 75 a s celkovým skóre +6 ji na cut chyběly tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení