Články na téma: LPGA

 • Justin Rose
  21

  Zprávy

  Nůžky se stále rozevírají. Muži v golfu vydělávají více než ženy

  12. prosince 2018 – haf

  To, že si nejlepší golfisté světa vydělají mnohem více, než golfistky, nepřekvapí nikoho. Co už ale možná někoho donutí pozvednout alespoň jedno obočí je fakt, že ten rozdíl je každým rokem větší. A to i přes nejen golfovou snahu smazávat rozdíly mezi muži a ženami.

 • Mel Reid
  22

  Bleskovky

  Reid bojuje za rovnost gayů a leseb ve sportu

  11. prosince 2018 – pv

  Hvězda Ladies European Tour Mel Reid v pondělí oznámila, že se připojuje k organizaci Athlete Ally jako její ambasadorka z řad profesionálních sportovců. Organizace bojuje za rovnost a začlenění homosexuálních a transgender sportovců ve sportu.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  Dobrá zpráva pro Spilkovou, LPGA i ženský golf rostou

  7. prosince 2018 – haf

  V pravou chvíli, a dost možná i na poslední chvíli, se Klára Spilková probojovala na LPGA. Zatímco Ladies European Tour se potýká s vážnými problémy, LPGA roste. A v růstu bude pokračovat i v příštím roce, když přibudou peníze, akce i nové formáty.

 • Petr Korda
  24

  Zprávy

  Otec Korda: Úspěchy dětí jsou pro mě mnohem víc než ty moje

  20. listopadu 2018 – pv

  Petr Korda je pyšný otec. Naposledy si v uplynulém týdnu výjimečně osobně užíval hru svých dcer v Tiburon Golf Clubu na Floridě. Nelly uhrála ve finále LPGA skvělé druhé místo a podtrhla tak parádní rok všech tří potomků bývalého tenisového šampiona z Československa.

 • Nelly Korda
  25

  Zprávy

  Skvělá Nelly Korda skončila druhá! Odplata pro Lexi, milion pro Thajku

  19. listopadu 2018 – haf

  Nelly Korda zakončila svou druhou sezonu na LPGA ve velkém stylu. Na závěrečném turnaji CME Group Tour Championship obsadila skvělou druhou příčku, když nestačila pouze na Lexi Thompson. Celkovou vítězkou sezony se stala Thajka Ariya Jutanugarn.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení