Články na téma: LPGA

 • Karolína Vlčková
  21

  Bleskovky

  Vlčková se opět zlepšila, Kordě naopak par nestačil

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Povedený turnaj na úvod své štace na Symetra Tour za sebou má Karolína Vlčková. Ta se na Florida’s Natural Charity Classic každým kolem zlepšovala a nakonec si se skóre +4 došla pro dělené 37. místo. Jessica Korda naopak na LPGA zahrála v neděli svůj nejhorší výsledek.

 • Jessica Korda
  22

  Bleskovky

  Korda si pohoršila, ale další TOP 10 má stále na dosah

  18. března 2018 – GolfExtra.cz

  Z pouhých dvou ran ztráty na vedení je jich po třetím kole již osm. Jessica Korda se tím zřejmě připravila o možnost zahrát si v neděli o svůj druhý triumf ze tří letošních startů na LPGA. Na vině není ani tak její špatná hra ve třetím kole, ale skvělá hra soupeřek.

 • Jessica Korda
  23

  Bleskovky

  Korda opět útočí, v Arizoně ztrácí dvě rány

  17. března 2018 – GolfExtra.cz

  Ani návrat LPGA na americkou půdu nic nezměnil na hvězdné formě Jessiky Kordy. Po dvou kolech Bank of Hope Founders Cupu v Phoenixu je na děleném šestém místě se ztrátou dvou ran na vedení.

 • Jessica Korda
  24

  Bleskovky

  Korda hrála poprvé driverem z fairwaye, je v TOP 10

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda prožila báječný vstup do dalšího turnaje LPGA. Na Bank of Hope Founders Cupu byla už po šesti jamkách pět ran pod par, což by po prvním kole stačilo na dělené první místo. V závěru si ale o dvě rány pohoršila, přesto se drží v TOP 10 na děleném devátém místě.

 • Jessica a Nelly
  25

  Zprávy

  Sestry Kordovy baví golfový svět, a také bohatnou

  5. března 2018 – Honza Fait

  Stačilo pár centimetrů a Jessica a Nelly Kordovy se mohly v neděli zapsat do historie jako teprve druhý sesterský pár, který vyhrál na LPGA ve dvou týdnech po sobě. A i když to nakonec v Singapuru nevyšlo, obě mají být na co pyšné. Budoucnost může být jejich.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení