Články na téma: LPGA

 • Stacy Lewis
  21

  Bleskovky

  Lewis už je matkou, dceru ukázala poprvé na Twitteru

  30. října 2018 – haf

  Bývalé nejlepší golfistce světa a dvojnásobné major šampionce Stacy Lewis začala v minulém týdnu mateřská dovolená. Ve čtvrtek totiž přivedla na svět dcerku Chesnee Lynn Chadwell, kterou o pár dní později ukázala světu na Twitteru.

 • Nelly Korda
  22

  Zprávy

  Nelly si užívala Tiger mánii. Přidala šperk do rodinné klenotnice

  29. října 2018 – pv

  Mladší ze sester Kordových o víkendu zapsala slavné rodinné jméno do golfových kronik. Až do letošní sezóny LPGA se v těch 68 předchozích pouze jedinkrát stalo, že by dvě sestry vyhrály turnaj ve stejném roce. Letos se to událo hned dvakrát.

 • Klára Spilková
  23

  Zprávy

  SENZACE! Spilková vyhrála první turnaj Q-Series LPGA

  29. října 2018 – haf

  Nejlepším možným způsobem, senzačním vítězstvím o čtyři rány, zvládla Klára Spilková první ze dvou částí finálové kvalifikace o LPGA 2019. Třiadvacetiletá golfistka má výrazně nakročeno k členské kartě na nejprestižnější světový okruh žen pro příští sezonu.

 • Nelly Korda
  24

  Zprávy

  Dočkala se! Nelly Korda slaví první titul na LPGA v kariéře

  28. října 2018 – haf

  Do třetice všeho dobrého si mohla Nelly Korda říci po skončení turnaje Swinging Skirts LPGA Taiwan Championship. Potřetí v kariéře totiž šla na LPGA do finálového kola jako vedoucí hráčka, poprvé z toho ale vytěžila vítězství. Své vůbec první v kariéře.

 • Klára Spilková
  25

  Zprávy

  Spilková pokračuje ve spanilé jízdě! Na Q-Series drží vedení

  28. října 2018 – haf

  Žádné pochybnosti o tom, že bude hrát v příští sezoně LPGA, nechce zažehávat Klára Spilková v pokračující Q-Series. I po třetím kole prvního ze dvou turnajů finálové fáze kvalifikační školy totiž vede, když už 38 jamek nezahrála ani jedno bogey!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení