Články na téma: Lukáš Tintěra

 • Lukáš Tintěra
  1

  Bleskovky

  Čechů bude na Zbraslavi 15, šanci dostanou Tintěra a Suk

  3. července 2018 – haf

  Posledními dvěma českými hráči, kteří byli dopsáni do startovní listiny Prague Golf Challenge, jsou Lukáš Tintěra a Cyril Suk. Počet českých vlajek v leaderboardu se tak zastavil na čísle patnáct.

 • Aleš Kořínek
  2

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  3

  Zprávy

  Skvělý úspěch, ALE... Pospíšilovi došel dech a skončil čtvrtý

  1. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě po osmi jamkách finálového kola byl Michal Pospíšil nejvážnějším adeptem na vítězství na letošním turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pölten. Jenže pak přišel zlom, český profík přestal skórovat, začal chybovat a došel si "jen" pro dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  4

  Bleskovky

  Pospíšil dál drží senzační vedení, daří se i Tintěrovi

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako po prvním kole je i po tom druhém Michal Pospíšil na prvním místě turnaje Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten, o které se dělí se dvěma amatéry. Cutem prošli také Lukáš Tintěra a Aleš Kořínek, Cyril Suk se Slovákem Peterem Valáškem naopak končí.

 • Michal Pospíšil
  5

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení