Články na téma: Lydia Ko

 • Lydia Ko
  1

  Bleskovky

  Lydia Ko se vrací. Vzkřísí svůj fenomenální talent?

  14. února 2018 – GolfExtra.cz

  Lydia Ko se chystá na svůj debut v roce 2018. Kdysi v 17letech nejmladší profesionální světová jednička obou pohlaví v historii se vrací po velkých změnách jak ve svém týmu, tak i ve své hře.

 • Lydia Ko
  2

  Bleskovky

  Lydia Ko zase vyhodila kedíka. Měla by se probrat, reagoval

  20. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Světové jedničce Lydii Ko bude za týden teprve 20 let a už si hledá desátého kedíka. Toho posledního Garyho Matthewse propustila po víkendovém děleném druhém místě na Lotte Championship na Havaji. "Už by se měla probrat," vzkázal jí.

 • Lydia Ko a David Leadbetter
  3

  Bleskovky

  Ko přiznala: Občas jsem až moc závislá na svých rodičích

  19. prosince 2016 – GolfExtra.cz

  Přestože letos vyhrála pět velkých turnajů, z toho jeden major, a ve světovém pořadí se stále drží na prvním místě, nebyl to pro Lydii Ko úplně vysněný rok. A tak na jeho konci učinila několik rozhodnutí, u kterých jí ale jiní vyčítají, že byly až příliš jasně vedené jejími rodiči.

 • Lydia Ko
  4

  Bleskovky

  Světová jednička se trápí. Lydia Ko vyhodila kedíka

  19. října 2016 – GolfExtra.cz

  Nemá za sebou sice špatný rok, v posledních týdnech to však není ono. A tak se Lydia Ko rozhodla, i přes nedoporučení svého týmu, k radikálnímu kroku. Po nejhorším výsledku v sezoně propustila svého kedíka Jasona Hamiltona.

 • Lydia Ko
  5

  Bleskovky

  Olympiáda je příležitost, míní šampionka Ko. Ze ziky strach nemá

  28. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ačkoli by to měl být vrchol sezony, prestižní novinka v kalendáři, olympijské hry v Riu čelí vlně omluvenek předních jmen golfového světa. Z různých důvodů nechtějí jet do Brazílie třeba Rory McIlroy nebo Adam Scott. To ženská šampionka Lydia Ko se na hry těší. A nezastaví ji ani virus zika.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení