Články na téma: Martin Kaymer

 • Matt Wallace
  1

  Bleskovky

  Olesen v Německu zářil, ale vyhrál Wallace. Kaymer druhý

  24. června 2018 – haf

  Ani naprosto fenomenální kolo nestačilo Thorbjorenu Olesenovi na vítězství na německém BMW International Open. Stejně jako Martin Kaymer se musel spokojit s děleným druhým místem, ještě o ránu lépe než oni totiž zahrál Matt Wallace.

 • Hero Challenge
  2

  Zprávy

  OBRAZEM: Westwood vyhrál noční Hero Challenge

  27. září 2017 – GolfExtra.cz

  Už potřetí se na European Tour utkalo několik golfistů ještě před hlavním turnajem v exhibiční noční Hero Challenge, do které se před British Masters zapojila řada hvězd letošního D+D REAL Czech Masters. A jedna z nich také vyhrála - hostitel akce Lee Westwood.

 • Martin Kaymer
  3

  Zprávy

  Šampion Kaymer: Přijel jsem si to sem užít, ale také vyhrát

  30. srpna 2017 – Petr Vlček

  Z množství hvězd, které ve čtvrtek rozehrají český podnik European Tour D+D REAL Czech Masters, je letos tou nejzářivější Martin Kaymer. Německý vítěz dvou majorů a bývalá světová jednička, která sesadila v roce 2011 z trůnu Lee Westwooda, další hvězdu turnaje.

 • Hvězdy Czech Masters
  4

  Zprávy

  Hvězdy Czech Masters ocenily Prahu: Skvělí lidé i místo

  29. srpna 2017 – Petr Vlček

  V prostorách pražského hotelu InterContinental proběhla v úterý tisková konference organizátorů a největších hvězd D+D REAL Czech Masters. Čtveřice hlavních tváří turnaje to do sálu v posledním patře s podmanivou vyhlídkou na Prahu měla ze svých pokojů jen pár kroků. Jakmile Martin Kaymer, John Daly, Darren Clarke a Lee Westwood vstoupili, dokonale ovládli atmosféru.

 • Martin Kaymer
  5

  Bleskovky

  Do Prahy už dorazili také Kaymer, Westwood a Clarke

  29. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  John Daly je v Praze sice už od neděle, zbývající největší hvězdy čtvrtého ročníku D+D REAL Czech Masters ale dorážejí do našeho hlavního města až v úterý. Odpoledne je totiž čeká tisková konference a také Raiffeisenbank exhibice na Vltavě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení