Články na téma: Martin Příhoda

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Skvělý Lieser skončil opět na bedně, v Lipsku obsadil 3. příčku

  8. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser se opět o něco více přiblížil svému bláznivému cíli získat kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. A proč bláznivému? Protože o ni na Pro Golf Tour hraje i přesto, že má na svém kontě jen čtyři odehrané turnaje z celkových sedmnácti. Na tom posledním - Leipziger Golf Open - skončil třetí, jedinou ránu od play-off.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieser opět září na Pro Golf Tour! Před finále je dělený druhý

  7. srpna 2018 – haf

  Ondřej Lieser předvádí letos na Pro Golf Tour neuvěřitelné výkony. Odehrál sice zatím jen tři turnaje, ale díky třem umístěním na bedně může pomýšlet na zisk karty na Challenge Tour. A to i díky tomu, že na dalším turnaji v Lipsku je před finálovým kolem dělený druhý!

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser je na PGT dělený třetí! Mrůzkovi s Matušem se nedařilo

  19. července 2018 – pv

  Parádní start do dalšího turnaje Pro Golf Tour v Rakousku má za sebou Ondřej Lieser. Po prvním kole mu patří dělené třetí místo. Dařilo se i Martinu Příhodovi. To samé se však nedá říct o výkonech Filipa Mrůzka a Stanislava Matuše na Challenge Tour ve Francii.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  5

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení