Články na téma: Masters

 • Lee Westwood
  1

  Zprávy

  Westwood jede na Masters, i díky chybě Koepky

  23. července 2019 – haf

  Lee Westwood ještě rozhodně nepatří do starého železa a opět to dokázal na The Open. Až do soboty, než se v dobrém slova smyslu zbláznil Shane Lowry, byl v reálné hře o titul a nakonec si z Royal Portrush odvezl dělené čtvrté místo. Které se hodně počítá.

 • Trofej z Masters Tigera Woodse
  2

  Bleskovky

  Woodsovi přišla poštou pátá trofej z Masters. Místo se prý najde

  4. července 2019 – pv

  Tiger Woods se konečně dočkal své páté trofeje z Masters. Jeden z největších comebacků sportovní historie už mu bude navždy připomínat vzácný artefakt, který mu dorazil v úterý poštou. Teď přemýšlí, kam s ním.

 • Brooks Koepka
  3

  Bleskovky

  Koepka ve válce s komentátorem. Přidělal mu klaunský nos

  7. května 2019 – pv

  Brooks Koepka a analytik a komentátor Golf Channelu Brandel Chamblee spolu asi na pivo nepůjdou. Slovní přestřelka, kterou začal Chamblee nedávno na Masters, se totiž malinko přiostřila, a přerostla ve vzájemnou nevraživost.

 • C. T. Pan
  4

  Bleskovky

  Poslouchat ženu se vyplácí. Poslala ho do práce a vyhrál

  23. dubna 2019 – pv

  Když C. T. Pan předminulý týden se svou ženou, která je zároveň i jeho občasným kedíkem, sledoval Masters, zatoužila jeho Michelle také zavítat do té nejvybranější golfové společnosti, která se každoročně schází v dubnu v Augusta National. A to, pokud možno, při nejbližší možné příležitosti.

 • Lístky na Masters
  5

  Bleskovky

  Texaská rodina měla šmelit s lístky na Masters, hrozí jim 20 let

  23. dubna 2019 – haf

  Lístky na Masters, to je rok co rok pořádně horké zboží. Ty nejdražší se prodávají na černém trhu za stovky tisíc korun, což s ohledem na jejich pořizovací cenu nabízí značný výdělek. Toho se podle všeho pokusila využít jedna rodina z Texasu, která ale nyní bude sledovat Masters nejspíše z pobytu za mřížemi. A to pořádně dlouho.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení