Články na téma: Masters

 • Shugo Imahira
  1

  Bleskovky

  Po Indovi Japonec, ani on pozvánku na Masters neodmítl

  9. ledna 2019 – haf

  Jestli existují v golfu nabídky, které se nedají odmítnout, je jednou z nich speciální pozvánka na slavné Masters. Tu letos obdržel Japonec Shugo Imahira, a jak se dalo čekat, přijal ji s velkým nadšením. V dubnu si tak zahraje poprvé v kariéře v Augustě.

 • Masters
  2

  Bleskovky

  Konec roku v TOP 50. Kdo si zajistil pozvánku na Masters?

  19. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  S koncem roku 2018 a se všemi dohranými turnaji je také uzavřený letošní světový golfový žebříček. To je důležité především pro hráče v TOP 50, kteří ještě neměli zajištěnou účast na prvním majoru příštího roku na Masters v Augustě. Teď už mají.

 • Masters
  3

  Bleskovky

  Na nejslavnější hřiště světa vjely buldozery, golf si dá pauzu

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Již jen dokonce května se bude hrát golf ve slavném klubu Augusta National, kde se každoročně koná Masters, nejprestižnější turnaj roku. Pak se brány pro golfisty uzavřou. Naštěstí jen pro léto, neboť pátou jamku čeká přestavba.

 • Patrick Reed
  4

  Bleskovky

  Pravý důvod, proč Reed vyhrál Masters? Kontaktní čočky!

  4. května 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě před rokem seděl Patrick Reed doma u televize, přepínal kanály ovladačem a najednou se zastavil. A doslova a do písmene nemohl uvěřit svým očím. Zjistil totiž, že už nepřečte, co je na obrazovce.

 • Rory McIlroy
  5

  Bleskovky

  Prohra na Masters bolela. McIlroy sáhl i po alkoholu

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  I několik lahví vína prý muselo padnout, než přebolelo zklamání z promarněné možnosti vyhrát Masters. Přiznal to Rory McIlroy, kterému triumf z Augusty stále chybí jako poslední major do sbírky ke zkompletování kariérního grandslamu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení