Články na téma: Masters

 • Graeme McDowell
  1

  Bleskovky

  Startovní listinu listopadového Masters známe, kdo měl kliku?

  8. dubna 2020 – haf

  Přestože se letošní Masters bude hrát až v listopadu (12.-15.), jeho startovní listinu známe už nyní. Byla totiž uzavřena podle plánu, i když už se skoro měsíc nehraje. Jako poslední do ní pronikli čtyři hráči, kteří byli k 30. březnu nově v TOP 50 světového pořadí.

 • Masters vlajka
  2

  Zprávy

  To bude jízda! Nové termíny majorů i další odložené akce

  7. dubna 2020 – haf

  Golfoví fanoušci sice začínají pomalu ale jistě trpět abstinenčními příznaky, protože už to bude skoro měsíc, co nemohou sledovat živé přímé přenosy svého oblíbeného sportu, ale druhá polovina roku jim jejich momentální trápení vrchovatě vynahradí. Bude to jízda!

 • Augusta National
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Prázdná Augusta, jak vypadá TEĎ dějiště Masters?

  6. dubna 2020 – haf

  Měl to být jeden z nejlepších golfových týdnů v roce 2020, místo toho ale golfisté prakticky po celém světě čekají v karanténě, až vůbec budou moci vyrazit na hřiště. Jak to ale nyní vypadá v Augustě, kde se v tomto týdnu mělo hrát slavné Masters? Mrkněte sami.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  McIlroye podzimní Masters láká, Casey to vidí jako šanci

  22. března 2020 – haf

  Zatím je ve hvězdách, kolik se letos stihne odehrát golfových majorů. Zatímco ženy už mají nový termín pro odložený úvodní major sezony, muži mohou i nadále pouze spekulovat. Zatím byly odloženy dva - Masters a PGA Championship. Co s nimi bude?

 • Masters vlajka
  5

  Zprávy

  Masters bylo odloženo, hrát nebude ani Spilková na LPGA

  13. března 2020 – haf

  Jen den poté, co PGA Tour zrušila zbývající tři kola The Players a další tři turnaje, přišla pro golfové fanoušky další rána. V řádném termínu se nebude hrát ani letošní Masters, organizátoři z Augusty ale věří, že pro první major roku najdou jiný, pozdější termín.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení