Články na téma: Masters

 • C. T. Pan
  1

  Bleskovky

  Poslouchat ženu se vyplácí. Poslala ho do práce a vyhrál

  23. dubna 2019 – pv

  Když C. T. Pan předminulý týden se svou ženou, která je zároveň i jeho občasným kedíkem, sledoval Masters, zatoužila jeho Michelle také zavítat do té nejvybranější golfové společnosti, která se každoročně schází v dubnu v Augusta National. A to, pokud možno, při nejbližší možné příležitosti.

 • Lístky na Masters
  2

  Bleskovky

  Texaská rodina měla šmelit s lístky na Masters, hrozí jim 20 let

  23. dubna 2019 – haf

  Lístky na Masters, to je rok co rok pořádně horké zboží. Ty nejdražší se prodávají na černém trhu za stovky tisíc korun, což s ohledem na jejich pořizovací cenu nabízí značný výdělek. Toho se podle všeho pokusila využít jedna rodina z Texasu, která ale nyní bude sledovat Masters nejspíše z pobytu za mřížemi. A to pořádně dlouho.

 • Trey Little a Denise Colemanová
  3

  Bleskovky

  Zní to jako proroctví. Malý Tiger se narodí v září v Dallasu

  21. dubna 2019 – pv

  Několik posledních let golfový svět vyhlížel nového Tigera Woodse, když ten starý bojoval se zraněními a osobními problémy. Marně, a tak se nakonec musel vrátit ten starý a vzít si svou vládu zpět. Teď už ale víme jistě, že Malý Tiger přijde na svět letos v září v Dallasu.

 • Brooks Koepka a Jena Sims
  4

  Bleskovky

  Nejlepší lék na zklamání. Koepka s Jenou se toho nebojí

  20. dubna 2019 – pv

  Brooks Koepka minulou neděli jen těsně nezískal svůj čtvrtý major titul ze svých posledních sedmi startů na turnajích velké čtyřky. Místo toho na Masters dokonal svůj velkolepý návrat Tiger Woods. Koepka má však na zklamání skvělý lék, svou půvabnou přítelkyni Jenu Sims a dost peněz na to, aby ji vzal do ráje.

 • Michael Jordan a Tiger Woods
  5

  Bleskovky

  Jordan rozhodl. Největší comeback historie patří Tigerovi

  19. dubna 2019 – pv

  Jen málo lidí na světě může zasvěceně mluvit o tom, čí sportovní návrat je ten největší v historii, jako Michael Jordan. Zvlášť když ten jeho v 90. letech minulého století býval mnohými považován za ten úplně největší. Basketbalový bůh má ale jasno. Tiger ho svým vítězstvím na Masters překonal.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení