Články na téma: Masters

 • Masters
  6

  Bleskovky

  Chcete lístek na Masters? Zaplatíte majlant

  1. března 2019 – jom

  Kdo chce na vlastní oči vidět hvězdy světového golfu na jednom z nejslavnějších turnajů světa, musí sáhnout hodně hluboko do kapsy. Jednou z možností, jak pořídit lístky na Masters, je sekundární trh. Na něm zaplatíte v řádech desetitisíců až stotisíců korun za kus.

 • 5. jamka Augusta
  7

  Bleskovky

  Brutální čtyřpar? Pátá jamka v Augustě získala 40 yardů

  2. února 2019 – jom

  Hodně štěstí. Hráči na Masters ho budou potřebovat na pětce víc než kdy předtím. Už tak jedna z nejtěžších jamek prvního majoru sezóny byla pro letošek prodloužena o 40 yardů. Děsivý čtyřpar nyní měří 495 yardů, hraje se do kopce a v dopadových zónách straší bunkery.

 • Augusta National
  8

  Bleskovky

  První ženský turnaj ve slavné Augustě bude bez českých golfistek

  29. ledna 2019 – haf

  Tak trochu jsme doufali, že budeme mít na premiérovém ročníku turnaje Augusta National Women's Amateur komu držet palce, ale máme smůlu. Ve startovním poli 72 hráček se neobjeví žádná Češka.

 • Phil Mickelson a vlajka na Masters
  9

  Zprávy

  Zůstane vlajka v jamce i na Masters? Nejspíše ano, i když...

  20. ledna 2019 – jom

  Jsou to tři týdny od zavedení nových golfových pravidel a už se mluví o jejich implementaci ve slavném Masters. Fred Ridley, předseda klubu Augusta National, kde se první mužský major sezóny tradičně hraje, se novinkám v pravidlech nebrání. Přesto je zde možnost, že místní pravidla nechání vlajky v jamce při puttování nedovolí.

 • Shugo Imahira
  10

  Bleskovky

  Po Indovi Japonec, ani on pozvánku na Masters neodmítl

  9. ledna 2019 – haf

  Jestli existují v golfu nabídky, které se nedají odmítnout, je jednou z nich speciální pozvánka na slavné Masters. Tu letos obdržel Japonec Shugo Imahira, a jak se dalo čekat, přijal ji s velkým nadšením. V dubnu si tak zahraje poprvé v kariéře v Augustě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení