Články na téma: Masters

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  McIlroy o vítězství na Masters: Věřím, že se to stane

  24. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé od svého dalšího neúspěšného pokusu o uzavření kariérního Grand Slamu na Masters promluvil Rory McIlroy o tom, co se začátkem dubna v Augustě dělo. V exkluzivním rozhovoru pro BBC pak řekl, že věří, že zelené sako jednou získá. Minimálně rok si ale musí počkat.

 • Rickie Fowler
  7

  Zprávy

  Příliš hodný Fowler. Vyhraje prý, až bude arogantní

  14. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní Masters je už několik dní minulostí, ale pořád jsou tu témata, o kterých se mluví. Jedním z nich je Rickie Fowler a jeho dosud neúspěšná snaha vyhrát major. Letos mu na vítěze Patricka Reeda chyběla jediná rána.

 • Patrick Reed
  8

  Bleskovky

  Šampion Reed vyrazil do fast foodu. I v zeleném saku

  13. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Patrick Reed za sebou má hektické dny. V neděli vyhrál na Masters své první zelené sako a další dva dny strávil na jednom velkém mediálním tripu po New Yorku. Domů do Houstonu se dostal až v středu, jak to tak ale vypadá, zelené sako ještě nesundal. A my ho chápeme.

 • Patrick Reed
  9

  Bleskovky

  Pohádkové odměny na Masters. Vydělají i ti, co nehrají

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Masters patří k nejštědřejším turnajům. Letošní vítěz Patrick Reed si přišel na téměř dva miliony dolarů. Tučné šeky si vyzvedli i hráči na dalších příčkách. Odměněni byli dokonce i ti, kteří v Augustě vůbec nehráli. První major roku ale neodměňuje své hráče jen finančně.

 • Rory McIlroy
  10

  Zprávy

  Kariérní grandslam. McIlroy čeká dál a není sám

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Vyhrát všechny čtyři major turnaje během kariéry a dosáhnout tak kariérního grandslamu, je vysoce ceněný skalp nejen v golfu, ale ve sportu všeobecně. V Masters éře se to podařilo pouze pěti hráčům a nic na tom nezměnila ani letošní Augusta.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení