Články na téma: Masters

 • Tiger Woods
  11

  Bleskovky

  Woods splnil těžce nemocnému fanouškovi životní sen

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jak už to tak bývá, nezapomenutelné chvíle se pro fanoušky na Masters odehrávají hlavně v neděli. Ale pro rodinu Shanea Caldwella z Jižní Karolíny přišel vrchol týdne už ve čtvrtek. Caldwell trpící rakovinou se totiž setkal se svým idolem Tigerem Woodsem.

 • Patrick Reed
  12

  Zprávy

  Šampion Masters Reed. Proč ho nikdo nemá rád?

  11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Patrick Reed se dočkal v kariéře vysněné mety. Vyhrál Masters v Augustě, kde navíc studoval na univerzitě. Že by z toho měli místní, nebo spousta dalších fanoušků odkudkoliv velkou radost, se ale říct nedá. Reed patři k nejméně oblíbeným hráčům na PGA Tour.

 • Patrick Reed
  13

  Zprávy

  OBRAZEM: 20 nejlepších fotek z Masters 2018

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Byl to opět nádherný golfový týden, pro mnohé nejlepší v celém roce. Masters 2018 nabídlo dramatickou podívanou se zeleným koncem pro Patricka Reeda. Připomeňte si s námi ještě jednou to nejzajímavější, co se v Augustě letos událo. Díky fotografům GettyImages.

 • Tony Finau
  14

  Bleskovky

  Hnus fialovej! Finau odhalil zdevastovaný kotník

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Že golfisté nejsou žádné slečinky ukazuje případ Tonyho Finaua, který si během oslav esa v rámci Par 3 Contestu na letošním Masters pořádně "zrakvil" kotník. Ani to mu ale nezabránilo v tom se prvního majoru sezony zúčastnit a po 1. kole byl dokonce dělený druhý.

 • Paige Spiranac
  15

  Bleskovky

  VIDEO: Nejhezčí švih na Masters? Od Sexy Paige

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní Masters si nenechala ujít ani golfová internetová diva Paige Spiranac. Na drivingu tak vzala do ruky své hole PXG a ukázala, jakou má aktuálně formu. Myslíme, že výbornou. Pánové nám asi rozumí...Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení