Články na téma: Masters

 • José Mourinho
  16

  Bleskovky

  Lišák Mourinho obral United o 1000 liber. Vsadil na Garciu

  19. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Kouč Manchesteru United José Mourinho je vyhlášeným stratégem a odborníkem. Jenže ne na golf, ale na fotbal. Proto udivuje jeho přesný tip na vítěze Masters. Při interní sázce v klubu obral ostatní o zhruba 30 tisíc korun, když věřil, že si Sergio Garcia dojde pro zelené sako.

 • Dustin Johnson
  17

  Zprávy

  Smolař DJ po Masters: Už nikdy se nechci koukat z gauče

  13. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Dobrá zpráva je, že lékařská vyšetření Dustina Johnsona po jeho pádu ze schodů před Masters ukázala jen rozsáhlou podlitinu v dolní části zad. Kdyby ale doktoři pořídili snímky i o něco výše na těle světové jedničky, možná by odhalili i rány na srdci.

 • Sergio Garcia a Rickie Fowler
  18

  Bleskovky

  Vsadil na Fowlera s Garciou, vyhrál přes milion

  12. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Někdy by nás zajímalo, jak někoho vůbec může napadnout vsadit něco takového. Možná proto se ale nikdy nebudeme moci radovat nad podobným tiketem... Tentokrát byli v hlavní roli Rickie Fowler a Sergio Garcia, jejichž turnajová vítězství přinesla šťastnému sázkaři v přepočtu více jak milion korun.

 • Sergio Garcia
  19

  Zprávy

  Dvoudenní Garciův blázinec, v NYC podepsal i Hulkovu ruku

  12. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Vyhrát Masters, to je spousta požitků. Ale i řada povinností. Na každého šampiona z Augusty třeba čeká tradičně dvoudenní cesta po New Yorku, kde je na programu spousta oficiálních akcí. Sergio Garcia nebyl výjimkou, v úterý měl v programu dokonce celkem 14 zastávek.

 • Rory McIlroy
  20

  Bleskovky

  McIlroy svádí vinu na míček. Ve větru prý dělá divné věci

  12. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy našel viníka, kvůli kterému nezvítězil na letošním Masters. Je to jeho míček Titleist Pro V1x, se kterým od této sezony hraje. Podle všeho ho brzy nahradí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení