Články na téma: Masters

 • Rickie Fowler
  16

  Zprávy

  Fowler opět těsně pod vrcholem: Jsem připravený vyhrát major

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler moc dobře ví, jaké to je být na majoru blízko vítězství, ale po dohrání pouze gratulovat vítězi. Po letošním Masters však konečně cítí něco jiného, než při předešlých sedmi případech, kdy na turnajích velké čtyřky skončil v TOP 5. Cítí, že je blízko vítězství.

 • Tiger Woods
  17

  Zprávy

  Woods se loučil nejlepším kolem, málem trefil hole-in-one

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  To nejlepší si Tiger Woods nechal na letošním Masters na konec. Bohužel ho kolo za 69 ran vyneslo pouze na dělené 32. místo, což je s ohledem na předturnajové prognózy zklamání. Za hlavního viníka nepovedeného turnaje označil Tiger svá železa.

 • Patrick Reed
  18

  Zprávy

  Zelené sako si oblékl Reed, finále udělal Spieth

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Náskok tří ran před finálovým kolem se pro Patricka Reeda nakonec ukázal jako dostatečný. Ale jen tak tak! Nový šampion Masters zvítězil se skóre -15 o jedinou ránu před Rickiem Fowlerem, třetí skončil po naprosto fenomenálním kole Jordan Spieth. Rory McIlroy čeká dál.

 • Rory McIlroy
  19

  Zprávy

  Reed na Masters zvýšil náskok, šanci cítí McIlroy a Fowler

  8. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by Patrik Reed mohl o své vedení na Masters v sobotu přijít. Nakonec však náskok na ostatní ještě navýšil. Před nedělním finálovým kolem vede o tři rány, nahánějí ho však Rory McIlroy s Rickiem Fowlerem. A bez šance nejsou ani další.

 • Anna Cladakis
  20

  Bleskovky

  Auto nabouralo na Masters do autobusu Dalyho, stihl uskočit

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hodně nepříjemná událost potkala na letošním Masters Johna Dalyho. Hvězda D+D REAL Czech Masters sice na úvodním majoru roku nestartuje, ale každoročně zde ve svém autobusu prodává vlastní reklamní předměty. Do něho ale v pátek narazilo jiné auto.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení