Články na téma: Masters

 • Sergio Garcia
  21

  Bleskovky

  VIDEO: Věštec Garcia již před 16 lety věděl, že to jednou přijde

  12. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Zámořská i evropská golfová série zveřejnila na svých facebookových profilech retrospektivní videa s čerstvým vítězem Masters Sergiem Garciou. Španěl v nich medituje nad tím, jestli jednou vyhraje major. A jeho proroctví jsou opravdu překvapivá.

 • Thomas Pieters
  22

  Zprávy

  Vítěz Czech Masters si splnil sen. Přesto cítí hořkost

  11. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Thomas Pieters si na prvním majoru sezony zajistil kartu na další sezonu PGA Tour. Po čtvrtém místě na Masters už ví, že bude mít před play off FedEx Cupu více bodů, než poslední postoupivší 125. hráč. Zbytek sezony si tak může užívat.

 • Sergio Garcia a Danny Willett
  23

  Zprávy

  OBRAZEM: Nejlepší fotky Masters 2017

  11. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Na letošní, už 81. Masters se bude dlouho vzpomínat. A to nejen díky úžasné finálové bitvě mezi Sergiem Garciou a Justinem Rosem, ze které vzešel vítězně Španěl a ukončil tak své majorové trápení.

 • Rory McIlroy
  24

  Bleskovky

  McIlroye TOP 10 v Augustě neutěší: Nebyl jsem dost dobrý

  11. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Podobnou statistiku na Masters by 99,9 procent golfistů na světě bralo všemi čtrnácti holemi. Pro Roryho McIlroye už ale TOP 10 v Augustě více méně nic neznamenají. Co na tom, že v eitní desítce skončil počtvrté v řadě, on v Augustě myslí pouze na vítězství.

 • Sergio Garcia
  25

  Zprávy

  5 důvodů, proč Sergio Garcia vyhrál Masters

  11. dubna 2017 – Honza Fait

  Až do neděle byl dost možná nejlepším hráčem, který nikdy nevyhrál major. To označení ho užíralo, stejně jako vědomí, že čas na to ho přepsat se krátí. V neděli to ale Sergio Garcia dokázal v Augustě, když vyhrál slavné Masters. Jaké jsou hlavní důvody velkého triumfu?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení