Články na téma: Masters

 • Sergio Garcia a Angela Akins
  21

  Bleskovky

  Nebuď idiot, reagovala Garciova žena na vtip reportéra

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už na 15. jamce prvního kola pohřbil Sergio Garcia své naděje na obhajobu vítězství na Masters. A to tak apokalyptickým způsobem, že to na sociálních sítích vyvolalo řadu vtipů. Na jeden z nich poněkud útlocitně reagovala Garciova manželka Angela.

 • Patrick Reed
  22

  Zprávy

  Reed si na Masters vytvořil náskok, Woods se trápil s železy

  7. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, ve finálovém kole letošního Masters by mohl v závěrečném flightu jít hráč v červeném triku a černých kalhotách. Nemyslíme však Tigera Woodse, ale Patricka Reeda, který to má v Augustě v polovině turnaje skvěle rozehrané.

 • Doug Ghim
  23

  Bleskovky

  Amatér dal na Masters skvělou ránu a nevěřil: Byl jsem to já?

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Když Doug Ghim po prvním Kole Masters jako nejlepší amatér podepsal skórkartu, vydal se splnit si své mediální povinnosti. Reportér se ho na úvod nemohl zeptat na nic jiného, než aby popsal svůj eagle. Museli si ale oba nejprve ujasnit, o kterém eaglu je řeč.

 • Tony Finau
  24

  Bleskovky

  Při oslavě esa si "zrakvil" nohu. Pak skvěle začal Masters

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Tony Finau je po prvním kole Masters na děleném druhém místě po parádní rundě za -4. Na tomto sdělení by zase nebylo nic tak nevšedního, kdybychom nevěděli, že Američan hraje s těžkou distorzí kotníku, na který ještě ráno po probuzení nemohl ani došlápnout.

 • Sergio Garcia
  25

  Bleskovky

  Zmar šampiona. Garcia trefil 5x vodu, jamku zahrál za 13

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Když zahrajete sedmnáct jamek jednu ránu nad par, nemělo by to být až tak špatné skóre. Ale může. Na letošním Masters se o tom přesvědčil obhájce titulu Sergio Garcia, který přinesl do klubovny výsledek 81 (+9). Na 15. jamku totiž potřeboval třináct ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení