Články na téma: Matyáš Zapletal

 • Matyáš Zapletal
  1

  Zprávy

  Na Kuňce myslí na cut 13 Čechů, zazářil amatér Zapletal

  24. května 2018 – Petr Vlček

  Tři Češi jsou po 1. kole D+D REAL Czech Challenge nad hranicí cutu. Z domácích hráčů to na Kunětické Hoře rozehráli nejlépe amatér Matyáš Zapletal, Jan Cafourek (oba -2) a Daniel Suchan (-1). Další Češi, včetně Stanislava Matuše a Filipa Mrůzka, musí o postup v pátek zabojovat.

 • Matyáš Zapletal
  2

  Zprávy

  Zapletal si na Albatrossu splní sen, těší se na Pieterse

  24. srpna 2017 – Honza Fait

  Když se na začátku sezony trápil, asi ani nedoufal, že by se mohl ucházet o start na D+D REAL Czech Masters. Jenže Matyáš Zapletal dal během roku svou hru dohromady, ukořistil dva prestižní domácí amatérské tituly a v příštím týdnu si na Albatrossu i vedle svého velkého vzoru Thomase Pieterse zahraje. A splní si tím svůj velký sen.

 • Matyáš Zapletal
  3

  Zprávy

  Czech Masters bude hrát také amatérský šampion Zapletal

  17. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Devátým českým jménem pro letošní D+D REAL Czech Masters je amatér Matyáš Zapletal. Toho do turnaje European Tour pořádaného Relmostem nominovala Česká golfová federace.

 • Matyáš Zapletal
  4

  Zprávy

  Zapletal s Vlašínovou jsou letošními amatérskými šampiony

  12. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Matyáš Zapletal a Kateřina Vlašínová se stali mistry Mezinárodního mistrovství amatérů ČR. Šampionát na Kunětické Hoře ovlivnilo počasí, které v pátek zkrátilo obě kategorie o jedno kolo.

 • Vítek Novák
  5

  Bleskovky

  Na MS v Mexiku byl z Čechů nejlepší Novák, jako tým skončili 44.

  25. září 2016 – GolfExtra.cz

  S nepořízenou odjíždí z mistrovství světa družstev čeští muži. V Mexiku se každým kolem zhoršovali a nakonec obsadili dělenou 44. příčku (+17). Nejlepším z české trojice byl Vítek Novák, který s celkovým skóre +9 skončil dělený čtyřiadevadesátý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení