Články na téma: Michal Pospíšil

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Cafourek udržel v Maroku TOP 15. Ve třicítce dohrál i Pospíšil

  11. dubna 2019 – pv

  Letošní Marocká série osmi turnajů Pro Golf Tour je u konce. Podnik s názvem Open Michlifen 2019 uzavřelo čtvrteční třetí kolo, které si zahráli i dva Češi Jan Cafourek a Michal Pospíšil. Oba obešli finálovou rundu za 74 ran (+2).

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Češi si v Maroku pohoršili, Cafourek se drží elitní desítky

  10. dubna 2019 – haf

  České duo Michal Pospíšil, Jan Cafourek mělo skvěle rozehraný letošní poslední turnaj Pro Golf Tour v Maroku. Druhé kolo akce Open Michlifen 2019 se jim ale nevydařilo a prvně jmenovaný dokonce musel trnout, zda projde cutem. Turnaj už skončil pro Štěpána Daňka.

 • Michal Pospíšil
  3

  Bleskovky

  Výborný start Pospíšila. Dobře začal v Maroku také Cafourek

  9. dubna 2019 – pv

  Osm po sobě jdoucích turnajů Pro Golf Tour v Maroku píše svou poslední kapitolu před tím, než se třetiligová evropská série přesune na evropský kontinent. Opět nechybí české zastoupení. Z trojice českých hráčů začal na Open Michlifen nejlépe Michal Pospíšil, který zahrál v úterý kolo za 69 ran (-3), což stačí na dělené páté místo. V TOP 10 je i Jan Cafourek.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Finále v Maroku bude bez Čechů. Nejblíže cutu byl Cafourek

  4. dubna 2019 – pv

  Finálové kolo na Pro Golf Tour v Maroku bude bez české účasti. Ani jeden ze čtyř Čechů v turnaji nedokázal projít cutem. Nejblíže mu byl nakonec Jan Cafourek, který obešel druhé kolo Open Tazegzout aspoň v paru a cut mu utekl o dvě rány.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  Čechům úvod v Maroku nevyšel, nejlépe začal Matuš

  3. dubna 2019 – haf

  Velmi silný vítr přivítal golfisty na další akci Pro Golf Tour v Maroku. A na výsledcích prvního kola Open Tazegzout 2019 se to výrazně podepsalo, ušetřeni přitom nezůstali ani čeští golfisté, ze kterých se v dopoledních podmínkách nejlépe dařilo Stanislavu Matušovi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení