Články na téma: Michal Pospíšil

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser si spravil náladu, ovládl finále na Kaskádě

  29. září 2018 – haf

  Začátkem tohoto týdne musel přijmout golfovou porážku na Pro Golf Tour, kde si ve finálovém turnaji nevybojoval kartu na Challenge Tour. Ondřej Lieser si ale v druhé polovině týdne spravil chuť a náladu na Kaskádě, kde naopak vyhrál finále Moneta Czech PGA Tour.

 • Michal Pospíšil
  2

  Bleskovky

  Nevyzpytatelný golf. Pospíšil zažil horor, na Kaskádě ale vede

  27. září 2018 – haf

  Jak dokáže být golf nevyzpytatelný si opět dokázal český profesionál Michal Pospíšil. Ten se ve středu rozloučil s letošní Pro Golf Tour výsledkem 81 ran, jen o den později ale zahrál na brněnské Kaskádě o 15 ran lépe a se skóre 66 ran (-6) se ujal na Repromeda Cupu vedení.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Konec nadějí. Lieser kartu na Challenge Tour nezískal

  26. září 2018 – haf

  Kdyby se letos hrálo na Castanea Resort Championship kolo pouze na třináct jamek, dost možná by Ondřej Lieser vyhrál a získal by kartu na Challenge Tour. Jenže v golfu se hraje na jamek 18 a českému profíkovy závěry kol na finále Pro Golf Tour prostě nevyšly.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieserovi se Challenge Tour vzdálila, jeho soupeři září

  25. září 2018 – haf

  Sen o zisku plné karty pro Challenge Tour v příštím roce se začíná Ondřeji Lieserovi rozplývat. Na finálovém turnaji letošní Pro Golf Tour se totiž ani v druhém kole nedostal výrazně pod par, přestože to měl opět parádně rozehrané. Jenže finiše mu v Adendorfu prostě nejdou.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser začal bitvu o Challenge Tour dobře, pak zaváhal

  24. září 2018 – haf

  Nastal klíčový týden sezony pro Ondřeje Liesera. Ten trochu nečekaně bojuje na Pro Golf Tour o jednu z pěti plných karet na Challenge Tour pro příští rok. Rozhodne se na závěrečném Castanea Resort Championship, do kterého český profesionál (ne)vstoupil dobře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení