1

Zprávy

To zamrzí. Češi nepropadli, ale v Maroku nemá cut ani jeden

14. února 2019 – pv

Po žních z minulého týdne, kdy všichni tři Češi prošli cutem a skončili v TOP 30 a Jan Cafourek dokonce v TOP 3, se hned v dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku nepodívá do finálového kola ani jeden z nich. Přitom jak Cafourek, tak i Michal Pospíšil i Štěpán Daněk nezahráli vyloženě špatně.

• Jan Cafourek
    2

Bleskovky

Cafourek i Daněk vstoupili dobře do další akce Pro Golf Tour

13. února 2019 – haf

Jan Cafourek pokračuje v Maroku ve skvělých výkonech a v úvodu dalšího turnaje Pro Golf Tour se k němu přidal také Štěpán Daněk. Michal Pospíšil a Slovák Peter Valášek jsou naopak po prvním kole Open Palmeraie Country Club 2019 pod hranicí cutu.

3

Zprávy

Skvělý Cafourek! Na Pro Golf Tour v Maroku vybojoval TOP 3

10. února 2019 – pv

Jan Cafourek se ve svém druhém letošním soutěžním startu blýskl výborným výsledkem i hrou. Na Pro Golf Tour v marocké Casablance vybojoval na turnaji Open Casa Green Golf v konkurenci 178 hráčů dělené třetí místo. Do TOP 30 se vešli Štěpán Daněk i Michal Pospíšil.

4

Zprávy

Cafourek hraje v Maroku na Pro Golf Tour o vítězství

9. února 2019 – pv

Jan Cafourek má parádně rozehraný turnaj Pro Golf Tour v Maroku. Po dvou kolech ze tří byl na Open Casa Green Golf na třetím místě se ztrátou pouhých dvou ran na vedení. Spolu s ním prošli cutem i Michal Pospíšil a Štěpán Daněk.

5

Bleskovky

Cafourek začal v Maroku akci Pro Golf Tour skvěle, je druhý!

3. února 2019 – haf

První soutěžní kolo v roce 2019 se Janu Cafourkovi povedlo náramně! Do turnaje Open Prestigia vstoupil rundou za 67 ran (-5) a do druhého kola půjde z dělené druhé příčky. Dobře rozehrané to ale mají také další Češi Štěpán Daněk (-3) a Michal Pospíšil (-2).