Články na téma: Michal Pospíšil

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Cafourek rozehrál finále PGT výborně, v TOP 10 i Lieser

  30. září 2019 – pv

  V pondělí začalo v Castanea Golf Resortu v německém Adendorfu finále letošní sezóny Pro Golf Tour. V prvním ze tří kol se z pěti Čechů ve startovní listině vedlo nejlépe Janu Cafourkovi, který zahrál 69 ran a se skóre -3 se usadil na děleném čtvrtém místě. Také Ondřej Lieser je o ránu za ním v TOP 10.

 • Michal Pospíšil
  2

  Bleskovky

  Pospíšil a Tintěra si také zahrají Czech Masters, Čechů je 12

  10. srpna 2019 – haf

  Už na dvanáct narostl počet českých hráčů, kteří si v příštím týdnu zahrají šestý ročník D+D REAL Czech Masters. Novými jmény ve startovní listině jsou profesionálové Michal Pospíšil a Lukáš Tintěra.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Cafourek finiš na Pro Golf Tour pokazil, Lieserovi naopak vyšel

  26. července 2019 – haf

  Před finálovým kolem Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 mohl český golfový profesionál Jan Cafourek pomýšlet na své letošní druhé vítězství na Pro Golf Tour, nakonec si ale pohoršil do druhé desítky. Výsledkově se tak na něho dotáhl v pátek skvělý Ondřej Lieser.

 • Jan Cafourek
  4

  Bleskovky

  Cafourek je na Pro Golf Tour šestý, Kořínek diskvalifikován

  25. července 2019 – haf

  I po druhém kole může Jan Cafourek pomýšlet na své letošní druhé vítězství na Pro Golf Tour, které by ho dostalo reálně do hry o plnou kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 je před finále šestý, tři rány za prvním místem.

 • Jan Cafourek
  5

  Bleskovky

  Cafourek s Pospíšilem jsou na Pro Golf Tour v TOP 10

  24. července 2019 – haf

  Parádně vstoupili do turnaje Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Jan Cafourek a Michal Pospíšil. Oba jsou po prvním kole Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2019 se skóre -5 na děleném osmém místě, na vedoucího Nizozemce Robbieho van Westa ztrácejí pět ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení