Články na téma: Michal Pospíšil

 • Cyril Suk
  1

  Bleskovky

  V Egyptě startuje Pro Golf Tour, i se čtyřmi Čechy

  15. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  První turnajem odstartuje v úterý letošní ročník Pro Golf Tour, na které vloni vybojoval Stanislav Matuš plnou kartu na Challenge Tour. Do letošního Red Sea Egyptian Classic zasáhnou hned čtyři čeští hráči.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Cafourek si kartu pohlídal, Suk pro ni došel eaglem

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Z kvalifikační školy Pro Golf Tour se početná česká výprava vrací s dvěma plnými kartami na příští sezonu. Získali je Jan Cafourek s Cyrilem Sukem, jen těsně pak unikla Michalu Pospíšilovi. I ten ale získal kategorii, díky které si zahraje většinu turnajů.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.

 • Petr Gál
  4

  Bleskovky

  Pospíšil se dostal do problémů, Gál a Suk zabojovali

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil měl svou první q-school o European Tour parádně rozehranou, ve třetím kole se ale dostal do problémů a v pátek ho čeká těžký boj o postup do druhé fáze. V ten mohou naopak po povedeném třetím kole doufat Petr Gál a Cyril Suk.

 • Michal Pospíšil
  5

  Bleskovky

  Skvělý Pospíšil má na dosah druhou fázi q-school

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Senzačním způsobem bojuje Michal Pospíšil o postup do druhé fáze kvalifikace o European Tour. V italském Bogognu zahrál stejně jako v prvním kole 67 ran a drží se na druhém místě leaderboardu. Mnohem menší šanci na postup již mají další dva Češi Petr Gál a Cyril Suk.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení