Články na téma: Michal Pospíšil

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.

 • Petr Gál
  7

  Bleskovky

  Pospíšil se dostal do problémů, Gál a Suk zabojovali

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil měl svou první q-school o European Tour parádně rozehranou, ve třetím kole se ale dostal do problémů a v pátek ho čeká těžký boj o postup do druhé fáze. V ten mohou naopak po povedeném třetím kole doufat Petr Gál a Cyril Suk.

 • Michal Pospíšil
  8

  Bleskovky

  Skvělý Pospíšil má na dosah druhou fázi q-school

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Senzačním způsobem bojuje Michal Pospíšil o postup do druhé fáze kvalifikace o European Tour. V italském Bogognu zahrál stejně jako v prvním kole 67 ran a drží se na druhém místě leaderboardu. Mnohem menší šanci na postup již mají další dva Češi Petr Gál a Cyril Suk.

 • Michal Pospíšil
  9

  Bleskovky

  Pospíšil a Gál vstoupili skvěle do první fáze q-school

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji v Itálii a Anglii skončí v tomto týdnu úvodní fáze letošní kvalifikační školy European Tour. V italském Bogognu bojují o postup do druhé tři čeští golfisté a Michal Pospíšil s Petrem Gálem začali skvěle. Po prvním kole se drží na postupových místech.

 • 10

  Czech Masters na Albatrossu si zahraje také Pospíšil

  25. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil

  Potřetí v kariéře si Michal Pospíšil zahraje turnaj European Tour. Stane se tak v příštím týdnu na D+D REAL Czech Masters, když dostal sponzorskou pozvánku od promotérské společnosti Relmost. Pospíšil je zatím jedenáctým Čechem ve startovním poli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení