Články na téma: Michal Pospíšil

 • Aleš Kořínek
  6

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Michal Pospíšil
  7

  Bleskovky

  Pospíšil dohrál Pro Golf Tour v paru. Dělí 21. místo

  19. června 2018 – pv

  Michal Pospíšil nenavázal na výborné čtvrté místo a na dalším podniku Pro Golf Tour, na kterém startoval, skončil dělený jednadvacátý. Finálové třetí kolo obešel, stejně jako celý turnaj McNeill Open v německém Neusassu, v paru.

 • Michal Pospíšil
  8

  Bleskovky

  Na Pro Golf Tour pokračuje jen Pospíšil. K TOP 10 má blízko

  18. června 2018 – pv

  Pouze Michal Pospíšil prošel z čtveřice českých hráčů cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour. Po dvou kolech je s celkovým skóre v paru na dělené 24. pozici, když na vedení ztrácí sedm ran. Pro Cyrila Suka, Daniela Suchana a Lukáše Tintěru turnaj skončil.

 • Michal Pospíšil
  9

  Zprávy

  Skvělý úspěch, ALE... Pospíšilovi došel dech a skončil čtvrtý

  1. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě po osmi jamkách finálového kola byl Michal Pospíšil nejvážnějším adeptem na vítězství na letošním turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pölten. Jenže pak přišel zlom, český profík přestal skórovat, začal chybovat a došel si "jen" pro dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  10

  Bleskovky

  Pospíšil dál drží senzační vedení, daří se i Tintěrovi

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako po prvním kole je i po tom druhém Michal Pospíšil na prvním místě turnaje Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten, o které se dělí se dvěma amatéry. Cutem prošli také Lukáš Tintěra a Aleš Kořínek, Cyril Suk se Slovákem Peterem Valáškem naopak končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení