Články na téma: Michal Pospíšil

 • Michal Pospíšil
  11

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.

 • Michal Pospíšil
  12

  Zprávy

  Pospíšil se v Rakousku o ránu nevešel do TOP 10

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  O jednu ránu méně a Michal Pospíšil by se býval vešel do TOP 10 pořadí turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. I když předvedl ve finálovém kole konzistentní výkon a došel v paru, celkové skóre -6 nestačilo na lepší než na konečné dělené 12. místo.

 • Michal Pospíšil
  13

  Zprávy

  Pospíšil je v Rakousku šestý, v Turecku začal nejlépe Mrůzek

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na své premiérové vítězství na Pro Golf Tour v kariéře bude v pátek útočit Michal Pospíšil. Ten je na turnaji v rakouském Haugschlagu po dvou kolech na skvělém děleném šestém místě. Pětici Čechů na Challenge Tour v Turecku se naopak nedařilo, par nepokořil nikdo.

 • Michal Pospíšil
  14

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení