Články na téma: Michal Pospíšil

 • Michal Pospíšil
  16

  Bleskovky

  Pospíšil dohrál Pro Golf Tour v paru. Dělí 21. místo

  19. června 2018 – pv

  Michal Pospíšil nenavázal na výborné čtvrté místo a na dalším podniku Pro Golf Tour, na kterém startoval, skončil dělený jednadvacátý. Finálové třetí kolo obešel, stejně jako celý turnaj McNeill Open v německém Neusassu, v paru.

 • Michal Pospíšil
  17

  Bleskovky

  Na Pro Golf Tour pokračuje jen Pospíšil. K TOP 10 má blízko

  18. června 2018 – pv

  Pouze Michal Pospíšil prošel z čtveřice českých hráčů cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour. Po dvou kolech je s celkovým skóre v paru na dělené 24. pozici, když na vedení ztrácí sedm ran. Pro Cyrila Suka, Daniela Suchana a Lukáše Tintěru turnaj skončil.

 • Michal Pospíšil
  18

  Zprávy

  Skvělý úspěch, ALE... Pospíšilovi došel dech a skončil čtvrtý

  1. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ještě po osmi jamkách finálového kola byl Michal Pospíšil nejvážnějším adeptem na vítězství na letošním turnaji Pro Golf Tour v rakouském St. Pölten. Jenže pak přišel zlom, český profík přestal skórovat, začal chybovat a došel si "jen" pro dělené čtvrté místo.

 • Michal Pospíšil
  19

  Bleskovky

  Pospíšil dál drží senzační vedení, daří se i Tintěrovi

  31. května 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako po prvním kole je i po tom druhém Michal Pospíšil na prvním místě turnaje Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten, o které se dělí se dvěma amatéry. Cutem prošli také Lukáš Tintěra a Aleš Kořínek, Cyril Suk se Slovákem Peterem Valáškem naopak končí.

 • Michal Pospíšil
  20

  Bleskovky

  PARÁDA! Pospíšil vede turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten

  30. května 2018 – GolfExtra.cz

  Jak to tak vypadá, turnaj Pro Golf Tour v St. Pölten by mohl mít opět po roce českého vítěze. Na Stanislava Matuše by rád navázal Michal Pospíšil, který po prvním kole dělí první místo. Nerozhodila ho přitom ani odpolední zhruba hodinová pauza kvůli špatnému počasí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení