Články na téma: Michal Pospíšil

  16

  Czech Masters na Albatrossu si zahraje také Pospíšil

  25. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil

  Potřetí v kariéře si Michal Pospíšil zahraje turnaj European Tour. Stane se tak v příštím týdnu na D+D REAL Czech Masters, když dostal sponzorskou pozvánku od promotérské společnosti Relmost. Pospíšil je zatím jedenáctým Čechem ve startovním poli.

 • Filip Mrůzek
  17

  Bleskovky

  V Kácově vede Mrůzek, nahání ho Lieser a Pospíšil

  26. července 2017 – GolfExtra.cz

  Čtvrtým turnajem pokračuje v tomto týdnu na novém hřišti v Kácově domácí Moneta Czech PGA Tour. Po prvním kole je na tom nejlépe Filip Mrůzek, který se dostal pět ran pod par. Jedinou ránu na něho ztrácejí Ondřej Lieser a čerstvý profesionál Michal Pospíšil.

 • Michal Pospíšil
  18

  Zprávy

  Pospíšil prožil nejlepší turnaj v USA, myslí na přestup k profíkům

  30. března 2017 – Honza Fait

  Končit se má v tom nejlepším a Michalu Pospíšilovi se to, alespoň co se týče golfu v rámci studia na zámořské univerzitě, daří. Ve svém posledním roce na Lander University si v tomto týdnu připsal už své druhé turnajové vítězství a výrazně přispěl k tomu týmovému.

 • Šimon Zach
  19

  Bleskovky

  Skvělý Zach začal báječně evropský šampionát, je třináctý

  3. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Loni zářil na amatérském evropském šampionátu Vítek Novák, letos do něho parádně vstoupil Šimon Zach. V prvním kole se dlouho držel v TOP 10, až kvůli bogey na poslední jamce ji opustil. Aktuálně je třináctý. Špatně nezačal ani Michal Pospíšil, který došel v paru.

 • Český tým na ME mužů 2016
  20

  Bleskovky

  Čeští muži se vrátili do 1. divize! Ženy naopak skončily poslední

  11. července 2016 – GolfExtra.cz

  Jen rok strávili po loňském sestupu v 2. divizi čeští muži. Letos v Lucembursku totiž silný výběr potvrdil roli favorita a vrátil se do elitní divize, když obsadil třetí postupové místo. Na evropském šampionátu družstev se naopak nedařilo ženám.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení