Články na téma: Michal Pospíšil

 • Michal Pospíšil
  21

  Zprávy

  Pospíšil se v Rakousku o ránu nevešel do TOP 10

  27. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  O jednu ránu méně a Michal Pospíšil by se býval vešel do TOP 10 pořadí turnaje Pro Golf Tour v rakouském Haugschlagu. I když předvedl ve finálovém kole konzistentní výkon a došel v paru, celkové skóre -6 nestačilo na lepší než na konečné dělené 12. místo.

 • Michal Pospíšil
  22

  Zprávy

  Pospíšil je v Rakousku šestý, v Turecku začal nejlépe Mrůzek

  26. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Na své premiérové vítězství na Pro Golf Tour v kariéře bude v pátek útočit Michal Pospíšil. Ten je na turnaji v rakouském Haugschlagu po dvou kolech na skvělém děleném šestém místě. Pětici Čechů na Challenge Tour v Turecku se naopak nedařilo, par nepokořil nikdo.

 • Michal Pospíšil
  23

  Zprávy

  Pospíšil je ránu od TOP 10, dobře začal i Příhoda

  25. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Už desátý turnaj v sezoně Pro Golf Tour, ale první na evropském území, odstartoval ve středu v rakouském Haugschlagu. Z pětice českých hráčů se v úvodním kole dařilo pouze Michalu Pospíšilovi s Martinem Příhodou, ostatní propadli.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  Cafourek finále v Maroku nezvládl, nejlepší byl Mrůzek

  6. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Dva dny hrál Jan Cafourek v Maroku velmi dobrý golf a na dalším turnaji Pro Golf Tour se držel v TOP 10. Jenže páteční finálové kolo mu vůbec nevyšlo, nezahrál jediné birdie a pohoršil si o pět ran. Nejlépe z českých hráčů tak nakonec skončil jedenáctý Filip Mrůzek.

 • Stanislav Matuš
  25

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení