Články na téma: Nelly Korda

 • Petr Korda
  1

  Zprávy

  Otec Korda: Úspěchy dětí jsou pro mě mnohem víc než ty moje

  20. listopadu 2018 – pv

  Petr Korda je pyšný otec. Naposledy si v uplynulém týdnu výjimečně osobně užíval hru svých dcer v Tiburon Golf Clubu na Floridě. Nelly uhrála ve finále LPGA skvělé druhé místo a podtrhla tak parádní rok všech tří potomků bývalého tenisového šampiona z Československa.

 • Nelly Korda
  2

  Zprávy

  Skvělá Nelly Korda skončila druhá! Odplata pro Lexi, milion pro Thajku

  19. listopadu 2018 – haf

  Nelly Korda zakončila svou druhou sezonu na LPGA ve velkém stylu. Na závěrečném turnaji CME Group Tour Championship obsadila skvělou druhou příčku, když nestačila pouze na Lexi Thompson. Celkovou vítězkou sezony se stala Thajka Ariya Jutanugarn.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Skvělá Nelly už je druhá! Milion dolarů si hlídá Thajka

  18. listopadu 2018 – pv

  Nelly Korda se na závěr své teprve druhé sezóny mezi elitou definitivně usazuje ve špičce LPGA. Na finálovém turnaji CME Group Tour Championship se po třetím kole posunula už na druhé místo. Tři rány ztrácí na vedení, tři rány má také náskok na třetí místo.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly hraje o vítězství, už je v TOP 5! Šanci má také Jessica

  17. listopadu 2018 – pv

  Obě sestry Kordovy si vedou skvěle na finálovém turnaji letošní sezóny LPGA. Nelly je dokonce na CME Globe Tour Championship dělená čtvrtá jen čtyři rány za vedoucí Lexi Thompson. Jessica je zpět o další dvě rány na děleném devátém místě.

 • Nelly Korda
  5

  Zprávy

  Obě Kordy v TOP 10. Začal boj o milionový bonus

  16. listopadu 2018 – pv

  Finálový turnaj LPGA CME Group Tour Championship začaly dobře obě americké sestry s českými kořeny Jessica a Nelly Kordovy. Na vedoucí krajanku Amy Olson sice v prvním kole v Naples na Floridě ztratily šest ran, ale s výsledkem 69 ran (-3) se obě vešly do TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení