Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly má na majoru první TOP 10. Vítězka odmítla kolaps

  4. června 2018 – GolfExtra.cz

  Nelly Korda je stále ještě teenager, ale už si připsala na majoru umístění v TOP 10. Dělené desáté místo ze 73. US Women´s Open je jejím dosavadním nejlepším výsledkem na majoru v kariéře. V Shoal Creek vyhrála Thajka Ariya Jutanugarn.

 • Jessica Korda
  2

  Bleskovky

  Jessica Korda byla jedinou ránu od rozehrávky na majoru

  2. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda byla velmi blízko svému prvnímu vítězství na majoru. I nadále ale musí čekat. Na ANA Inspiration předvedla skvělý závěr, o jedinou ránu se ale nedostala do play-off. To vyvrcholí v pondělí.

 • Jessica Korda
  3

  Bleskovky

  Jessica už o major nebojuje, pořád je ale v TOP 10

  1. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda zřejmě přišla o možnost vyhrát svůj první major turnaj v kariéře. Na ANA Inspiration se jí nepovedl zejména závěr třetího kola, po kterém ztrácí na vedoucí Pernillu Lindberg už šest ran. Stále se však drží v TOP 10.

 • Jessica Korda
  4

  Bleskovky

  Jessica pokračuje v jízdě, opět se bavila driverem z fairwaye

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda prožívá báječný vstup do nového golfového roku. Na prvních třech turnajích si připsala vítězství a další TOP 10, nyní má skvěle rozehraný úvodní major sezony. Na ANA Inspiration je po prvním kole dělená čtvrtá, i díky další ráně driverem z fairwaye.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Korda hrála poprvé driverem z fairwaye, je v TOP 10

  16. března 2018 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda prožila báječný vstup do dalšího turnaje LPGA. Na Bank of Hope Founders Cupu byla už po šesti jamkách pět ran pod par, což by po prvním kole stačilo na dělené první místo. V závěru si ale o dvě rány pohoršila, přesto se drží v TOP 10 na děleném devátém místě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení