Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Nejlepší výsledek na majoru. Nelly má z PGA Championship TOP 3

  24. června 2019 – pv

  Dvacetiletá Nelly Kordová uhrála na KPMG Women´s PGA Championship svůj dosud nejlepší výsledek kariéry na majorech. V Hazeltine National Golf Clubu v Chasce v Minnesotě skončila dělená třetí se ztrátou tří ran na vítězku Hannah Greenovou z Austrálie.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  2

  Zprávy

  "Slizky" Kordovy utvoří tým v ekologickém turnaji LPGA

  19. června 2019 – pv

  Letos bude mít na LPGA týmovou premiéru turnaj Dow Great Lakes Bay Invitational. O vítězství se v něm utkají dvoučlenné týmy ve formátu na rány na 72 jamek. V exkluzívním startovním poli nebudou chybět ani hvězdné sestry Kordovy, které své rozhodnutí utvořit tým oznámily na Twitteru.

 • Jessica Kordová
  3

  Zprávy

  Sestry Kordovy na US Open ztrácely. Vzhůru šplhá Thompsonová

  2. června 2019 – jom

  Poprvé na letošním US Women’s Open zahrály sestry Kordovy kolo nad par a o pár příček pořadím si pohoršily. Starší Jessica ztrácí na vedoucí pozici tři rány, zatímco Nelly už sedm. O titul se přihlásila Lexi Thompsonová.

 • Jessica Kordová
  4

  Zprávy

  Sestry Kordovy dělí po prvním kole US Open sedmé místo

  31. května 2019 – haf

  Parádní vstup do letošního US Women's Open prožily Jessica a Nelly Kordovy. Po prvním kole jsou v Charlestonu na děleném sedmém místě, když na vedoucí Japonku Mamiko Higa ztrácí čtyři rány. Obě tak mohou snít svůj sen o prvním vyhraném majoru v kariéře.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Jessica Kordová skončila třináctá, první titul slaví Angličanka

  27. května 2019 – haf

  Výrazně lépe vyšlo finálové kolo turnaje Pure Silk Championship ze sester Kordových starší Jessice, která si polepšila na dělenou 13. příčku. Mladší Nelly naopak po nejslabším dni na turnaji klesla až do čtvrté desítky. Vyhrála Angličanka Bronte Lawová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení