Články na téma: Nelly Korda

 • Nelly Korda
  1

  Bleskovky

  Nelly Korda je v Austrálii po 1. kole dělená třetí

  15. února 2018 – GolfExtra.cz

  Po neúspěchu Kláry Spilkové v kvalifikaci se čeští fanoušci mohou na ISPS Handa Women's Australian Open upínat alespoň k jedené z dcer legendárního tenisty Petra Kordy. A Nelly Korda začala v Adelaide skvěle, když jí po prvním kole patří dělené třetí místo.

 • Nelly Korda
  2

  Bleskovky

  Nelly Korda skončila na větrných Bahamách šestá

  29. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Opět po roce vstoupila Nelly Korda na Bahamách senzačně do sezony LPGA. Nezaskočil ji ani silný vítr, který zkrátil turnaj Pure Silk-Bahamas LPGA Classic na tři kola, a skončila jen místo od vyrovnání svého maxima na zámořském okruhu na děleném šestém místě.

 • Nelly Korda
  3

  Zprávy

  Skvělé sestry Kordovy! Jessica skončila druhá, Nelly osmá

  20. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Velmi blízko byla Jessica Korda vítězství na závěrečném turnaji sezony LPGA. Na CME Group Tour Championship obsadila se ztrátou jediné rány dělenou druhou příčku. V TOP 10 skončila i její mladší sestra Nelly, která zakončila nováčkovskou sezonu děleným osmým místem.

 • Jessica Korda
  4

  Zprávy

  Jessica Korda utočí na titul, je ránu od prvního místa

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přes dvacet hráček je reálně ve hře o titul před finálovým kolem závěrečného letošního turnaje LPGA. Platí to i pro obě sestry Kordovy, když lépe je na tom na CME Group Tour Championship dělená pátá Jessica Korda, která ztrácí na první místo jedinou ránu.

 • Jessica Korda
  5

  Zprávy

  Sestry Kordovy září na finále LPGA, jsou v TOP 10

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Mají šanci zakončit sezonu na LPGA ve velkém stylu. Sestry Jessica a Nelly Kordovy rozehrály závěrečný CME Group Tour Championship báječně a po dvou kolech jsou obě v elitní desítce. O něco málo lépe je na tom Nelly, i z toho ale má Jessica obrovskou radost.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení