Články na téma: Nelly Korda

 • Klára Spilková
  1

  Zprávy

  Nelly na Havaji opět vede. Spilková si ve větru pohoršila

  20. dubna 2019 – pv

  Nelly Kordová bojuje na Lotte Championship o své druhé letošní vítězství na LPGA. I když zahrála v pátek v Ko Olina Golf Clubu na ostrově Oahu výsledkově průměrné kolo za 71 ran (-1), vrátila se na čelo leaderboardu. Klára Splilková zapsala 75 a do finále půjde z děleného 56. místa.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Spilková končila na Havaji skvělým kolem, Nelly přišla o tři miliony

  21. dubna 2019 – pv

  Klára Spilková to na Havaji konečně prolomila. Ve čtvrtek poprvé v sezóně LPGA prošla cutem a v sobotu zahrála svou nejlepší rundu sezóny, když ve finálovém kole zapsala skvělých 69 ran. Čtvrté nejlepší skóre dne z celého startovního pole ji na Lotte Championship vyneslo na konečné dělené 32. místo.

 • Klára Spilková
  3

  Zprávy

  Spilková má první cut na LPGA! Nelly je na Havaji druhá

  19. dubna 2019 – pv

  Klára Spilková si ve své nováčkovské sezóně na LPGA poprvé zahraje finálová kola. Prolomit cut se jí konečně povedlo na Lotte Championship na Havaji, zásluhou prvních dvou kol pod par v sezóně. V polovině turnaje jí patří dělené 39. místo se skóre -3.

 • Nelly Korda
  4

  Zprávy

  Nelly Kordová (-9) na Havaji vede, dobře začala také Spilková

  18. dubna 2019 – haf

  V první cut ve své nováčkovské sezoně na LPGA může po prvním kole Lotte Championship doufat Klára Spilková. Ta je po prvním kole se skóre -2 na děleném 38. místě. Senzačně vstoupila do havajského turnaje Nelly Kordová, s mínus devíti vedoucí hráčka turnaje.

 • Nelly a Jessica Korda
  5

  Zprávy

  Sestry Kordovy se vzájemně tlačí kupředu. Ale nemluví o tom

  4. dubna 2019 – haf

  Jsou sice nejlepšími kamarádkami, ale zároveň i nejbližšími soupeřkami. Jessica a Nelly Kordovy se celý život v dobrém slova smyslu snaží vyrovnat jedna té druhé. Dlouho byla tou vzadu mladší Nelly, ale to už neplatí. Obě jsou si nyní maximálně vyrovnané.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení