Články na téma: Olympijské hry

 • Lexi Thompson
  1

  Lifestyle

  Jako Rickie! I Lexi si vytetovala olympijské kruhy

  4. října 2017 – GolfExtra.cz

  Pro sportovce je účast na olympijských hrách něčím naprosto výjimečným. Od minulého roku se o tom znovu po dlouhé době přesvědčují také golfisté a pro řadu z nich znamenal turnaj v brazilském Riu jeden z vrcholů kariéry.

 • Olympijské kruhy
  2

  Zprávy

  Paříž nebo Los Angeles? Golf bude na OH i v roce 2024

  11. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ačkoliv se návrat golfu do programu Olympijských her původně setkal s řadou nesouhlasných reakcí, s jeho olympijskou budoucností to minimálně do roku 2024 vypadá víc než slibně. Výkonný výbor MOV doporučil zachovat v programu Her všech 28 sportů, ve kterých se soutěžilo v Riu de Janeiru.

 • Olympijský golf
  3

  Bleskovky

  Buď přijmete ženy, nebo na OH zapomeňte, slyšeli v Japonsku

  3. března 2017 – GolfExtra.cz

  Bez skandálů to s golfem na olympijských hrách asi nepůjde. Z turnaje v Riu se loni řada hvězd odhlásila a hřiště nyní podle všeho krachuje, bez problémů to ale nevypadá ani s dějištěm pro turnaj v roce 2020. Japonský Kasumigaseki Golf Clubu možná přijde o jeho pořádání.

 • Kasumigaseki Country Club
  4

  Bleskovky

  Sexismus v Japonsku. Olympijský klub znevýhodňuje ženy

  8. února 2017 – GolfExtra.cz

  Je tu další kontroverze spojená s olympijským hřištěm. Nikoliv však s tím v Riu, to má svých problémů dost. Nyní se jedná o Kasumigaseki Country Club v Saitamě nedaleko Tokia, kde se bude hrát o medaile v roce 2020. Ženy tam totiž nemají rovnoprávné postavení s muži.

 • Rory McIlroy irská vlajka
  5

  Zprávy

  Přiznání Roryho McIlroye: Olympijské hry jsem nesnášel

  9. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  I přes úspěch golfu na olympijských hrách v minulém roce se může stát, že Roryho McIlroye pod pěti kruhy nikdy neuvidíme. Přiznal totiž, že olympijské hry začal při svém rozhodování, zda jet či nikoliv, postupem času doslova nesnášet.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení