Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser je v TOP 500 světového žebříčku! Co olympiáda?

  10. října 2019 – Honza Fait

  Svým druhým místem na sezónním finále Pro Golf Tour nejenže Ondřej Lieser potvrdil, že je nejvýše postaveným Čechem ve světovém žebříčku, ale poprvé v kariéře v něm pronikl do první světové pětistovky, když se v posledním vydání nachází na 478. místě. Co toto číslo ale znamená směrem k olympiádě v Tokiu 2020?

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Lieser potvrdil formu, ovládl Grandfinále na Kaskádě

  5. října 2019 – haf

  Ondřej Lieser svůj báječný golfový týden v sobotu na Kaskádě orazítkoval vítězstvím na finálovém turnaji domácí série Moneta Czech PGA Tour. Portiva Golf Trophy ale nakonec nabídla drama, které rozhodla až chyba posledního Lieserova soupeře na poslední jamce.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Lieser jede na vlně, na Kaskádě vede před finále o čtyři rány

  4. října 2019 – haf

  Ondřej Lieser prožívá jeden z nejlepších golfových týdnů v životě. Poté, co nejprve na Pro Golf Tour vybojoval díky druhému místu na finálovém turnaji série kartu na Challenge Tour pro příští rok, si jde pro vítězství také na závěrečném podniku Moneta Czech PGA Tour.

 • Lucie Hinnerová
  4

  Bleskovky

  Finále na Kaskádě začali nejlépe Hinnerová a Lieser

  3. října 2019 – pv

  Po dlouhé cestě z úspěšného finále Pro Golf Tour v Německu se Ondřej Lieser přesunul rovnou na brněnskou Kaskádu, kde druhý den zahrál společně s Lucií Hinnerovou nejlepší úvodní kolo Portiva Golf Trophy – Grandfinále Moneta Czech PGA Tour.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Nastal čas něco dokázat i v golfu, věří starší a moudřejší Lieser

  3. října 2019 – Petr Vlček

  Ondřej Lieser dosáhl ve středu velkého úspěchu. Na Pro Golf Tour si uhrál kartu na Challenge Tour pro příští sezónu a posune se tak do druhé nejvyšší evropské série. Jak moc se jeho golfová kariéra změní a kam se posune, zatím netuší. Teď myslí nejvíc na to, jak své rodině vrátí čas, který strávil během sezóny na cestách.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení