Články na téma: Ondřej Lieser

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek slaví další vítězství, ovládl turnaj na Albatrossu

  10. července 2018 – haf

  Už druhý letošní domácí titul získal v úterý na Albatrossu nedaleko Prahy Filip Mrůzek. Poté, co zvítězil na úvodním turnaji letošní sezony Moneta Czech PGA Tour na Slavkově, byl nejlepší ze všech také na dvoukolovém Czech PGA SmartWings Championship.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš je na Zbraslavi v TOP 10! Cut dal jako jediný Čech

  6. července 2018 – Petr Vlček

  Stanislav Matuš ještě o jednu ránu vylepšil svůj čtvrteční výkon, když na Prague Golf Challenge zahrál ve druhém kole 68 ran (-4). Nejenže pohodlně prošel cutem, ale v polovině turnaje mu patří vynikající dělené 10. místo. Stejně je na tom i Slovák Adam Puchmelter.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Poprvé mi ani nevadí, že jsem prohrál, říká po 42 jamkách zničený Lieser

  28. června 2018 – Honza Fait

  ​Už ve středu ráno věděl, že ho čeká dlouhý golfový den. To si ale ani nedovedl představit, na co nakonec na polském hřišti Gradi v rámci Pro Golf Tour skutečně dojde. Ondřej Lieser musel během jediného dne odehrát 42 jamek, aby po nich skončil těsně pod vrcholem.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  To bylo DRAMA! Druhý Lieser prohrál v Polsku až v play-off

  27. června 2018 – haf

  Báječný den prožil na Polish Open 2018 český golfový profesionál Ondřej Lieser. Nejprve zvládl dohrávku druhého kola, poté přidal další skvělý výsledek v kole finálovém a vše málem korunoval v play-off s Francouzem Mathieu Decottignies Lafonem. Nakonec s ním ale prohrál až na desáté jamce rozehrávky.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení