Články na téma: Ondřej Lieser

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Na Ypsilonce vyhrál Mrůzek, celou CzechOne Tour Lieser

  14. října 2017 – GolfExtra.cz

  Poslední turnaj letošní sezony CzechOne Tour vyhrál na liberecké Ypsilonce Filip Mrůzek. Výsledky CzechOne Top Players Invitational by Ypsilonka & by Golfista roku už ale nic nemohly změnit na celkovém triumfu Ondřeje Liesera.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Domácí profesionální sezonu zakončí dva Pro-Amy

  13. října 2017 – GolfExtra.cz

  Czech PGA Tour sice už skončila tradičním finále na Kaskádě, ale na nejlepší české profíky ještě čekají v domácím prostředí dva závěrečné turnaje této sezony. A v obou případech půjde o akce ve formátu Pro-Am. Nejprve v sobotu na Ypsilonce a poté v úterý na pražské Zbraslavi.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Je srpen a má pršet, těší se Lieser na Czech Masters

  30. srpna 2017 – Honza Fait

  Od prvního ročníku D+D REAL Czech Masters volají čeští fanoušci po účasti Ondřeje Liesera. Nyní se dočkají. Lieser sice v posledních letech přehodnotil své golfové cíle, ale v tomto týdnu si turnaj na Albatrossu konečně zahraje. A vůbec nezastírá, jak moc se těší.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Czech Masters si zahrají také Lieser, Kořínek a Tintěra

  27. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Už čtrnáct českých hráčů má jistý start na letošním D+D REAL Czech Masters. Posledními třemi, kteří byli dopsáni na startovní listinu, jsou Lukáš Tintěra, Aleš Kořínek a Ondřej Lieser. Pro Liesera se bude jednat o první start na turnaji European Tour na Albatrossu.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser byl pod tlakem. Pak zahrál eagle a slaví další titul

  16. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Chvíli to vypadalo, že by se na Sokolov Trophy ze série Czech One Tour mohlo ve středu zrodit v závěru drama. To ale odmítl rázně Ondřej Lieser, který trefil eagle na patnáctce finálového kola a došel si pro druhé vítězství za poslední týden.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení