Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser skončil v Nizozemsku ve třetí desítce, Pospíšil neprošel cutem

  13. července 2019 – jom

  Ondřej Lieser po třech vyrovnaných kolech obsadil dělené 25. místo na turnaji Pro Golf Tour v Nizozemsku. Ve finále se poprvé dostal pod par hřiště. Michal Pospíšil po nepovedeném druhém kole neprošel cutem.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser s Pospíšilem začali v Nizozemsku parem. Čeká je boj o cut

  11. července 2019 – pv

  Boj Ondřeje Liesera o kartu na Challenge Tour pro příští sezónu tento týden pokračuje na Broekpolder International Open v Nizozemsku. Po prvním kole je na děleném 38. místě, stejně jako Michal Pospíšil. Oba Češi zapsali na úvod par (72 ran).

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  Lieser si na závěr polepšil. Na PGT v Lipsku skončil v TOP 5

  3. července 2019 – pv

  Ondřej Lieser dosáhl na Endergebnis Leipziger Golf Open 2019 dalšího kvalitního umístění na turnaji Pro Golf Tour. Po vítězství v Polsku se hned na následujícím podniku umístil na děleném pátém místě, když zahrál ve finále -1 (71) a s celkovým skóre +1 ztratil na vítěze tři rány.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser je v Lipsku v TOP 10, cut dal na PGT také Pospíšil

  2. července 2019 – haf

  Ondřej Lieser pokračuje ve výborných výkonech z posledních týdnů. Na dalším turnaji Pro Golf Tour je v Lipsku po dvou kolech na děleném sedmém místě, finálovou rundu si ve středu zahraje i Michal Pospíšil.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Otec Lieser je nejšťastnější člověk, vyjde mu útok na kartu?

  1. července 2019 – Honza Fait

  Stejně jako před rokem chce český golfový profesionál Ondřej Lieser v druhé polovině sezony Pro Golf Tour zaútočit na zisk karty na Challenge Tour. Je to ale trochu jiný příběh. Letos už totiž na něho mezi turnaji doma nečeká pouze manželka Michaela, ale i v květnu narozená dcera Elizabeth.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení