Články na téma: Ondřej Lieser

 • Justin Rose
  1

  Bleskovky

  Rose je zase první na světě. Nemusel udeřit do míčku

  7. ledna 2019 – pv

  V prvním týdnu nového roku zůstal Justin Rose doma, zatímco Brooks Koepka hrál turnaj na Havaji. Jak se ukázalo, stačilo to k tomu, aby si oba prohodili svá místa ve světovém golfovém žebříčku. Rose už je zase první, Koepka se propadl za něj.

 • Ondřej Lieser
  2

  Zprávy

  Světu vládne nová jednička. Jak si vedou v žebříčku Češi?

  22. října 2018 – pv

  Pondělní vydání světového žebříčku nabídlo letos už čtvrtou světovou jedničku. Poprvé v kariéře stanul na jeho vrcholu Američan Brooks Koepka, který sesadil krajana Dustina Johnsona. A jak jsou na tom v OWGR po sezóně Češi? Stále jim vládne Ondřej Lieser.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser si spravil náladu, ovládl finále na Kaskádě

  29. září 2018 – haf

  Začátkem tohoto týdne musel přijmout golfovou porážku na Pro Golf Tour, kde si ve finálovém turnaji nevybojoval kartu na Challenge Tour. Ondřej Lieser si ale v druhé polovině týdne spravil chuť a náladu na Kaskádě, kde naopak vyhrál finále Moneta Czech PGA Tour.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Na Kaskádě zazářil Lieser, Matuš skončil v Q-school

  28. září 2018 – haf

  Ve středu musel vstřebat zklamání z toho, že nezískal kartu na Challenge Tour pro příští sezonu. Náladu si ale Ondřej Lieser možná velmi rychle spraví na brněnské Kaskádě, kde se ujal po dvou kolech vedení na finálovém turnaji letošní Moneta Czech PGA Tour.

 • Michal Pospíšil
  5

  Bleskovky

  Nevyzpytatelný golf. Pospíšil zažil horor, na Kaskádě ale vede

  27. září 2018 – haf

  Jak dokáže být golf nevyzpytatelný si opět dokázal český profesionál Michal Pospíšil. Ten se ve středu rozloučil s letošní Pro Golf Tour výsledkem 81 ran, jen o den později ale zahrál na brněnské Kaskádě o 15 ran lépe a se skóre 66 ran (-6) se ujal na Repromeda Cupu vedení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení