Články na téma: Ondřej Lieser

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek ovládl Slovak Championship Open. Lieser druhý

  11. září 2018 – pv

  Filip Mrůzek si na Penati připsal další letošní triumf. Na dvoukolovém Slovak Championship Open 2018 zvítězil s náskokem čtyř ran před dalším českým profesionálem Ondřejem Lieserem. Za domácím Adamem Puchmelterem skončil čtvrtý Jan Cafourek.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Lieser skončil na jamkovce třetí, v boji o kartu si však pohoršil

  5. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser uhrál na Pro Golf Tour další skvělý výsledek! Na premiérové jamkovce obsadil třetí místo, přesto se jeho pozice v boji o celkovou pátou příčku v pořadí Order of Merit zhoršila.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser postoupil do čtvrtfinále jamkovky, Kořínek vypadl

  4. září 2018 – haf

  Ondřej Lieser má jisté páté letošní TOP 10 na Pro Golf Tour, přestože hraje svůj teprve šestý turnaj v aktuální sezoně. A opět se o něco přiblížil zisku karty na Challenge Tour, když jeden z jeho konkurentů v boji o páté místo Order of Merit v úterý z jamkovky vypadl.

 • Aleš Kořínek
  4

  Bleskovky

  Do jamkovky na Pro Golf Tour postoupili Kořínek a Lieser

  3. září 2018 – haf

  Mezi 32 nejlepších na premiérovém Matchplay Championship v rámci Pro Golf Tour se po dvoukolové kvalifikaci na rány dostali v německém New Golf Clubu čeští profesionálové Aleš Kořínek a Ondřej Lieser. Michalu Pospíšilovi naopak chyběla jediná rána a na turnaji končí.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Ženáč Lieser opět září na Pro Golf Tour, dělí páté místo

  2. září 2018 – haf

  Změna v osobním životě podle všeho nepřinesla žádnou změnu v tom golfovém. Ondřej Lieser se ve čtvrtek oženil se svou snoubenkou Michaelou a v neděli už opět zářil na Pro Golf Tour, kde bojuje o kartu na Challenge Tour v příštím roce. Se skóre -6 je dělený pátý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení