Články na téma: Ondřej Lieser

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  Lieser si užívá dcery a říká: Nemám jak si teď pokazit švih

  26. března 2020 – Honza Fait

  Sezona se pro něho ani pořádně nerozjela, a už stejně jako většina profesionálních golfistů nemá kde hrát a čeká, kdy se nejen golfový svět vrátí do normálu. Ondřej Lieser si loni uhrál na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour a letos chtěl zabojovat o olympiádu, místo toho však puttuje v garáži.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  České naděje odklad OH nepřekvapil, co pro ně znamená?

  25. března 2020 – haf

  Úterní rozhodnutí Mezinárodního olympijského výboru ohledně odložení 32. Letních olympijských her, které se měly letos uskutečnit v japonském Tokiu, překvapilo málokoho. V šoku rozhodně nejsou ani největší české olympijské golfové naděje. Co to pro ně znamená?

 • Jordan Spieth
  3

  Zprávy

  Spiethův pád pokračuje. Poprvé od roku 2013 vypadl z TOP 50

  28. ledna 2020 – pv

  Golfový pád Jordana Spietha pokračuje i v roce 2020. Stále teprve 26letý Američan, který byl před několika lety považovaný za jeden z největších talentů světového golfu, poprvé od roku 2013 vypadl ze světové padesátky.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek a Lieser na Pro Golf Tour v Egyptě na závěr par nepokořili

  21. ledna 2020 – GolfExtra.cz

  Zástupci českého golfu na Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě si ve finálovém kole turnaje Pro Golf Tour již svá umístění nevylepšili, když oba zahráli nad par hřiště. Lépe dopadl Filip Mrůzek, který skončil na děleném 14. místě. Ondřej Lieser dohrál dělený 24.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Lieser si mírně polepšil. Mrůzek útočí v Egyptě na TOP 10

  20. ledna 2020 – pv

  Jak Filip Mrůzek, tak i Ondřej Lieser zahráli druhé kolo na turnaji Red Sea Ain Sokhna Classic v Egyptě v paru (72 ran). Na druhém turnaji nové sezóny Pro Golf Tour to pro prvního z nich znamenalo o ránu horší výsledek než v neděli, pro druhého naopak o ránu lepší.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení