Články na téma: Padraig Harrington

 • Ernie Els
  1

  Bleskovky

  V Malajsii začali dobře Pieters a Els. Harrington je zpět

  21. března 2019 – pv

  Šampion D+D REAL Czech Masters 2015 Thomas Pieters velmi dobře zahájil podnik European Tour v Malajsii. Na Maybank Championship v Kuala Lumpur zahrál první kolo za 67 ran a na vedení ztrácí dvě rány. Jen o ránu hůře je na tom Ernie Els. První kolo od návratu po zranění odehrál Padraig Harrington.

 • Thomas Bjorn a Padraig Harrington
  2

  Zprávy

  Bjorn s Harringtonem brání změny pravidel, snaží se i PGA Tour

  5. března 2019 – haf

  V novém roce se zatím více než skvělé golfové výkony řeší změny v golfových pravidlech. A to především ty mezi hráči méně populární. Ani minulý týden na PGA Tour nebyl výjimkou, nyní ale zaznívají také první hlasy, které novinky v Pravidlech brání a podporují.

 • Padraig Harrington
  3

  Zprávy

  Evropa má nového kapitána. V Ryder Cupu 2020 ji povede Harrington

  8. ledna 2019 – pv

  Žádné překvapení se nekonalo. Na úterní tiskové konferenci byl novým kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 podle očekávání jmenován Ir Padraig Harrington. Svůj tým povede za obhajobou příští rok od 25. do 27. září v americkém Whistling Straits ve Wisconsinu.

 • Sergio Garcia
  4

  Zprávy

  Garcia podporuje Harringtona. Pozvánku na Ryder Cup od něj ale nechce

  29. prosince 2018 – pv

  Evropský rydercupový hrdina Sergio Garcia má jasno v tom, kdo by se měl stát příštím kapitánem Evropy při obhajobě letošního vítězství z Paříže. Nejen jeho favoritem je Ir Padraig Harrington. Kapitánskou pozvánku by ale od něj v roce 2020 nechtěl.

 • Pádraig Harrington
  5

  Zprávy

  Harrington necítil zklamání: Neprohrál jsem, Andrea vyhrál

  27. srpna 2018 – pv

  Ještě v srpnu stihne Pádraig Harrington oslavit sedmačtyřicáté narozeniny. Na Czech Masters si k nim mohl nadělit předčasný dárek v podobě prvního vítězství od roku 2016. Nepovedlo se, ale trojnásobný major šampion se minimálně přesvědčil, že může stále hrát o trofeje.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení