Články na téma: Padraig Harrington

 • Golfová klinika Leeho Westwooda a Padraiga Harringtona
  1

  Bleskovky

  OBRAZEM: Těžko na bojišti, lehce na cvičišti

  15. srpna 2019 – pv

  Na hřišti se jim tolik nevedlo, na exhibici však rozdávali radost. Lee Westwood a Padraig Harrington spolu na Albatrossu strávili celý den. Nejprve ještě ve společnosti Thomase Pieterse odehráli první kolo D+D REAL Czech Masters, poté se přesunuli na driving range, kde nadchnuli odhadem hodně přes dvě stovky diváků.

 • Raiffeisenbank exhibice na Vltavě 2019
  2

  Zprávy

  Skvělé rány i peníze pro školu. Show na Vltavě ovládl "Tým Pieters"

  14. srpna 2019 – pv

  Šestý ročník D+D REAL Czech Masters oficiálně začal úterní tiskovou konferencí na Malé Straně v hotelu Mandarin Oriental, odkud to měly největší hvězdy turnaje jen kousek ke kotvišti lodi, která vyplula vstříc Raiffeisenbank exhibici na Vltavě.

 • Ernie Els
  3

  Bleskovky

  V Malajsii začali dobře Pieters a Els. Harrington je zpět

  21. března 2019 – pv

  Šampion D+D REAL Czech Masters 2015 Thomas Pieters velmi dobře zahájil podnik European Tour v Malajsii. Na Maybank Championship v Kuala Lumpur zahrál první kolo za 67 ran a na vedení ztrácí dvě rány. Jen o ránu hůře je na tom Ernie Els. První kolo od návratu po zranění odehrál Padraig Harrington.

 • Thomas Bjorn a Padraig Harrington
  4

  Zprávy

  Bjorn s Harringtonem brání změny pravidel, snaží se i PGA Tour

  5. března 2019 – haf

  V novém roce se zatím více než skvělé golfové výkony řeší změny v golfových pravidlech. A to především ty mezi hráči méně populární. Ani minulý týden na PGA Tour nebyl výjimkou, nyní ale zaznívají také první hlasy, které novinky v Pravidlech brání a podporují.

 • Padraig Harrington
  5

  Zprávy

  Evropa má nového kapitána. V Ryder Cupu 2020 ji povede Harrington

  8. ledna 2019 – pv

  Žádné překvapení se nekonalo. Na úterní tiskové konferenci byl novým kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 podle očekávání jmenován Ir Padraig Harrington. Svůj tým povede za obhajobou příští rok od 25. do 27. září v americkém Whistling Straits ve Wisconsinu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení