Články na téma: Padraig Harrington

 • Padraig Harrington
  1

  Zprávy

  Evropa má nového kapitána. V Ryder Cupu 2020 ji povede Harrington

  8. ledna 2019 – pv

  Žádné překvapení se nekonalo. Na úterní tiskové konferenci byl novým kapitánem Evropy pro Ryder Cup 2020 podle očekávání jmenován Ir Padraig Harrington. Svůj tým povede za obhajobou příští rok od 25. do 27. září v americkém Whistling Straits ve Wisconsinu.

 • Sergio Garcia
  2

  Zprávy

  Garcia podporuje Harringtona. Pozvánku na Ryder Cup od něj ale nechce

  29. prosince 2018 – pv

  Evropský rydercupový hrdina Sergio Garcia má jasno v tom, kdo by se měl stát příštím kapitánem Evropy při obhajobě letošního vítězství z Paříže. Nejen jeho favoritem je Ir Padraig Harrington. Kapitánskou pozvánku by ale od něj v roce 2020 nechtěl.

 • Pádraig Harrington
  3

  Zprávy

  Harrington necítil zklamání: Neprohrál jsem, Andrea vyhrál

  27. srpna 2018 – pv

  Ještě v srpnu stihne Pádraig Harrington oslavit sedmačtyřicáté narozeniny. Na Czech Masters si k nim mohl nadělit předčasný dárek v podobě prvního vítězství od roku 2016. Nepovedlo se, ale trojnásobný major šampion se minimálně přesvědčil, že může stále hrát o trofeje.

 • Padraig Harrington
  4

  Bleskovky

  Teď ne! Kameraman "nepustil" Harringtona na malou

  26. srpna 2018 – haf

  Když Pádraig Harrington odehrál v sobotu svou druhou ránu na čtyřparové jedenáctce, zavolala si ho v tu chvíli příroda. Ir si tak chtěl odskočit za nejbližší strom ulevit, ale to mu nedovolil vtipálek kameraman, který ho nepustil ze záběru a tedy i přímého přenosu.

 • Pádraig Harrington
  5

  Zprávy

  Harrington ve "svém" irském počasí zářil. Před finále vede

  25. srpna 2018 – Petr Vlček

  I když se fanoušci v sobotu museli obejít bez Čechů, z nichž žádný neprošel na D+D REAL Czech Masters cutem, o skvělé divácké zážitky neměli nouzi. Ve třetím kole hráčům komplikoval hru silný vítr, přesto byly k vidění velké výkony. Jeden z nich předvedl Pádraig Harrington.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení