Články na téma: Paige Spiranac

 • Paige Spiranac
  1

  Bleskovky

  Sexy golfistka je mezi 100 nejkrásnějšími ženami Maximu

  21. června 2018 – GolfExtra.cz

  Když máte svou kariéru postavenou na tom, že vám to sluší a že vás díky tomu sledují miliony chlapů po celém světě, je to jedna z met, na které prostě chcete dosáhnout. Golfová internetová diva Paige Spiranac to letos dokázala a dostala se do žebříčku Maxim Hot 100.

 • Paige Spiranac
  2

  Bleskovky

  Golfová kráska radí, jak hrát jamky, ze kterých máte strach

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dosud jsme vám ukazovali spíš ženské půvaby Paige Spiranac, než její golfové schopnosti. Teď se to pokusíme napravit. Americká instagramová golfová královna v následujícím videu ukazuje, že hrát opravdu umí. Poradí vám, jak na jamky, ze kterých jde strach.

 • Paige Spiranac
  3

  Bleskovky

  Sexy golfistka bojuje pozitivním putterem proti kyberšikaně

  5. června 2018 – GolfExtra.cz

  Golfová královna Instagramu a modelka Paige Spiranac uvedla na trh limitovanou edici putterů, kterou připravila s výrobcem SuperStroke a nadací Cybersmile Foundation. Půvabná golfistka tímto způsobem bojuje proti šikaně na internetu, které byla v minulosti sama obětí.

 • Paige Spiranac
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Nejhezčí švih na Masters? Od Sexy Paige

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Letošní Masters si nenechala ujít ani golfová internetová diva Paige Spiranac. Na drivingu tak vzala do ruky své hole PXG a ukázala, jakou má aktuálně formu. Myslíme, že výbornou. Pánové nám asi rozumí...

 • Rory McIlroy a Paige Spiranac
  5

  Bleskovky

  OBRAZEM: Sexy Paige bavila Dubaj, Horana i McIlroye

  26. ledna 2018 – GolfExtra.cz

  Součástí letošního Omega Dubai Desert Classic je také Paige Spiranac. Sexy golfová profesionálka a diva sociálních sítí se ujala hned několika rolí, během tradičního Pro-Amu pak doprovázela flight Roryho McIlroye, Nialla Horana a jedné šťastné Irky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení