Články na téma: Paige Spiranac

 • Sasha Smith
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Sasha Smith. Bohyně, co dokonale švihá i na jehlách

  4. dubna 2019 – pv

  Paige Spiranac je jen jedna. Ale její cestou spojující golf a sexappeal jde mnoho následovnic. Jednou takovou je i Texasanka ukrajinského původu Sasha Smith. Ta nyní pustila do světa virální video, na kterém předvádí parádní švih na podpadcích. Opravdu dlouhých.

 • Paige Spiranac
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Rada ženám, jak lépe švihat s velkým poprsím

  7. března 2019 – pv

  Řada přírodou (nebo plastickým chirurgem) obdařených golfistek tento problém dobře zná. Velký hrudník prostě při švihu překáží. Instagramová hvězda a profesionální golfistka Paige Spiranac se s tímto problémem potýká celou kariéru, a tak nabízí několik cenných rad, jak se s ním vypořádat, nebo ho aspoň eliminovat.

 • Paige Spiranac
  3

  Bleskovky

  Sexy golfistka je mezi 100 nejkrásnějšími ženami Maximu

  21. června 2018 – GolfExtra.cz

  Když máte svou kariéru postavenou na tom, že vám to sluší a že vás díky tomu sledují miliony chlapů po celém světě, je to jedna z met, na které prostě chcete dosáhnout. Golfová internetová diva Paige Spiranac to letos dokázala a dostala se do žebříčku Maxim Hot 100.

 • Paige Spiranac
  4

  Bleskovky

  Golfová kráska radí, jak hrát jamky, ze kterých máte strach

  12. června 2018 – GolfExtra.cz

  Dosud jsme vám ukazovali spíš ženské půvaby Paige Spiranac, než její golfové schopnosti. Teď se to pokusíme napravit. Americká instagramová golfová královna v následujícím videu ukazuje, že hrát opravdu umí. Poradí vám, jak na jamky, ze kterých jde strach.

 • Paige Spiranac
  5

  Bleskovky

  Sexy golfistka bojuje pozitivním putterem proti kyberšikaně

  5. června 2018 – GolfExtra.cz

  Golfová královna Instagramu a modelka Paige Spiranac uvedla na trh limitovanou edici putterů, kterou připravila s výrobcem SuperStroke a nadací Cybersmile Foundation. Půvabná golfistka tímto způsobem bojuje proti šikaně na internetu, které byla v minulosti sama obětí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení