Články na téma: Peter Valášek

 • Peter Valášek
  1

  Zprávy

  Valášek zpět na místě činu: Zbraslav beru jako domácí hřiště

  4. července 2018 – Honza Fait

  Je to přesně rok, co slavil slovenský golf na českém hřišti historický úspěch. Peter Valášek na Prague Golf Challenge jako první Slovák prošel cutem na Challenge Tour, což se mu od té doby povedlo ještě jednou. V tomto týdnu by rád svůj loňský úspěch zopakoval.

 • Aleš Kořínek
  2

  Zprávy

  Na Pro Golf Tour jsou v TOP 10 Kořínek, Lieser i Pospíšil

  25. června 2018 – haf

  Čeští golfisté rozehráli parádně další turnaj německé série Pro Golf Tour, který se hraje na polském hřišti Gradi. Hned tři po prvním kole figurují v elitní desítce, když nejlépe je na tom Aleš Kořínek. Tomu patří se skóre mínus pět dělená pátá příčka.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Zlomí to? Na Challenge Tour hrají Mrůzek, Matuš a Cafourek

  9. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kdo jiný, než oni. Český golf budou v tomto týdnu reprezentovat na Challenge Tour poprvé v této sezoně aktuálně tři nejlepší čeští profíci. Úkol před nimi stojí jediný - pokusit se prolomit letošní dosavadní české trápení a zaznamenat první cut na druhé evropské lize.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Češi se na Challenge Tour trápí. Matuš +5, Cafourek +8

  3. května 2018 – GolfExtra.cz

  Českým hráčům se zatím v nové sezoně Challenge Tour vůbec nedaří. Ještě stále čekají na první cut a jak to tak vypadá, budou čekat i po tomto týdnu. Stanislav Matuš i Jan Cafourek totiž vstoupili do Challenge de Espaňa hrůzostrašně. Nezahráli ani jedno birdie.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš se v Maroku posunul do TOP 10, cut dal i Mrůzek

  30. března 2018 – GolfExtra.cz

  Stejně jako na předešlém turnaji Pro Golf Tour v Maroku i tentokrát prošli cutem dva čeští hráči. Opět se to povedlo Filipu Mrůzkovi, ke kterému se tentokrát přidal Stanislav Matuš. Ten se navíc po druhém kole posunul do elitní desítky.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení