Články na téma: Peter Valášek

 • Peter Valášek
  11

  Zprávy

  Slovák Valášek září v Praze. Se skóre -6 útočí na první místo

  6. července 2017 – Honza Fait

  Takřka bezchybným kolem vstoupil do Prague Golf Challenge Peter Valášek. Slovenský profesionál ještě před poslední jamkou dokonce dělil první místo, pak ale pokazil jedinou ránu dne a zahrál své jediné bogey. Přesto je se skóre -6 na průběžném děleném šestém místě.

 • Peter Valášek
  12

  Bleskovky

  Valášek nevyhrál, ale body má. Matuš skončil dělený osmý

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě v polovině finálového kola Austerlitz Classic mohl slovenský profík Peter Valášek pomýšlet na své první vítězství na Pro Golf Tour v kariéře, triple bogey na tříparové dvanáctce ho ale ze hry o titul vyřadilo. Za dělené 4. místo ale bere body do světového žebříčku.

 • Peter Valášek
  13

  Zprávy

  Valášek stále ve vedení! Matuš už je na Slavkově v TOP 10

  13. června 2017 – GolfExtra.cz

  Peter Valášek je i po druhém kole Austerlitz Classic v čele českého podniku Pro Golf Tour. A to i přes to, že slovenský profík v úterý zahrál o devět ran více, než v kole prvním. Do TOP 10 pronikl i Stanislav Matuš jako nejlepší Čech.

 • Koláč Czech Challenge
  14

  Bleskovky

  OBRAZEM: Zuska, Mrůzek, Dědek a Valášek na Kuňce

  31. května 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kunětické Hoře zahráli podobné výsledky. Zatímco pro některé z nich se ale jednalo o pozitivní impulsy směrem k budoucnosti, jiní byli zklamaní. Jedno ale platí pro všechny, nikdo neodešel z ostudou.

 • Peter Valášek
  15

  Bleskovky

  Skvělý Valášek skončil na Gecku druhý, Příhoda v TOP 10

  10. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Slovenským hráčům se v aktuální sezoně Gecko Tour nadmíru daří! Koncem loňského roku zazářil čtyřmi umístěními v TOP 10 Ján Friesz, začátkem toho nového na něho navázal Peter Valášek. Ten obsadil na hřišti Parador senzační dělenou druhou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení