Články na téma: Petr Dědek jr

 • Kateřina Vlašínová
  1

  Zprávy

  Vlašínová září v Belgii, Cafourka s Dědkem čeká boj o cut

  28. června 2018 – pv

  Celkem osm českých hráčů a hráček se ve čtvrtek představilo v prvních kolech na obou evropských druholigových túrách. Až na jednu výjimku se nikomu příliš nedařilo. Pouze amatérka Kateřina Vlašínová je na LETASce v Belgii dělená čtrnáctá jednu ránu od TOP 10.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Mrůzek se ve Skotsku posunul do elitní třicítky, Matuš vzdal

  22. června 2018 – haf

  Filip Mrůzek využil toho, že zvládl těžké podmínky prvního kola SSE Scottish Hydro Challenge a v pátek zaútočil. V Aviemore zahrál dvě rány pod par a nejen že dal cut s náskokem dvou ran, ale dokonce se posunul na dělené 27. místo. Stanislav Matuš se pak rozhodl do druhého kola nenastoupit, Petr Dědek junior cut nedal.

 • Filip Mrůzek
  3

  Bleskovky

  Mrůzek se ve Skotsku drží v cutu, Matuš se trápil

  21. června 2018 – haf

  V jednom flightu se na SSE Scottish Hydro Challenge sešli Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Lépe se s prvním kolem v Aviemore vypořádal hráč Relmostu, který došel ve větrném odpoledni za plus dva a dělí 49. příčku. Matuš se naopak protrápil ke skóre +7 (T131).

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Petr Dědek
  5

  Zprávy

  Petra Dědka jr. čeká letošní premiéra na European Tour

  28. února 2018 – GolfExtra.cz

  Prvním českým hráčem, který se v tomto roce představí na European Tour, bude Petr Dědek junior. Stane se tak v tomto týdnu na Tshwane Open, jehož hlavní hvězdou je šampion Masters 2016 Danny Willett.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení