Články na téma: Petr Dědek jr

 • Petr Dědek
  1

  Zprávy

  Petra Dědka jr. čeká letošní premiéra na European Tour

  28. února 2018 – GolfExtra.cz

  Prvním českým hráčem, který se v tomto roce představí na European Tour, bude Petr Dědek junior. Stane se tak v tomto týdnu na Tshwane Open, jehož hlavní hvězdou je šampion Masters 2016 Danny Willett.

 • Petr Dědek
  2

  Bleskovky

  Dědek jr. zahrál v JAR kolo za +2. V ohrožení byla 59

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Petr Dědek jr. je po nedohraném druhém kole turnaje European Tour v Jihoafrické republice na celkovém skóre +5. Jediný český účastník Joburg Open zahrál v pátek 73 ran (+2). K vidění byly hned dva ataky magického kola za 59 ran. V polovině turnaje vede Fin Pulkkanen.

 • Petr Dědek
  3

  Bleskovky

  V podmáčené JAR začal Petr Dědek jr. za +3

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože v úterý musel být tradiční Pro-Am na dalším turnaji European Tour v JAR zrušen, první kolo Joburg Open se ve čtvrtek nakonec odehrálo. Jediný český zástupce ve startovním poli Petr Dědek jr. došel kvůli horší druhé devítce za plus tři.

 • Sergio Garcia
  4

  Bleskovky

  V Austrálii je Garcia třetí, Dědek zahrál 1. kolo za +6

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji pokračuje v tomto týdnu European Tour. Část hráčů se vydala do Austrálie včetně aktuálního vítěze Masters Sergia Garcii, který po prvním kole dělí třetí místo. Další hrají na Mauriciu, kde se vstup do turnaje nevydařil Petru Dědkovi jr.

 • Petr Dědek
  5

  Zprávy

  Petra Dědka jr. čekají 2 týdny na European Tour

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V tomto a příštím týdnu mají čeští fanoušci komu držet palce na European Tour! Do nové sezony totiž turnaji na Mauriciu a v Jižní Africe vstoupí Petr Dědek junior. Za soupeře bude mít mimo jiné třeba Darrena Clarkea nebo tři ze čtyř vítězů z Albatrossu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení