Články na téma: Petr Dědek jr

 • Filip Mrůzek
  6

  Zprávy

  Mrůzek se ve Skotsku posunul do elitní třicítky, Matuš vzdal

  22. června 2018 – haf

  Filip Mrůzek využil toho, že zvládl těžké podmínky prvního kola SSE Scottish Hydro Challenge a v pátek zaútočil. V Aviemore zahrál dvě rány pod par a nejen že dal cut s náskokem dvou ran, ale dokonce se posunul na dělené 27. místo. Stanislav Matuš se pak rozhodl do druhého kola nenastoupit, Petr Dědek junior cut nedal.

 • Filip Mrůzek
  7

  Bleskovky

  Mrůzek se ve Skotsku drží v cutu, Matuš se trápil

  21. června 2018 – haf

  V jednom flightu se na SSE Scottish Hydro Challenge sešli Filip Mrůzek a Stanislav Matuš. Lépe se s prvním kolem v Aviemore vypořádal hráč Relmostu, který došel ve větrném odpoledni za plus dva a dělí 49. příčku. Matuš se naopak protrápil ke skóre +7 (T131).

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Petr Dědek
  9

  Zprávy

  Petra Dědka jr. čeká letošní premiéra na European Tour

  28. února 2018 – GolfExtra.cz

  Prvním českým hráčem, který se v tomto roce představí na European Tour, bude Petr Dědek junior. Stane se tak v tomto týdnu na Tshwane Open, jehož hlavní hvězdou je šampion Masters 2016 Danny Willett.

 • Petr Dědek
  10

  Bleskovky

  Dědek jr. zahrál v JAR kolo za +2. V ohrožení byla 59

  8. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Petr Dědek jr. je po nedohraném druhém kole turnaje European Tour v Jihoafrické republice na celkovém skóre +5. Jediný český účastník Joburg Open zahrál v pátek 73 ran (+2). K vidění byly hned dva ataky magického kola za 59 ran. V polovině turnaje vede Fin Pulkkanen.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení