Články na téma: Petr Dědek jr

 • Petr Dědek a Rory McIlroy
  6

  Bleskovky

  Dědek si McIlroye nevšiml, pak spolu vyrazili na hřiště

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  To si takhle jdete dát tréninkovou rundu a najednou vedle vás stojí Rory McIlroy. Přesně to se stalo ve středu v Dubaji Petru Dědkovi juniorovi, který si navíc aktuálně devátého hráče světa vůbec nevšiml. Pak s ním ale strávil na hřišti celou osmnáctku.

 • Petr Dědek
  7

  Bleskovky

  Dědek skončil v Jordánsku ránu za Clarkem i TOP 20

  7. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jen jedna rána chyběla a Petr Dědek junior mohl být v Jordánsku v první dvacítce společně třeba s hvězdou letošního D+D REAL Czech Masters Darrenem Clarkem. Na podniku série Mena Golf Tour i tak odehrál solidní poslední kolo. Totéž se dá říct o celém turnaji.

 • Petr Dědek
  8

  Bleskovky

  Dědek dal cut na Mena Tour, je o dvě rány před Clarkem

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Povedené druhé kolo prožil na turnaji Mena Golf Tour v jordánské Agabě Petr Dědek junior. Nejen že díky výsledku 72 (-1) prošel bez problémů cutem, ale navíc se dostal o dvě rány před hvězdu letošního D+D REAL Czech Masters Darrena Clarka.

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek došel v paru a na q-school je pátý

  14. září 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí týden v řadě se musí Filip Mrůzek vypořádávat na turnaji s těžkými deštivými podmínkami, tentokrát to ale zatím na akci první fáze q-school v německém Fleesensee zvládá na výbornou. Po druhém kole, které dohrával ve čtvrtek ráno, je dělený pátý.

 • Filip Mrůzek
  10

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení