Články na téma: Petr Dědek jr

 • Klára Spilková
  11

  Bleskovky

  Spilková dala ve Skotsku cut na ránu, muži neuspěli

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková dala na Ladies Scottish Open cut i na svém letošním třetím turnaji LET, bylo to ale jen tak tak. Se skóre +5 byla mezi posledními postupujícími, o víkendu může pouze stoupat. Muži na evropské scéně tentokrát po dvou kolech končí.

 • Petr Gál
  12

  Bleskovky

  Čtvrteční devítky Dědka, Gála a Spilkové? Jako den a noc!

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po úvodních čtvrtečních devítkách to s českými želízky v ohni na nejvyšších evropských profesionálních sériích nevypadalo dobře. Poté se ale ve hře Petra Dědka juniora, Petra Gála a Kláry Spilkové něco změnilo a všichni tři začali úspěšně upisovat rány.

 • Petr Dědek
  13

  Bleskovky

  Dědek dostal k narozeninám Porsche, Gál hraje ve Švédsku

  26. července 2017 – Honza Fait

  Nečekaný start na European Tour čeká v tomto týdnu Petra Dědka juniora. Ten si zahraje německé Porsche European Open, které se letos koná v Hamburku, konkrétně na hřišti Green Eagle. Na Challenge Tour pak zkusí dát druhý cut v sezoně a zároveň v řadě Petr Gál.

 • Jan Cafourek
  14

  Zprávy

  Cafourek v Itálii zazářil. Na Sardínii začal kolem za -6

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek parádně odstartoval další turnaj Challege Tour. Na Italian Challenge Open na Sardinii zahrál první kolo za 65 ran a s průběžným výsledkem za -6 se usadil na děleném pátém místě. Dalším čtyřem Čechům se již zdaleka tolik nedařilo.

 • Jan Cafourek
  15

  Zprávy

  Pokus o reparát. Pět Čechů hraje Challenge Tour na Sardinii

  12. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po propadáku na Prague Golf Challenge dostane pět českých hráčů šanci na reparát hned v tomto týdnu, když se představí na Italian Challenge Open. Turnaj s vysokou dotací 300 000 eur je šancí především pro Filipa Mrůzka a Jana Cafourka.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení