Články na téma: Petr Dědek jr

 • Petr Dědek
  11

  Bleskovky

  V podmáčené JAR začal Petr Dědek jr. za +3

  7. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Přestože v úterý musel být tradiční Pro-Am na dalším turnaji European Tour v JAR zrušen, první kolo Joburg Open se ve čtvrtek nakonec odehrálo. Jediný český zástupce ve startovním poli Petr Dědek jr. došel kvůli horší druhé devítce za plus tři.

 • Sergio Garcia
  12

  Bleskovky

  V Austrálii je Garcia třetí, Dědek zahrál 1. kolo za +6

  30. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji pokračuje v tomto týdnu European Tour. Část hráčů se vydala do Austrálie včetně aktuálního vítěze Masters Sergia Garcii, který po prvním kole dělí třetí místo. Další hrají na Mauriciu, kde se vstup do turnaje nevydařil Petru Dědkovi jr.

 • Petr Dědek
  13

  Zprávy

  Petra Dědka jr. čekají 2 týdny na European Tour

  29. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  V tomto a příštím týdnu mají čeští fanoušci komu držet palce na European Tour! Do nové sezony totiž turnaji na Mauriciu a v Jižní Africe vstoupí Petr Dědek junior. Za soupeře bude mít mimo jiné třeba Darrena Clarkea nebo tři ze čtyř vítězů z Albatrossu.

 • Petr Dědek a Rory McIlroy
  14

  Bleskovky

  Dědek si McIlroye nevšiml, pak spolu vyrazili na hřiště

  1. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  To si takhle jdete dát tréninkovou rundu a najednou vedle vás stojí Rory McIlroy. Přesně to se stalo ve středu v Dubaji Petru Dědkovi juniorovi, který si navíc aktuálně devátého hráče světa vůbec nevšiml. Pak s ním ale strávil na hřišti celou osmnáctku.

 • Petr Dědek
  15

  Bleskovky

  Dědek skončil v Jordánsku ránu za Clarkem i TOP 20

  7. října 2017 – GolfExtra.cz

  Jen jedna rána chyběla a Petr Dědek junior mohl být v Jordánsku v první dvacítce společně třeba s hvězdou letošního D+D REAL Czech Masters Darrenem Clarkem. Na podniku série Mena Golf Tour i tak odehrál solidní poslední kolo. Totéž se dá říct o celém turnaji.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení