Články na téma: Petr Dědek jr

 • Jan Cafourek
  16

  Zprávy

  Pokus o reparát. Pět Čechů hraje Challenge Tour na Sardinii

  12. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po propadáku na Prague Golf Challenge dostane pět českých hráčů šanci na reparát hned v tomto týdnu, když se představí na Italian Challenge Open. Turnaj s vysokou dotací 300 000 eur je šancí především pro Filipa Mrůzka a Jana Cafourka.

 • Petr Dědek
  17

  Bleskovky

  Dědek bojoval o cut, ale závěr pokazil. Ve Francii vede duo

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě pět jamek před koncem byl Petr Dědek junior v reálné hře o cut na Challenge Tour. V závěru druhého kola SSE Scottish Hydro Challenge ale potřeboval ještě nějaké berdíky, místo kterých však přišly chyby. S turnajem se tak rozloučil po dvou kolech.

 • Petr Dědek
  18

  Bleskovky

  Dědek je připraven na nejhorší, hraje Challenge Tour ve Skotsku

  28. června 2017 – GolfExtra.cz

  Pátý start na Challenge Tour v této sezoně čeká ve Skotsku na Petra Dědka juniora. Ten by rád potvrdil zlepšené výkony z tohoto roku na SSE Scottish Hydro Challenge, která se hraje od čtvrtka do neděle v Macdonald Spey Valley ve skotském Aviemore.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Obrovská škoda! Mrůzkovi na ET utekl cut, který už měl v kapse

  9. června 2017 – GolfExtra.cz

  Tohle je pešek! Filip Mrůzek měl fantasticky rozehrané 2. kolo turnaje European Tour v Rakousku a v jednu chvíli útočil na TOP 20. Jenže druhá polovina se mu nepovedla a o všechny rány, které do té doby nahrál, přišel. Cut nakonec nedal kvůli bogey na poslední jamce.

 • Filip Mrůzek
  20

  Zprávy

  Mrůzek a Gál mají v Rakousku šanci, v Belgii české Waterloo

  8. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nezačali nejlépe, přesto nejsou po prvním kole turnaje European Tour v Rakousku bez šance. Filip Mrůzek a Petr Gál ještě mají šanci dát na Lyoness Open cut, což se o ostatních českých hráčích na turnajích první a druhé evropské ligy říci nedá.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení