Články na téma: Petr Dědek jr

 • Filip Mrůzek
  16

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Mrůzek je po 1. kole třináctý, Dědek dělil druhé místo

  31. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když ve čtvrtek odpoledne svítilo u Petra Dědka jr. během prvního kola D+D REAL Czech Masters dělené druhé místo, začalo se na Albatrossu nahlas šeptat o senzaci. V závěru ale Dědkovi trochu došel dech, a tak je nejlepším Čechem po prvním kole Filip Mrůzek (-3, T14).

 • Klára Spilková
  18

  Bleskovky

  Spilková dala ve Skotsku cut na ránu, muži neuspěli

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková dala na Ladies Scottish Open cut i na svém letošním třetím turnaji LET, bylo to ale jen tak tak. Se skóre +5 byla mezi posledními postupujícími, o víkendu může pouze stoupat. Muži na evropské scéně tentokrát po dvou kolech končí.

 • Petr Gál
  19

  Bleskovky

  Čtvrteční devítky Dědka, Gála a Spilkové? Jako den a noc!

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po úvodních čtvrtečních devítkách to s českými želízky v ohni na nejvyšších evropských profesionálních sériích nevypadalo dobře. Poté se ale ve hře Petra Dědka juniora, Petra Gála a Kláry Spilkové něco změnilo a všichni tři začali úspěšně upisovat rány.

 • Petr Dědek
  20

  Bleskovky

  Dědek dostal k narozeninám Porsche, Gál hraje ve Švédsku

  26. července 2017 – Honza Fait

  Nečekaný start na European Tour čeká v tomto týdnu Petra Dědka juniora. Ten si zahraje německé Porsche European Open, které se letos koná v Hamburku, konkrétně na hřišti Green Eagle. Na Challenge Tour pak zkusí dát druhý cut v sezoně a zároveň v řadě Petr Gál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení