Články na téma: Petr Dědek jr

 • Petr Dědek
  16

  Bleskovky

  Dědek dal cut na Mena Tour, je o dvě rány před Clarkem

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Povedené druhé kolo prožil na turnaji Mena Golf Tour v jordánské Agabě Petr Dědek junior. Nejen že díky výsledku 72 (-1) prošel bez problémů cutem, ale navíc se dostal o dvě rány před hvězdu letošního D+D REAL Czech Masters Darrena Clarka.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Skvělý Mrůzek došel v paru a na q-school je pátý

  14. září 2017 – GolfExtra.cz

  Třetí týden v řadě se musí Filip Mrůzek vypořádávat na turnaji s těžkými deštivými podmínkami, tentokrát to ale zatím na akci první fáze q-school v německém Fleesensee zvládá na výbornou. Po druhém kole, které dohrával ve čtvrtek ráno, je dělený pátý.

 • Filip Mrůzek
  18

  Zprávy

  Do q-school vstoupil dobře Mrůzek, Cafourek se trápil

  12. září 2017 – GolfExtra.cz

  Jedna z nejkratších, ale zároveň možná nejtěžších a nejriskantnějších cest na European Tour vypukla. Dvěma turnaji odstartovala v úterý úvodní fáze q-school evropské série a v německém Fleesensee se z českých hráčů dařilo pouze Filipu Mrůzkovi.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Mrůzek je po 1. kole třináctý, Dědek dělil druhé místo

  31. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Když ve čtvrtek odpoledne svítilo u Petra Dědka jr. během prvního kola D+D REAL Czech Masters dělené druhé místo, začalo se na Albatrossu nahlas šeptat o senzaci. V závěru ale Dědkovi trochu došel dech, a tak je nejlepším Čechem po prvním kole Filip Mrůzek (-3, T14).

 • Klára Spilková
  20

  Bleskovky

  Spilková dala ve Skotsku cut na ránu, muži neuspěli

  28. července 2017 – GolfExtra.cz

  Klára Spilková dala na Ladies Scottish Open cut i na svém letošním třetím turnaji LET, bylo to ale jen tak tak. Se skóre +5 byla mezi posledními postupujícími, o víkendu může pouze stoupat. Muži na evropské scéně tentokrát po dvou kolech končí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení