Články na téma: Petr Dědek jr

 • Petr Gál
  16

  Bleskovky

  Čtvrteční devítky Dědka, Gála a Spilkové? Jako den a noc!

  27. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po úvodních čtvrtečních devítkách to s českými želízky v ohni na nejvyšších evropských profesionálních sériích nevypadalo dobře. Poté se ale ve hře Petra Dědka juniora, Petra Gála a Kláry Spilkové něco změnilo a všichni tři začali úspěšně upisovat rány.

 • Petr Dědek
  17

  Bleskovky

  Dědek dostal k narozeninám Porsche, Gál hraje ve Švédsku

  26. července 2017 – Honza Fait

  Nečekaný start na European Tour čeká v tomto týdnu Petra Dědka juniora. Ten si zahraje německé Porsche European Open, které se letos koná v Hamburku, konkrétně na hřišti Green Eagle. Na Challenge Tour pak zkusí dát druhý cut v sezoně a zároveň v řadě Petr Gál.

 • Jan Cafourek
  18

  Zprávy

  Cafourek v Itálii zazářil. Na Sardínii začal kolem za -6

  13. července 2017 – GolfExtra.cz

  Jan Cafourek parádně odstartoval další turnaj Challege Tour. Na Italian Challenge Open na Sardinii zahrál první kolo za 65 ran a s průběžným výsledkem za -6 se usadil na děleném pátém místě. Dalším čtyřem Čechům se již zdaleka tolik nedařilo.

 • Jan Cafourek
  19

  Zprávy

  Pokus o reparát. Pět Čechů hraje Challenge Tour na Sardinii

  12. července 2017 – GolfExtra.cz

  Po propadáku na Prague Golf Challenge dostane pět českých hráčů šanci na reparát hned v tomto týdnu, když se představí na Italian Challenge Open. Turnaj s vysokou dotací 300 000 eur je šancí především pro Filipa Mrůzka a Jana Cafourka.

 • Petr Dědek
  20

  Bleskovky

  Dědek bojoval o cut, ale závěr pokazil. Ve Francii vede duo

  30. června 2017 – GolfExtra.cz

  Ještě pět jamek před koncem byl Petr Dědek junior v reálné hře o cut na Challenge Tour. V závěru druhého kola SSE Scottish Hydro Challenge ale potřeboval ještě nějaké berdíky, místo kterých však přišly chyby. S turnajem se tak rozloučil po dvou kolech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení