Články na téma: Petr Gál

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.

 • Petr Gál
  2

  Bleskovky

  Pospíšil se dostal do problémů, Gál a Suk zabojovali

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil měl svou první q-school o European Tour parádně rozehranou, ve třetím kole se ale dostal do problémů a v pátek ho čeká těžký boj o postup do druhé fáze. V ten mohou naopak po povedeném třetím kole doufat Petr Gál a Cyril Suk.

 • Michal Pospíšil
  3

  Bleskovky

  Pospíšil a Gál vstoupili skvěle do první fáze q-school

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji v Itálii a Anglii skončí v tomto týdnu úvodní fáze letošní kvalifikační školy European Tour. V italském Bogognu bojují o postup do druhé tři čeští golfisté a Michal Pospíšil s Petrem Gálem začali skvěle. Po prvním kole se drží na postupových místech.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek nedal v Anglii cut o bod, Gál o dva

  9. září 2017 – GolfExtra.cz

  Filip Mrůzek má v posledních týdnech opravdového peška. Na D+D REAL Czech Masters v rámci European Tour nedal cut o ránu, v tomto týdnu na Challenge Tour v Anglii mu na stablefordovém turnaji chyběl bod. A podobné byly i okolnosti kolem počasí.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Mrůzek s Gálem dělí na Bridgestone Challenge 60. místo

  7. září 2017 – GolfExtra.cz

  Po prvním kole turnaje Challenge Tour v anglickém Lutonu jsou Filip Mrůzek s Petrem Gálem na děleném 60. místě. Oba mají shodně skóre +5. Nikoliv však ran nad par, ale bodů, protože Bridgestone Challenge se hraje modifikovaným stablefordovým formátem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení