Články na téma: Petr Gál

 • Stanislav Matuš
  1

  Zprávy

  Matuš začal na Challenge Tour skvěle, Melichové se daří na LETAS

  7. června 2018 – GolfExtra.cz

  Týdenní pauza podle všeho Stanislavu Matušovi sedla. Další turnaj Challenge Tour totiž v Belgii rozehrál parádně a po prvním kole je se skóre -3 na děleném 23. místě. Na akci LETAS ve Finsku pak ze tří českých hráček začala nejlépe amatérka Jana Melichová.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Matuš dál řádí na Kaskádě, q-school Čechům nevyšla

  6. října 2017 – GolfExtra.cz

  Na Kaskádě i přes nepříznivé větrné počasí pokračuje dominance Stanislava Matuše, který po dvou kolech finále Moneta Czech PGA Tour vede už o osm ran. Špatné zprávy ale dorazily z Itálie, kde ani jeden z Čechů nepostoupil do druhé fáze q-school European Tour.

 • Petr Gál
  4

  Bleskovky

  Pospíšil se dostal do problémů, Gál a Suk zabojovali

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Michal Pospíšil měl svou první q-school o European Tour parádně rozehranou, ve třetím kole se ale dostal do problémů a v pátek ho čeká těžký boj o postup do druhé fáze. V ten mohou naopak po povedeném třetím kole doufat Petr Gál a Cyril Suk.

 • Michal Pospíšil
  5

  Bleskovky

  Pospíšil a Gál vstoupili skvěle do první fáze q-school

  3. října 2017 – GolfExtra.cz

  Dvěma turnaji v Itálii a Anglii skončí v tomto týdnu úvodní fáze letošní kvalifikační školy European Tour. V italském Bogognu bojují o postup do druhé tři čeští golfisté a Michal Pospíšil s Petrem Gálem začali skvěle. Po prvním kole se drží na postupových místech.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení