Články na téma: Petr Gál

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek dal cut eaglem na poslední jamce! Víkend čeká i Matuše

  10. srpna 2018 – haf

  Tak to bylo drama! Filip Mrůzek bojoval celé druhé kolo na Vierumäki Finnish Challenge na hranici cutu a ještě jamku před koncem na něj ztrácel ránu. Hráč Relmostu ale neponechal nic náhodě a eaglem si zajistil na Challenge Tour finálová kola. Ta čekají i Matuše.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Matuš začal ve Finsku skvěle, dařilo se i Mrůzkovi

  9. srpna 2018 – pv

  Stanislav Matuš s Filipem Mrůzkem slibně rozehráli ve Finsku Vierumäki Finnish Challenge. Matuš zahrál první kolo za 68 ran (-4) a je ránu za TOP 10. Mrůzek zapsal 71 (-1) a po první rundě je o ránu nad hranicí cutu na děleném 59. místě.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Čechy čeká Finsko a Polsko, Kousková hraje na LETAS a Vlčková v USA

  8. srpna 2018 – haf

  Na čtyřech profesionálních frontách budou v druhé polovině tohoto týdne bojovat čeští golfisté. Tři hráči se představí na Challenge Tour, více jich zamířilo do Polska. Amatérka Sára Kousková zkusí štěstí ve Švédsku na LETAS a Karolína Vlčková pokračuje na Symetře.

 • Filip Mrůzek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek i Gál ve Švédsku dohráli, přesto je hráč Relmostu druhý

  3. srpna 2018 – pv

  Filip Mrůzek ani Petr Gál si ve Švédsku na Challenge Tour nezahrají finálová kola. Oba čeští hráči startující v Katrineholmu neprošli cutem po nepovedeném druhém kole. Mrůzek zahrál 76, Gál 78 ran. Daří se ale Angličanu Liamu Robinsonovi, hráči Relmostu.

 • Petr Gál
  5

  Zprávy

  Gál začal ve Švédsku neskutečně. Šance živí i Mrůzek

  2. srpna 2018 – pv

  Dva čeští hráči odstartovali v Katrineholmu Swedish Challenge. Po prvním kole si o jednu ránu lépe vede Petr Gál, který měl však našlápnuto k naprosto fantastické rundě, když po 11 jamkách dělil druhé místo, ale pak si pohoršil o pět ran na -2.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení