Články na téma: Petr Nič

 • Petr Nič
  1

  Zprávy

  Na Zbraslavi si zahraje i Nič, Čechů je zatím celkem třináct

  2. července 2018 – haf

  Už třináct českých golfistů má jistotu startu v tomto týdnu na Prague Golf Challenge. Mezi profesionály se dostane také na Petra Niče, amatérské řady pak rozšířili Ondřej Melichar a David Benák. Startovat naopak nebude David Siwy, který má reprezentační povinnosti.

 • Petr Nič
  2

  Bleskovky

  V Kácově vede Nič, stíhají ho Cafourek s Mrůzkem

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý turnaj letošní Moneta Czech PGA Tour rozehrál v Kácově nejlépe Petr Nič. Jako jediný se dostal v neděli pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má dvě rány náskok na Jana Cafourka. Na děleném třetím místě jsou o další ránu zpět Filip Mrůzek a Sebastijan Ajster.

 • Petr Nič
  3

  Bleskovky

  Czech Pro-Am Teaching Tour posedmé, obhájcem je Nič

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Již 7. ročník série golfových turnajů Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v sezoně 2018. Společná série učících profesionálů a amatérských hráčů se letos podívá v sedmi kolech a šesti turnajích na čtyři hřiště v Praze a jejím bezprostředním okolí.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš rozstřílel Kaskádu, stíhají ho Mrůzek a Nič

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Svou skvělou letošní formu zatím potvrzuje na finále domácí Moneta Czech PGA Tour Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole závěrečného turnaje na Kaskádě v jasném vedení, když zahrál rekord hřiště 63 ran (-9). Druhý je po prvním kole Filip Mrůzek (-5), třetí Petr Nič (-4).

 • Petr Nič
  5

  Bleskovky

  Slovenský šampionát ovládl Nič, druhý skončil Kořínek

  19. září 2017 – GolfExtra.cz

  Českým triumfem skončil letošní Slovak Championship Open. Dvoukolový turnaj, který se konal na hřišti Heritage resortu Penati, ovládl především díky skvělému prvnímu kolu Petr Nič před Alešem Kořínkem. Třetí skončil Maďar Tamás Lugosi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení