Články na téma: Petr Nič

 • Petr Nič
  1

  Bleskovky

  Czech Pro-Am Teaching Tour posedmé, obhájcem je Nič

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Již 7. ročník série golfových turnajů Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v sezoně 2018. Společná série učících profesionálů a amatérských hráčů se letos podívá v sedmi kolech a šesti turnajích na čtyři hřiště v Praze a jejím bezprostředním okolí.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš rozstřílel Kaskádu, stíhají ho Mrůzek a Nič

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Svou skvělou letošní formu zatím potvrzuje na finále domácí Moneta Czech PGA Tour Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole závěrečného turnaje na Kaskádě v jasném vedení, když zahrál rekord hřiště 63 ran (-9). Druhý je po prvním kole Filip Mrůzek (-5), třetí Petr Nič (-4).

 • Petr Nič
  3

  Bleskovky

  Slovenský šampionát ovládl Nič, druhý skončil Kořínek

  19. září 2017 – GolfExtra.cz

  Českým triumfem skončil letošní Slovak Championship Open. Dvoukolový turnaj, který se konal na hřišti Heritage resortu Penati, ovládl především díky skvělému prvnímu kolu Petr Nič před Alešem Kořínkem. Třetí skončil Maďar Tamás Lugosi.

 • Petr Nič
  4

  Zprávy

  Patnáctý Čech pro Czech Masters je šampion z Berouna Nič

  28. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Jen den po životním vítězství na WGM Beroun Czech Open, za které vyinkasoval 200 000 korun, má Petr Nič další důvod k oslavě. Jako náhradník totiž v pondělí dostal pozvánku na D+D REAL Czech Masters, na kterém má tak nyní jistý start už patnáct českých hráčů.

 • Petr Nič
  5

  Zprávy

  Nič se vyhrabal ze dna. V Berouně triumfoval před Mrůzkem

  27. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Ze dna na vrchol, i tak by se dala popsat cesta Petra Niče za vítězstvím na 4. ročníku turnaje WGM Beroun Czech Open. Pětatřicetiletý český profesionál v Berouně vyhrál s rekordním skóre -18 o dvě rány před Filipem Mrůzkem, který ve finálové rundě mocně dotahoval. S velkým odstupem na dělené 3. pozici skončili se skóre -10 Martin Příhoda, Jan Cafourek a Ital Federico Elli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení