Články na téma: Petr Nič

 • Petr Nič
  1

  Bleskovky

  V Ropici na Czech PGA Tour vedou Nič, Kořínek a Procházka

  30. července 2018 – GolfExtra.cz

  Po prvním ze dvou kol dalšího turnaje Moneta Czech PGA Tour v Ropici se na čele usadila hned trojice hráčů, která zahrála první osmnáctku za 68 ran (-4). Jsou jimi Petr Nič, Aleš Kořínek a Aleš Procházka, kteří vedou s náskokem jedné rány.

 • Petr Nič
  2

  Zprávy

  Na Zbraslavi si zahraje i Nič, Čechů je zatím celkem třináct

  2. července 2018 – haf

  Už třináct českých golfistů má jistotu startu v tomto týdnu na Prague Golf Challenge. Mezi profesionály se dostane také na Petra Niče, amatérské řady pak rozšířili Ondřej Melichar a David Benák. Startovat naopak nebude David Siwy, který má reprezentační povinnosti.

 • Petr Nič
  3

  Bleskovky

  V Kácově vede Nič, stíhají ho Cafourek s Mrůzkem

  3. června 2018 – GolfExtra.cz

  Druhý turnaj letošní Moneta Czech PGA Tour rozehrál v Kácově nejlépe Petr Nič. Jako jediný se dostal v neděli pod sedmdesát a se skóre 68 (-4) má dvě rány náskok na Jana Cafourka. Na děleném třetím místě jsou o další ránu zpět Filip Mrůzek a Sebastijan Ajster.

 • Petr Nič
  4

  Bleskovky

  Czech Pro-Am Teaching Tour posedmé, obhájcem je Nič

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Již 7. ročník série golfových turnajů Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v sezoně 2018. Společná série učících profesionálů a amatérských hráčů se letos podívá v sedmi kolech a šesti turnajích na čtyři hřiště v Praze a jejím bezprostředním okolí.

 • Stanislav Matuš
  5

  Bleskovky

  Matuš rozstřílel Kaskádu, stíhají ho Mrůzek a Nič

  5. října 2017 – GolfExtra.cz

  Svou skvělou letošní formu zatím potvrzuje na finále domácí Moneta Czech PGA Tour Stanislav Matuš. Ten je po prvním kole závěrečného turnaje na Kaskádě v jasném vedení, když zahrál rekord hřiště 63 ran (-9). Druhý je po prvním kole Filip Mrůzek (-5), třetí Petr Nič (-4).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení