Články na téma: PGA Championship

 • PGA Championship 2019
  1

  Bleskovky

  Co čeká Evropany za 5 let v Ryder Cupu? Nic pěkného, obávají se

  21. května 2019 – pv

  Když v neděli skončil v Bethpage letošní druhý major, nejlepší evropští hráči z něj odjížděli s obavami, co se bude za pět let dít na stejném místě při Ryder Cupu. Fanoušci nedaleko New Yorku opět ukázali, jak nepříjemné prostředí umí vytvořit těm, které nepodporují.

 • Jon Rahm a Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Když musíš, tak musíš. Rahm si ulevil před kamerou

  21. května 2019 – pv

  Každý golfista tuhle situaci zažil. Když přijde během kola volání přírody, není zbytí. Potřeba si čas nevybírá, přichází při rundě s kamarády i uprostřed major šampionátu, na který se dívají miliony fanoušků po celém světě.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepku hnal nedostatek respektu. Teď má, co chtěl. Je dominantní

  21. května 2019 – pv

  Brooks Koepka je od přírody velmi ambiciózní. Kromě neskrývané touhy být dominantním hráčem a vyhrávat ty největší turnaje ho hnal kupředu hlavně pocit, že je přehlížený. Může se to zdát zvláštní, ale jeho největší motivací byl nedostatek respektu, který pociťoval.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  Grandslam, který nechtěl. DJ má ze všech majorů druhá místa

  20. května 2019 – pv

  Dustin Johnson je dlouhodobě jedním z nejlepších hráčů světa. Má to ale i druhou stránku. Určitě by rád měl na kontě více vyhraných majorů, než pouze jeden. V neděli se mu v Bethpage podařilo zkompletovat kariérní grandslam druhých míst a to jistě není meta, které si přál dosáhnout.

 • Lucas Bjerregaard a Lucas Glover
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Lucas show! Jeden dal hole-in-one, druhý hole out

  20. května 2019 – haf

  George Lucas umí vyprávět báječné filmové příběhy. Tentokrát to ale byli jiní "Lucasové", kdo se v neděli v Bethpage chopili scénáře. Golfisté Lucas Bjerregaard a Lucas Glover potřebovali na tříparovou 17. jamku dohromady jen tři rány a ani jeden nevzal do ruky putter!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení