Články na téma: PGA Championship

 • Brooks Koepka
  1

  Zprávy

  Před lety jezdil Koepka v tuk-tuku. Teď je novou superstar

  14. srpna 2018 – pv

  Brooks Koepka se stává jedním z nejpopulárnějších golfistů světa. Aby ne, když letos vyhrál už dva majory a celkově tři za posledních 14 měsíců. Silnou stopu ale v minulosti zanechal i v Evropě, jejíž cestou se rozhodl vydat se vzhůru k pozdějším major titulům.

 • Tiger Woods
  2

  Zprávy

  Krůček od ráje. Woods pobláznil 100. PGA Championship

  13. srpna 2018 – pv

  Ti, kdo nezažili Tigera Woodse v době jeho největší slávy, nebo ještě nesledovali golf tak pozorně, mohli v neděli vidět, čím si tehdy podmaňoval turnaje a deptal soupeře. Ti, co to zažili, si opět připomněli staré časy.

 • Jena Sims
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Slavící přítelkyně Brookse Koepky, vítěze z Bellerive

  13. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Máme rádi, když Brooks Koepka vyhrává velké turnaje. Když totiž poté ráno otevřeme naši fotobanku, máme tam spoustu fotek Jeny Sims. Pokud ještě nevíte, o koho jde, tak dovolte, abychom vás představili.

 • Brooks Koepka
  4

  Zprávy

  V Bellerive vyhrál Koepka a porazil své idoly. Skvělý Woods druhý

  13. srpna 2018 – haf

  Tiger Woods opět po necelém měsíci kroužil jako hladový sup kolem 15. vítězství na majoru, ale bude si na něj muset počkat minimálně do roku 2019. Na jubilejním 100. PGA Championship totiž nejen jemu nedal šanci Brooks Koepka, už trojnásobný major šampion.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  Hvězdám na PGA Championship vládne Koepka, Woods šestý

  12. srpna 2018 – haf

  Dramatickou podívanou plnou hvězd slibuje nedělní finálové kolo jubilejního 100. PGA Championship. V nejlepší pozici do něho vstoupí šampion posledních dvou US Open Brooks Koepka, pronásleduje ho ale řada velkých jmen. Včetně Tigera Woodse!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení