Články na téma: PGA Championship

 • PGA Championship
  1

  Zprávy

  Americká PGA opustí Floridu. Do Texasu přivede po 58 letech major

  6. prosince 2018 – pv

  Zastřešující organizaci amerického profesionálního golfu PGA of America čeká stěhování. V příštích letech opustí sídlo na Floridě a najde nový domov v developerském počinu nedaleko Dallasu za víc než půl miliardy dolarů. Pro Texas, odkud pochází třeba Jordan Spieth, to znamená také návrat turnaje kategorie major.

 • Brooks Koepka
  2

  Zprávy

  Před lety jezdil Koepka v tuk-tuku. Teď je novou superstar

  14. srpna 2018 – pv

  Brooks Koepka se stává jedním z nejpopulárnějších golfistů světa. Aby ne, když letos vyhrál už dva majory a celkově tři za posledních 14 měsíců. Silnou stopu ale v minulosti zanechal i v Evropě, jejíž cestou se rozhodl vydat se vzhůru k pozdějším major titulům.

 • Tiger Woods
  3

  Zprávy

  Krůček od ráje. Woods pobláznil 100. PGA Championship

  13. srpna 2018 – pv

  Ti, kdo nezažili Tigera Woodse v době jeho největší slávy, nebo ještě nesledovali golf tak pozorně, mohli v neděli vidět, čím si tehdy podmaňoval turnaje a deptal soupeře. Ti, co to zažili, si opět připomněli staré časy.

 • Jena Sims
  4

  Bleskovky

  OBRAZEM: Slavící přítelkyně Brookse Koepky, vítěze z Bellerive

  13. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Máme rádi, když Brooks Koepka vyhrává velké turnaje. Když totiž poté ráno otevřeme naši fotobanku, máme tam spoustu fotek Jeny Sims. Pokud ještě nevíte, o koho jde, tak dovolte, abychom vás představili.

 • Brooks Koepka
  5

  Zprávy

  V Bellerive vyhrál Koepka a porazil své idoly. Skvělý Woods druhý

  13. srpna 2018 – haf

  Tiger Woods opět po necelém měsíci kroužil jako hladový sup kolem 15. vítězství na majoru, ale bude si na něj muset počkat minimálně do roku 2019. Na jubilejním 100. PGA Championship totiž nejen jemu nedal šanci Brooks Koepka, už trojnásobný major šampion.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení