Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  POTVRZENO. Woods vstoupí do golfového roku v Torrey Pines

  17. ledna 2019 – haf

  Očekávané je nyní definitivně oficiální. Tiger Woods vstoupí do nového golfového roku v Torrey Pines, když se v příštím týdnu představí na Farmers Insurance Open. Vedle toho ve středu potvrdil také svůj start na Genesis Open, jehož je zároveň hostitelem.

 • Ho-sung Choi
  2

  Bleskovky

  Tančící Korejec míří na PGA Tour! Těší se na něj v Pebble Beach

  17. ledna 2019 – pv

  Pětačtyřicetiletý Korejec Ho-sung Choi si poprvé v životě zahraje turnaj PGA Tour. Internetová senzace přijala pozvánku AT&T Pebble Beach Pro-Am a fanoušci v Kalifornii se tak mohou těšit, že začátkem února na vlastní oči uvidí jeho pohybové kreace.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Bleskovky

  DeChambeau nadchl mladého fanouška. Doba posměchu je pryč

  16. ledna 2019 – pv

  Časy, kdy byl Bryson DeChambeau spíš terčem posměchu než uznání, odcházejí. V poslední době se mu dostává stále více respektu, a to ve dvou rovinách. Jednak je úspěšný, proto se stále méně lidí posmívá jeho 'vědeckému přístupu', a také je to podle všechno chlapík s dobrým srdcem.

 • Matt Kuchar a El Tucan
  4

  Bleskovky

  Za vítězství prý jen 3000 dolarů. Vzal Kuchar kedíka na hůl?

  14. ledna 2019 – pv

  O víkendu si Matt Kuchar na Sony Open na Havaji vybojoval své druhé vítězství v aktuální sezóně PGA Tour, druhé ve třech měsících a druhé ve třech startech. Dozvuky toho prvního na Mayakoba Golf Classic ho ale stíhaly i ve Waialae Country Clubu. A nešlo o nic příjemného.

 • Čtyřputt Potter
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Kolaps na greenu! Čtyřputt ze 4 metrů ho stál TOP 10

  14. ledna 2019 – haf

  Máte někdy chuť zabořit hlavu do bunkeru jako pštros, když na greenu proputtujete kalhoty? Tak přesně v takovém rozpoložení musel být během finálového kola Sony Open Ted Potter jr., který navíc kvůli svému puttovacímu zkratu opustil umístění v čele leaderboardu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení