Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  1

  Bleskovky

  Spieth vede na Travelers, zklamaný McIlroy ztrácí čtyři rány

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Vůbec v poprvé v kariéře se rozhodl Jordan Spieth v tomto týdnu zavítat na hřiště TPC River Highlands na turnaj Travelers Championship. A podle všeho udělal dobře. Po prvním kole je totiž ve vedení a naplňuje předpoklady, že by mu hřiště mělo sedět.

 • BMW PGA Championship 2016
  2

  Zprávy

  PGA Tour zavádí krevní testy. Končí éra anonymity

  21. června 2017 – GolfExtra.cz

  PGA Tour oznámila významné změny ve svém antidopingovém programu, které vejdou v platnost od příští sezony. Hráči se mohou připravit na krevní testy a také zveřejnění trestů v případě pozastavení činnosti za užití rekreačních drog.

 • US Open
  3

  Bleskovky

  Zúčtování s Erin Hills. Chceme těžké US Open, volají někteří

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nové dějiště US Open ve Wisconsinu vzbudilo rozporuplné reakce. Erin Hills u některých hráčů uspělo, jiní volají po návratu k tradicím. Pravdou je, že ačkoliv zejména kvůli roughům budilo hřiště původně hrůzu, nakonec na něm padaly rekordy.

 • Erin Hills
  4

  Bleskovky

  Na US Open spatřil svůj idol a zemřel. Tři dny po své ženě

  20. června 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušek, který zemřel během druhého kola US Open v Erin Hills skonal prý jen tři dny po smrti svojí manželky. Podle syna, který mu byl po boku, zemřel záhy poté, co vidět hrát svého nejoblíbenějšího hráče Steva Strickera.

 • Vijay Singh
  5

  Bleskovky

  Hráči podvádí v každém kole, tvrdí bývalý caddie Singha

  16. června 2017 – GolfExtra.cz

  Henley utekl od Singha nedávno po Players s tím, že si bude hledat "výdělečnou práci". Buď mu Singh neplatil obvyklou taxu 10 % z výdělku, nebo ho štvalo, že jen třikrát ze čtyř turnajů prošel cutem a tím bral peníze. Po rozhovoru pro Golf.com si ale nového zaměstnavatele bude hledat možná o něco déle.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení