Články na téma: PGA Tour

 • Justin Rose
  1

  Bleskovky

  Rose míří v Texasu za triumfem, Čejka prožil těžký den

  27. května 2018 – GolfExtra.cz

  Justin Rose dal jako jediný anglický profesionál tento týden přednost PGA Tour před lukrativním domácím podnikem Rolex Series ve Wentwotrhu a vyplácí se mu to. Po třech kolech Fort Worth Invitational vede už o čtyři rány. Alex Čejka si bohužel skvěle rozehraný turnaj pokazil.

 • Rickie Fowler
  2

  Bleskovky

  Fowler parádně zavěsil z 18 metrů, Čejka dělený šestý

  26. května 2018 – GolfExtra.cz

  Parádní turnaj má na PGA Tour rozehraný Alex Čejka. Po dvou kolech za 66 a 69 je na děleném šestém místě a na vedoucího Justina Rose ztrácí jen pět ran. Až za ním je řada hvězd včetně Rickieho Fowlera, který však na 16. jamce ve Fort Worth předvedl velkou parádu.

 • Thorbjorn Olesen šek
  3

  Zprávy

  Přijde revoluce? Golfová série chce vyplácet až devět miliard

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  PGA Tour a European Tour budou mít možná brzy vážnou konkurenci. V tomto týdnu byly odhaleny plány na vytvoření nové golfové série, na které by se mohlo hrát až o 9 miliard korun. Plánovaná World Golf Series to však podle všeho nebude mít vůbec lehké.

 • Aaron Wise
  4

  Bleskovky

  Vyhnal matku z pokoje, pak získal první titul na PGA Tour

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Nového šampiona poznala v neděli takřka za tmy zámořská PGA Tour. Aaron Wise vyhrál turnaj AT&T Byron Nelson ve velkém stylu, i když je mu teprve 21 let. A to i přesto, že všechno hrálo proti němu, proti jeho zkušenostem. On to ale zvládl jako pravý šampion.

 • Jordan Spieth
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Spieth nedal putt ze 40 centimetrů, kvůli lenosti

  19. května 2018 – GolfExtra.cz

  Chtěl se na turnaji Byrona Nelsona vrátit do boje o titul, ale kvůli dvěma neproměněným krátkým puttům potřebuje k útoku na první letošní vítězství doslova zázračný víkend. Jordan Spieth hrál v pátek parádně, dvě zbytečné chyby mu však naprosto zkazily náladu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení