1

Zprávy

Král Thomas vládne dál. CJ Cup v Koreji ovládl v play off

22. října 2017 – GolfExtra.cz

Nejlepší hráč sezóny 2016/2017 už začal řádit i v novém ročníku PGA Tour. Po zahřívacím děleném 17. místě na CIMB Classic v Malajsii vyhrál Justin Thomas první ročník CJ Cupu v Jižní Koreji. Vítězství vybojoval na druhé jamce play off, kde udolal Marca Leishmana.

2

Bleskovky

Neskutečný drive! Thomasovi ulétl na 422 metrů

21. října 2017 – GolfExtra.cz

Nejdelší jamka na hřišti Nine Bridges na korejském ostrově Jeju byla dějištěm rány, která Justinu Thomasovi ulétla na neskutečných 422 metrů. Nejlepší golfista uplynulé sezóny PGA Tour se i díky ní vrátil po třech kolech do čela druhého turnaje nového ročníku.

3

Bleskovky

Thomas hrál na greenu z metru a půl wedgí, přišel o vedení

20. října 2017 – GolfExtra.cz

Justin Thomas neprožíval dobrý vstup do druhého kola CJ Cupu, když byl po čtyřech jamkách dvě rány na nad par. Na pátém greenu navíc musel řešit zapeklitou situaci, když v cestě jeho puttu byla stopa.

• George Bryan
    4

Bleskovky

Profík dostal trestnou ránu, kvůli chybě místního kedíka

Na té jamce bylo pro George Bryana všechno špatně. Ale nakonec mohlo být alespoň o ránu lépe, kdyby jeho kedík neudělal hloupou chybu a nepřipsal tak svému zaměstnavateli jednu trestnou ránu. Vše se stalo v Peru na dalším turnaji PGA Tour Latinoamerica.

5

Zprávy

Thomas začal bogey. Pak dal dva eagly a vede

19. října 2017 – GolfExtra.cz

Některé golfisty nezdar na první jamce psychicky srazí a už se ve zbytku kola nezvednou. Justin Thomas nepatří mezi takové golfisty. Na úvod prvního kola turnaje The CJ Cup sizce zahrál bogey, ale do klubovny přinesl skóre 63 (-9) a v Koreji vede o tři rány.