Články na téma: PGA Tour

 • Henrik Stenson
  1

  Zprávy

  Stenson se letos konečně dočkal. V pravý čas, tuší

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Začínalo hrozit, že Henrik Stenson zopakuje rok 2015, během kterého nevyhrál jediný turnaj. Nyní už se toho bát nemusí. V neděli díky senzačnímu finiši ovládl poprvé v kariéře Wyndham Championship a stal se oficiálně nejlepším Švédem v historii PGA Tour.

 • Eso Martina Florese
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Dal hole-in-one a udržel si kartu na PGA Tour

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Už už to vypadalo, že zase po roce přijde o kartu na PGA Tour. Pak ale Martin Flores trefil v závěru finálového kola Wyndham Championship hole-in-one a nejen že si pojistil svou účast na nejprestižnější golfové sérii i pro další sezonu, ale navíc si zajistil účast v play-off.

 • Henrik Stenson
  3

  Zprávy

  Skvělý finiš dostal Stensona v Greensboro do vedení

  20. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Zatím prožívá v roce 2017 období sucha. Alespoň co se týče turnajových vítězství. Nyní má ale Henrik Stenson skvělou příležitost ukončit ho těsně před startem play-off FedEx Cupu. Na Wyndham Championship vede populární Švéd před finálovým kolem o ránu.

 • Rory McIlroy
  4

  Zprávy

  Konec nejistoty. McIlroy potvrdil, že bude hrát play-off

  19. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Fanoušci Roryho McIlroye si mohou oddychnout. Svého miláčka ještě v tomto roce na hřišti uvidí, čtvrtý hráč světa totiž potvrdil, že v příštím týdnu vstoupí na Northern Trust Open do play-off FedEx Cupu. Otázkou však zůstává, zda ho také dohraje.

 • Davis Love III
  5

  Bleskovky

  Davis Love III opět potvrzuje, že věk je v golfu pouze číslo

  19. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Davis Love III má opět šanci, stát se nejstarším šampionem PGA Tour v její historii. Po dvou kolech Wyndham Championship je se skóre -10 na děleném šestém místě, když na vedoucí duo Webb Simpson, Ryan Armour ztrácí jen tři rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení