Články na téma: PGA Tour

 • Zozo Championship
  1

  Bleskovky

  PGA Tour se bude hrát v Japonsku díky turistovi na Měsíc

  21. listopadu 2018 – pv

  Příští rok se v zemi vycházejícího slunce poprvé v historii uskuteční turnaj PGA Tour. Světovou golfovou elitu pohostí jako hlavní sponzor akce japonský miliardář Yusaku Maezawa. Podle něj to bude pro japonský golf něco jako cesta na Měsíc. A Maezawa ví, o čem mluví.

 • Willie Mack III.
  2

  Bleskovky

  Profesionálnímu golfistovi shořelo auto, děkuje za sbírku od lidí

  20. listopadu 2018 – haf

  Hráč nižších zámořských golfových sérií Willie Mack III. se dostal v minulém týdnu na Floridě do velkých problémů. Aniž to tušil, chytlo mu auto, v němž u krajnice seděl. Zachránit si stihl kromě života pouze své hole, lidé se mu ale rozhodli pomoci internetovou sbírkou.

 • Charles Howell III.
  3

  Bleskovky

  Charles Howell III. je v TOP 20 money listu, kolik si vydělal?

  19. listopadu 2018 – haf

  Pokud bychom vám přečetli 20 hráčů, kteří si v historii PGA Tour vydělali nejvíce peněz, a pak vás požádali o vyřazení jednoho, který tam podle vás nepatří, nejspíše byste řekli jeho jméno. Charles Howell III. ale dokazuje, že nejen triumfy může být golfista dobře živ.

 • Charles Howell III.
  4

  Bleskovky

  Nejdřív se střelil do nohy, Charles Howell III. ale čekání ukončil

  19. listopadu 2018 – haf

  Přestože byl až do neděle Charles Howell III. už dvojnásobným šampionem na PGA Tour, jeho dvě školou povinné děti ho nikdy neviděly zvítězit. A zdálo se, že se toho nedočkají ani tentokrát. Američan ale nakonec zlomil své prokletí a na RSM Classic zvítězil.

 • Charles Howell III., Cameron Champ a Jason Gore
  5

  Bleskovky

  Howell III. stále vede. V zádech má ranaře a pojišťováka

  18. listopadu 2018 – pv

  Charles Howell III. vede RSM Classic i po třetím kole. Jeho náskok se smrskl už jen na jedinou ránu před Cameronem Champem a Jasonem Gorem, se kterými šel po hřišti ve flightu. Stejná trojice tak půjde po hřišti na Sea Island v Georgii v poslední skupině i v neděli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení