Články na téma: PGA Tour

 • Matt Kuchar a David Ortiz
  1

  Bleskovky

  Místo prádelny si koupil BMW. Kedík už se na Kuchara nezlobí

  12. listopadu 2019 – pv

  Už je to rok poté, co se turnaj Mayakoba Golf Classic proslavil mnohem více tím, co se dělo po něm, než při něm. Aféra kolem nevyplacení spravedlivé odměny vítězem Mattem Kucharem najatému kedíkovi Davidu Ortizovi hýbala dlouho golfovým světem. Co je od té doby u Ortize nového?

 • Luis Gagne a Brooks Koepka
  2

  Bleskovky

  Hloupý konec v Q-School, velký talent nepodepsal skórkartu

  8. listopadu 2019 – haf

  Kostaričan Luis Gagne před sebou může mít velkou golfovou kariéru. Hned na jejím začátku ale sám přibrzdil svůj rozlet hloupou chybou v zámořské Q-School na Korn Ferry Tour, když po prvním kole turnaje druhé fáze nepodepsal svou skórkartu. Byl diskvalifikován.

 • Chris Kirk
  3

  Zprávy

  Střízlivý Kirk se vrací na PGA Tour. Své démony porazil

  7. listopadu 2019 – pv

  Chris Kirk, který se v květnu stáhnul z PGA Tour, protože se rozhodl bojovat se svými problémy s alkoholem a depresemi, se vrací zpět do hry. Jeho prvním turnajem po návratu bude v příštím týdnu Mayakoba Golf Classic v Playa del Carmen v Mexiku.

 • Charles Howell III
  4

  Bleskovky

  Rodina na životní cestě. Howell chtěl ukázat dětem svět

  6. listopadu 2019 – pv

  Mít za tátu nebo manžela golfistu úrovně Charlese Howella III. má své nevýhody i výhody. Do první kategorie patří, že je během sezóny často pryč na turnajích. Do té druhé patří pohodlný život a taky možnost vyjet si na úžasnou a nezapomenutelnou pětitýdenní cestu po Asii.

 • Cameron Champ
  5

  Bleskovky

  Anonymní anketa mezi hráči PGA Tour, co si skutečně myslí?

  6. listopadu 2019 – haf

  O každoroční anonymní anketě serveru GOLF.com mezi hráči na PGA Tour jsme vám už dali vědět, nyní se ale můžeme společně podívat na její kompletní výsledky. A některé odpovědi váš možná překvapí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení