Články na téma: PGA Tour

 • Joaquin Niemann
  1

  Zprávy

  Niemann píše historii! Získal první titul pro sebe i pro Chile

  16. září 2019 – haf

  Naprosto dominantně si došel pro svůj první titul na PGA Tour teprve 20letý golfový talent Joaquin Niemann. Co víc, jeho triumf na A Military Tribute at The Greenbrier byl vůbec prvním na PGA Tour pro jeho zemi. Od teď už i v Chile rostou velcí golfoví šampioni!

 • Joaquin Niemann
  2

  Bleskovky

  Pozná PGA Tour šampiona z Chile? Niemann vede o dvě rány

  15. září 2019 – haf

  Už jen osmnáct jamek, a PGA Tour možná pozná nejen nového šampiona, ale i novou národnost, která dosáhne na titul. Joaquin Niemann se na A Military Tribute at The Greenbrier může stát prvním Chilanem, který na okruhu zvítězí. Před finále vede o dvě rány.

 • Kevin Chappell
  3

  Bleskovky

  PGA Tour viděla desátou 59! Zapsal ji hráč po roční pauze

  14. září 2019 – haf

  Možná jste si toho ani nevšimli, ale Kevin Chappell chyběl na okruhu PGA Tour takřka rok. Pod více jak 10měsíční pauzou byly podepsány problémy se zády, které musela vyřešit až operace. V tomto týdnu se Američan vrátil do kolotoče turnajů a v druhém kole A Military Tribute at The Greenbrier se připomněl neuvěřitelným způsobem.

 • Sungjae Im
  4

  Bleskovky

  VIDEO: První eso nové sezony PGA Tour dal Im, z 213 metrů!

  13. září 2019 – haf

  Netrvalo to dlouho, a první hole-in-one nové sezony PGA Tour je na světě. Hned během prvního kola prvního turnaje se o něj postaral Korejec Sungjae Im, který se přímo do jamky trefil z neuvěřitelných 213 metrů! Výrazně si přitom vylepšil svou pozici před 2. kolem.

 • McIlroy a Koepka
  5

  Bleskovky

  McIlroy se stal Hráčem roku na PGA Tour, porazil Koepku

  12. září 2019 – haf

  Zatímco Hráčem roku podle PGA of America se stal Brooks Koepka, mezi samotnými hráči na PGA Tour letos uspěl Rory McIlroy. Ten v tajném hlasování porazil svého amerického soupeře a potřetí v kariéře se může těšit ze zisku Jack Nicklaus Award.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení