Články na téma: PGA Tour

 • Dylan Frittelli
  1

  Zprávy

  Vyklidněný Frittelli si změnil život, slaví první titul na PGA Tour

  15. července 2019 – haf

  Ještě před týdnem žil Dylan Frittelli ve velké nejistotě. Premiérová sezona na PGA Tour se pro něho vyvíjela špatně, což ve spojení s tím, že European Tour dal s přesunem za oceán sbohem, nebyly hezké vyhlídky. Stačil ale jeden týden v TPC Deere Run a vše je jinak.

 • Bill Haas
  2

  Zprávy

  Haas se snaží zapomenout na nešťastný incident. V Illinois ztrácí ránu

  14. července 2019 – jom

  Bill Haas se na John Deere Classic dostal po třech kolech jedinou ránu za lídry a v neděli se pokusí nakopnout svoji skomírající kariéru. Bývalý šampión FedEx Cupu ztrácí jediný úder na dvojici Cameron Tringale a Andrew Landry.

 • Jhonattan Vegas
  3

  Zprávy

  Vegasův nejlepší výkon roku. V Illinois vede a touží po Presidents Cupu

  13. července 2019 – jom

  V aktuální sezóně si radosti moc neužil, ale v Illinois by mohlo být vše jinak. Jhonattan Vegas se na John Deere Classic vyhoupnul po dvou kolech do čela leaderboardu. Vítězstvím by si hlasitě řekl o místo v Mezinárodním týmu pro Presidents Cup.

 • Matt Kuchar
  4

  Zprávy

  Pan slušňák s pošramocenou pověstí. Co mu poradil Lefty?

  13. července 2019 – jom

  Matt Kuchar chytil druhý dech. V letošní sezóně šla jeho forma nahoru, což potvrdil dvěma vítězstvími. Kromě toho ale musí až nezvykle často vysvětlovat kontroverzní situace, které ho na hřišti i mimo něj provázejí. O zvláštní sezóně se 41letý Američan rozpovídal ve Skotsku, kde zbrojí na blížící se The Open.

 • Ho Sung Choi
  5

  Zprávy

  Tančící Korejec na PGA pokořil par, i díky eaglu na čtyřparu

  12. července 2019 – haf

  Sice není hlavním adeptem na zisk titulu, přesto na John Deere Classic poutá spoustu pozornosti. Korejec Ho Sung Choi baví golfový svět svými tanečními kreacemi během švihu i po něm a nejinak tomu je v tomto týdnu. Vůbec poprvé přitom na PGA Tour pokořil par hřiště.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení