Články na téma: PGA Tour

 • WGC-Dell Match Play
  1

  Zprávy

  Bombové útoky v Austinu děsí i WGC jamkovku

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Texaský Austin čelí bombovým útokům, které jsou podle policie dílem sériového útočníka. Za poslední týden spáchal již čtyři útoky, během nichž zemřeli dva lidé, naposledy došlo ke dvěma zraněním.

 • Rory McIlroy
  2

  Zprávy

  McIlroy by omezil alkohol mezi fanoušky, je pro pivo

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Mezi fanoušky a hráči na PGA Tour to začíná trochu skřípat. Neustále se množící incidenty vygradovaly v minulém týdnu v sobotu, kdy se Rory McIlroy dostal do konfrontace s divákem, který pořvával na jeho manželku Ericu. Jedná se přitom jen o další případ, nic nového.

 • Rory McIlroy
  3

  Bleskovky

  VIDEO: McIlroy zopakoval v Bay Hill Woodsův vítězný putt

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Přišlo vám, že už jste závěrečný putt Roryho McIlroye na letošním Arnold Palmer Invitational už někdy viděli? Měli jste pravdu! McIlroy dal po 10 letech vzpomenout na vítězný putt Woodse z roku 2008. Tiger tehdy vyhrál turnaj o jedinou ránu, Rory letos o tři.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Nevyhrál, přesto je vítěz. Tigera Woodse zradila nerozhodnost

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Další razítko pod svůj úspěšný návrat k soutěžnímu golfu přidal Tiger Woods v minulém týdnu v Bay Hill. V druhém týdnu v řadě mohl v neděli pomýšlet na turnajové vítězství, a i když to opět nevyšlo, musel domů odjíždět spokojený. A pořádně namotivovaný před Masters.

 • Rory McIlroy
  5

  Zprávy

  Probuzení v pravou chvíli, McIlroy vyhrál v Bay Hill

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy začínal pomalu propadat skepsi. Po zdařilém vstupu do golfového roku na European Tour se mu po přesunu do zámoří nedařilo. Z golfového spánku se však probudil v pravou chvíli - tři týdny před Masters vítězstvím na Arnold Palmer Invitational.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení