Články na téma: PGA Tour

 • Rickie Fowler
  1

  Zprávy

  Nováčkovi pomohl šťastný odraz, Fowler se musel drápat vzhůru

  19. ledna 2020 – jom

  Nováček na PGA Tour Scottie Scheffler si musel v závěru třetího kola The American Express zhluboka oddechnout. V čele turnaje se udržel díky šťastnému odrazu míčku od kamenů na osmnácté jamce. Rickie Fowler po pomalém začátku ztratil kontakt s nejlepšími, šanci na první titul sezóny má ale stále velmi dobrou.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler už vede! Vylepší si po rekordu také víkendovou bilanci?

  18. ledna 2020 – jom

  Výtečný golf zatím předvádí na The American Express Rickie Fowler. Na skvělé úvodní kolo navázal ještě lepší rundou v pátek a v polovině turnaje dělí se skóre -15 vedení. Oblíbený Američan překonal osobní rekord v nejnižším skóre po dvou dnech. Teď před ním stojí velká výzva – zlomit konečně nelichotivou bilanci z víkendů.

 • Cameron Smith
  3

  Zprávy

  Varování pro Smitha. PGA Tour mu za poznámky hrozí pokutou

  18. ledna 2020 – jom

  Australský golfista Cameron Smith je jedním z mnoha kritiků Patricka Reeda. Stejně jako jeho kolegům se mu nelíbilo Američanovo počínání v písečné oblasti na Hero World Challenge, po kterém se do soka rázně pustil. Za své výroky byl údajně varován PGA Tour, která ho bude pokutovat, pokud bude v podobných tvrzeních pokračovat.

 • Seung-Yul Noh
  4

  Zprávy

  Návrat z vojny. Noh je po dvou letech zpátky na PGA Tour

  17. ledna 2020 – jom

  Seung-Yul Noh hlásí návrat na PGA Tour. Korejec znovu započal kariéru v profesionálním golfu, kterou musel kvůli odchodu na vojnu nuceně přerušit před dvěma lety. Poprvé se fanouškům ukázal ve čtvrtek v prvním kole The American Express. A nezklamal.

 • Rickie Fowler
  5

  Zprávy

  Fowler začal v Palm Springs skvěle, jednoruký amatér trefil eso!

  17. ledna 2020 – haf

  Rickie Fowler sice hraje turnaje The American Express po šesti letech, delší absence na akci na něm ale v prvním letošním kole nebyla znát. Na hřišti La Quinta zahrál za 65 ran (-7) a dělí třetí místo se ztrátou jediné rány na vedoucí duo Zac Blair, Grayson Murray.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení