Články na téma: PGA Tour

 • Lexi Thompson a Bryson DeChambeau
  1

  Zprávy

  Genderově nevyvážený golf. I kedíci vydělají víc než ženy

  15. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Že jsou rozdíly ve výdělcích na PGA Tour a LPGA diametrálně odlišné, je známý fakt. Britská studie, kterou zveřejnil server NoobNorm se však na celou záležitost dívá dopodrobna a odhaluje některé velmi zajímavé skutečnosti.

 • Mark Hensby
  2

  Bleskovky

  Jsem jenom hloupý, nikoliv podvodník, hájí se hříšník

  14. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Den po oznámení ročního trestu za porušení antidopingových pravidel přispěchal potrestaný Mark Hensby s vysvětlením, proč na výzvu komisařů neodevzdal v říjnu svůj vzorek ke kontrole.

 • Golfová pravidla
  3

  Zprávy

  Konec televizních rozhodčích. Nebude na ně brán zřetel

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V rámci přípravy na modernizaci Pravidel golfu se pracuje na mnoha úpravách včetně těch částí, které připouští zpětné revize výsledků na základě videa. Pracovní skupina v pondělí oznámila, že už se nebude brát zřetel na televizní diváky upozorňující na porušení pravidel.

 • Lexi Thompson
  4

  Zprávy

  Lexi v TOP 5 na PGA Tour! Hrála z mužských odpališť

  11. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  Lexi Thompson zase ukázala svou výjimečnost, když skončila na turnaji QBE Shootout na děleném čtvrtém místě. Ke skvělému umístění ji samozřejmě výrazně pomohl parťák Tony Finau, s nímž turnaj dvojic odehrála, ale už jen to, že se s hvězdami PGA Tour utkala z mužských odpališť, stojí za potlesk.

 • Lexi Thompson
  5

  Bleskovky

  Hráči se baví a pletou si formát. Prohání je Lexi

  10. prosince 2017 – GolfExtra.cz

  V Naples na Floridě pokračuje poslední letošní turnaj pod hlavičkou PGA Tour. Neoficiální QBE Shootout má za sebou deštivou sobotu, ve které se do čela posunula dvojice Shane Lowry a Graeme McDowell. Výrazně si polepšila i jediná žena v turnaji Lexi Thompson po boku Tonyho Finaua.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení