Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  1

  Zprávy

  Tigerova exploze na sociálních sítích. Gratulují mu úplně všichni

  25. září 2018 – pv

  80. vítězství Tigera Woodse, první po pěti letech, mělo obrovský ohlas nejen v reálném světě, ale i v tom digitálním. Z golfové branže nebyl snad nikdo, kdo by Woodsovi k jeho skvělému úspěchu nepopřál na sociálních sítích. A blahopřání se hrnuly nejen ze světa golfu.

 • Justin Rose
  2

  Zprávy

  Rose počítal vítězné struny. Woods mu málem všechno vyfoukl

  24. září 2018 – pv

  Stal se nejlepším hráčem sezóny, když dvojputtem do birdie na poslední jamce vydřel vítězství ve FedEx Cupu. Připsal si pohádkovou odměnu 10 milionů dolarů. Přesto byl Justin Rose v neděli dokonale skrytý ve stínu Tigera Woodse. Nejspíš mu to ale ani moc nevadilo.

 • Tiger Woods
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: To nejlepší z triumfu Tigera Woodse v East Lake

  24. září 2018 – haf

  Kdo si počká, ten se dočká. Tato stará pravda většinou platí a je to i případ Tigera Woodse, který ve svém životě překonal již několikáté období temna a v neděli se po pěti letech dočkal dalšího vítězství na PGA Tour, svého jubilejního 80. v kariéře na zámořském okruhu.

 • Tiger Woods
  4

  Zprávy

  Návrat krále! Tiger Woods získal svůj 80. titul na PGA Tour

  24. září 2018 – haf

  Tiger Woods už opět umí vítězit. Golfová legenda ukončila více jak pětileté, konkrétně 1876 dní dlouhé čekání na svůj další turnajový titul, který byl jubilejním 80. na PGA Tour. Tiger se dočkal v Atlantě na TOUR Championship, celý FedEx Cup ale vyhrál Justin Rose.

 • Drew Nesbitt
  5

  Bleskovky

  Další 59! Senzační číslo padlo na latinskoamerické PGA Tour

  23. září 2018 – pv

  V ten samý den jako Oliver Fisher, ale díky časovému posunu o několik hodin později, padla na profesionální túře podruhé v krátké chvíli hranice 60 ran. Pokořil ji Kanaďan Drew Nesbitt na Brazil Open v rámci latinskoamerické PGA Tour, který zahrál 59 ran na hřišti s parem 71.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení