Články na téma: PGA Tour

 • Michael Kim
  1

  Zprávy

  Naprostá dominance! Kim vyhrál rekordním skóre a jede na The Open

  16. července 2018 – haf

  Golfová dramata se o uplynulém víkendu na největších světových scénách nekonala. Na European Tour vyhrál jasně Brandon Stone díky ataku magické 59, na PGA Tour pak nedal vůbec nikomu šanci Michael Kim. Na John Deere Classic vyhrál o osm ran a jeden na The Open.

 • Steven Bowditch
  2

  Bleskovky

  Síla sociálních sítí! Bowditch na Twitteru našel svého kedíka

  11. července 2018 – haf

  Australský golfista Steven Bowditch má svá nejlepší léta na PGA Tour nejspíše už za sebou. Dvojnásobný šampion zámořského okruhu nedává jeden cut za druhým, v tomto týdnu ale dostane opět šanci s tím něco udělat. Sám s prolomením černé série ale příliš nepočítá.

 • The Players
  3

  Zprávy

  Zásadní změny v kalendáři PGA Tour! Může za ně i americký fotbal

  11. července 2018 – GolfExtra.cz

  PGA Tour konečně odhalila svůj dlouho očekávaný kalendář na příští sezónu. Je v něm několik velkých změn. Ty zásadní se týkají především majorů, velká čtyřka změní své pořadí.

 • Joaquin Niemann
  4

  Bleskovky

  Bravo Joaco! Chilský teenager prorazil mezi elitu na PGA Tour

  10. července 2018 – pv

  Joaquin Niemann se minulý týden na Greenbrier o jedinou ránu nekvalifikoval na The Open. Ale to už by chtěl možná trochu moc. Teprve devatenáctiletý Chilan si totiž především svým děleným pátým místem definitivně zajistil kartu na PGA Tour pro příští sezónu.

 • Kevin Na
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Emotivní vzkaz Kevina Na ke korejským fanouškům

  10. července 2018 – GolfExtra.cz

  Když čekáte na své další velké golfové vítězství dlouhých sedm let, je jasné, že když se vám to povede, emoce s vámi pořádně cloumají. A i když to Kevin Na dlouho nedával v neděli najevo, i on nakonec otevřel fanouškům své srdce. Když promluvil k těm v Koreji.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení