Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  1

  Bleskovky

  Vrací se Spieth zpátky na vrchol? V Colonialu ztrácí ránu

  24. května 2019 – pv

  Vypadá to, že Jordan Spieth se konečně vrací zpátky. Po děleném třetím místě v minulém týdnu na PGA Championship začal skvěle i v Colonialu. Na Charles Schwab Challenge je po prvním kole za 65 ran (-5) ránu za vedením, na kterém se usadil jeho krajan Tony Finau.

 • Rickie Fowler
  2

  Zprávy

  Fowler, Spieth nebo Rose. Colonial bude plný hvězd

  23. května 2019 – pv

  Hned první týden po druhém majoru sezóny se mohou fanoušci golfu těšit na nabité startovní pole plné hvězd, které se po PGA Championship rozhodly nešetřit. V kalendáři PGA Tour je tento týden naplánovaná zastávka v Colonial Country Clubu, jehož hřiště mají hráči v oblibě pro svou neobyčejnou krásu.

 • Sung Kang
  3

  Zprávy

  V Dallasu získal první titul Kang, Slovák Sabbatini dělený pátý

  13. května 2019 – haf

  Posledním účastníkem druhého majoru sezony PGA Championship, který se hraje v tomto týdnu, se stal Korejec Sung Kang. Pomohlo mu k tomu vítězství na turnaji AT&T Byron Nelson, který ovládl se skóre -23. Slovák Rory Sabbatini obsadil dělenou pátou příčku.

 • Tyler Duncan
  4

  Bleskovky

  Trefil do hlavy svou ženu, i přes bogey ale dál hraje o titul

  12. května 2019 – haf

  Tyler Duncan je na turnaji AT&T Byron Nelson i po sobotě ve hře o titul. Se skóre -15 ztrácí na první místo jen tři rány, navíc mu zbývá odehrát ještě 27 jamek. V cestě za prvním titulem na PGA Tour ho pak nezastavila ani nepříjemnost z druhého kola, kdy trefil vlastní ženu.

 • Rory Sabbatini
  5

  Zprávy

  Na PGA Tour čeká na hráče dlouhá neděle, Slovák Sabbatini už je čtvrtý

  12. května 2019 – haf

  Slovák Rory Sabbatini pokračuje v Dallasu ve skvělých výkonech! V sobotu sice stihl odehrát jen deset jamek, přesto si na nich polepšil o tři rány a posunul se už na dělenou čtvrtou příčku. Na vedoucího Matta Everyho však ztrácí už pět ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení