Články na téma: PGA Tour

 • Karrie Webb
  1

  Zprávy

  Nebojme se mít v golfu stejné odměny, apeluje legenda

  21. března 2019 – pv

  Australská legenda Karrie Webbová prohlásila, že golf by se neměl zdráhat stanovit si cíl, jak dosáhnout stejných odměn pro muže i pro ženy. Sedminásobná major šampionka zároveň vyzvala média, aby pomohla propagovat ženský golf.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  Poulter čelil na The Players nadávkám: Idioti nezvládli pár piv

  19. března 2019 – pv

  Ian Poulter si to nenechal líbit a fanoušky, kteří ho během třetího kola The Players slovně uráželi, vyhlásil na Instagramu. Nazval je idioty a ostudou turnaje. Nejvíc mu vadilo, že nadávky slyšely i jeho děti, kteří ho vně provazů provázely.

 • Jim Furyk
  3

  Zprávy

  Kamarádi v důchodu počkají. Veterán Furyk myslí na Masters

  18. března 2019 – pv

  Ještě před týdnem si Jim Furyk nebyl jistý svým místem ve startovní listině pro The Players. Poté, co tam v neděli skončil na druhém místě jedinou ránu za vítězstvím si však zajistil i místo na nadcházející WGC jamkovce. A co víc, má velkou šanci se opět podívat i na Masters.

 • Webb Simpson
  4

  Bleskovky

  Další trest za banalitu. Simpson chce v pravidlech úmysl

  18. března 2019 – pv

  Usilujíc o své nejlepší kolo na turnaji a o co nejlepší výsledek, vytrhl v neděli Webba Simpsona z relativního klidu na 14. jamce konflikt s pravidly, když se soustředil na svůj putt z foregreenu ze 14 metrů. Přičetl trestnou ránu a zapsal bogey, což ho pořádně rozladilo.

 • Tiger Woods
  5

  Zprávy

  Byl jsem blízko, hodnotil Woods. Před Masters zvolil jamkovku

  18. března 2019 – pv

  Nejlepším kolem turnaje zakončil Tiger Woods své účinkování na The Players, po kterém se ani tolik nebude mluvil o jeho konečném děleném 30. místě, jako spíš o dvou ranách do vody, které zahrál v pátek na sedmnáctce. Tiger je však spokojen, s jakou formou jde do svých dalších dvou turnajů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení