Články na téma: PGA Tour Champions

 • Jeff Maggert
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Profík zahrál pětiputt z metru a půl, nevyhrál o ránu

  11. března 2019 – haf

  Jeff Maggert prožil na PGA Tour Champions naprosto bláznivý turnaj. Do akce Hoag Classic vstoupil kolem za 76 ran (+5), které zakončil tak trochu stěží pochopitelným pětiputtem z metru a půl. Jenže zbylá dvě kola byla úplně odlišná a jen rána mu po nich chyběla od play-off.

 • Bernhard Langer
  2

  Bleskovky

  Nestárnoucí Langer zvítězil i doma, má co slavit

  11. února 2019 – haf

  Bernhard Langer opět dokázal, že minimálně golfově nestárne. Na veteránské PGA Tour Champions si 61letý Němec v neděli připsal už 39. titul, když jasně ovládl Oasis Championship. Po oslavě šedesátých narozenin se z turnajového vítězství raduje už popáté...

 • Rocco Mediate
  3

  Bleskovky

  Mediate přiznal alkoholismus. Než přestal, pil i na hřišti

  7. února 2019 – pv

  Během kariéry, která zahrnovala šest vítězství na PGA Tour i jednu slavnou porážku v play off US Open, měl Rocco Mediate na hřištích dlouho jednoho stálého společníka. Byl to alkohol.

 • Gary Nicklaus
  4

  Bleskovky

  Věhlasu svého otce nedosáhl. Teď se Nicklaus vrací jako amatér

  24. ledna 2019 – pv

  V prvním regulérním turnaji seniorské PGA Tour se ve startovní listině objevilo jméno Nicklaus. Nejedná se o legendárního major rekordmana Jacka, nýbrž o jeho syna Garyho, který nedávno oslavil padesátku, čímž splnil první podmínku startu na veteránské túře.

 • Jerry Kelly eagle
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Nejbláznivější eagle, jaký jste kdy viděli

  21. ledna 2019 – haf

  Abyste zahráli eagle, musíte mít vždy i trochu potřebného štěstí. Jerry Kelly si ho během finálového kola havajského Mitsubishi Electric Championship vybral dost možná na několik let dopředu. Cestu, jakou urazil jeho míček od odpaliště až do jamky, nepochopíte!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení