Články na téma: PGA Tour Champions

 • Darren Clarke
  1

  Bleskovky

  Clarke dostal bizarní trest za kedíka. Odhalily ho kamery

  2. července 2019 – pv

  Darren Clarke nebude na své první seniorské US Open vzpomínat v dobrém. Neprošel cutem, navíc dostal v prvním kole penalizaci tak bizarní, že ve své bohaté kariéře nejspíš nic takového nepamatuje.

 • Tom Gillis
  2

  Bleskovky

  Prošel cutem na majoru, ale zjistil to až doma. Už tam zůstal

  28. května 2019 – pv

  Když Tom Gillis minulý týden na seniorském majoru KitchenAid Senior PGA Championship dohrál druhé kolo, ztrácel na cut tři rány. A tak se sbalil, nasedl v Rochesteru do letadla, a odletěl domů do Michiganu. Až tam se dozvěděl, že to byla velká chyba.

 • Steve Stricker
  3

  Bleskovky

  Stricker se dočkal. První major vyhrál mezi seniory

  14. května 2019 – jom

  Není to tak dávno, kdy Steve Stricker patřil mezi nejlepší hráče bez jediného vítězství na majoru. Teď ho má. Dočkal se mezi seniory na Regions Traditions, kde převálcoval zbytek startovního pole. Nejbližším pronásledovatelům nadělil šest ran.

 • Jeff Maggert
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Profík zahrál pětiputt z metru a půl, nevyhrál o ránu

  11. března 2019 – haf

  Jeff Maggert prožil na PGA Tour Champions naprosto bláznivý turnaj. Do akce Hoag Classic vstoupil kolem za 76 ran (+5), které zakončil tak trochu stěží pochopitelným pětiputtem z metru a půl. Jenže zbylá dvě kola byla úplně odlišná a jen rána mu po nich chyběla od play-off.

 • Bernhard Langer
  5

  Bleskovky

  Nestárnoucí Langer zvítězil i doma, má co slavit

  11. února 2019 – haf

  Bernhard Langer opět dokázal, že minimálně golfově nestárne. Na veteránské PGA Tour Champions si 61letý Němec v neděli připsal už 39. titul, když jasně ovládl Oasis Championship. Po oslavě šedesátých narozenin se z turnajového vítězství raduje už popáté...Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení