Články na téma: PGA Tour Champions

 • Davis Love III.
  1

  Zprávy

  Klání otců se syny vyhrál na Floridě "Team Love". Bylo to naposledy?

  17. prosince 2018 – haf

  Tradiční prosincovou PNC Father-Son Challenge vyhráli letos na Floridě Davis Love III. a jeho syn Dru. Před druhým a zároveň finálovým kolem sice ztráceli tři rány, v neděli ale neměli na hřišti The Ritz-Carlton Golf Clubu konkurenci a sami vyhráli o tři rány.

 • John Daly
  2

  Zprávy

  To byla jízda! Daly s juniorem zahráli 59, rekord hřiště

  16. prosince 2018 – pv

  Legendární John Daly zazářil se svým synem v prvním kole turnaje PNC Father/Sons Challenge v Orlandu na Floridě, když zahráli skóre 59 ran a vyrovnali tak rekord hřiště v týmových soutěžích. Do čisté skórkarty zapsali 13 birdie, z toho osm na druhé devítce.

 • Bernhard Langer a Vijay Singh
  3

  Bleskovky

  Finále PGA Tour Champions ovládl Singh, sezonu Langer

  12. listopadu 2018 – haf

  Naprosto fenomenální výkon předvedl Vijay Singh v závěrečném kole letošní sezony PGA Tour Champions. Díky výsledku 61 ran (-10) se posunul na první místo a získal na Charles Schwab Cup Championship nečekaný titul. Celou sezonu pak ovládl Bernhard Langer.

 • Miguel Angel Jimenez a Fortnite
  4

  Bleskovky

  Legendy golfu tancovaly podle populární hry Fortnite

  8. listopadu 2018 – haf

  Fortnite mánie už zasáhla i oblast, kterou byste čekali dost možná nejméně. Je nám jasné, že tento fenomén dnešní herní doby určitě paří spousta mladých golfistů, ale že budou oslavy z této počítačové hry předvádět legendy golfu na PGA Tour Champions?

 • Corey Pavin
  5

  Bleskovky

  Další kontroverze. Trest za pomalou hru vyvolal rozpaky

  23. října 2018 – haf

  Pomalá hra. Nešvar, který trápí golfisty po celém světě, se opět dostává do titulků a témat na baru v klubovnách. Může za to nedělní kontroverze na prvním turnaji play off PGA Tour Champions, kde trest za pomalou hru málem ukončil sezonu Coreymu Pavinovi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení