Články na téma: PGA Tour Champions

 • Bernhard Langer a Vijay Singh
  1

  Bleskovky

  Finále PGA Tour Champions ovládl Singh, sezonu Langer

  12. listopadu 2018 – haf

  Naprosto fenomenální výkon předvedl Vijay Singh v závěrečném kole letošní sezony PGA Tour Champions. Díky výsledku 61 ran (-10) se posunul na první místo a získal na Charles Schwab Cup Championship nečekaný titul. Celou sezonu pak ovládl Bernhard Langer.

 • Miguel Angel Jimenez a Fortnite
  2

  Bleskovky

  Legendy golfu tancovaly podle populární hry Fortnite

  8. listopadu 2018 – haf

  Fortnite mánie už zasáhla i oblast, kterou byste čekali dost možná nejméně. Je nám jasné, že tento fenomén dnešní herní doby určitě paří spousta mladých golfistů, ale že budou oslavy z této počítačové hry předvádět legendy golfu na PGA Tour Champions?

 • Corey Pavin
  3

  Bleskovky

  Další kontroverze. Trest za pomalou hru vyvolal rozpaky

  23. října 2018 – haf

  Pomalá hra. Nešvar, který trápí golfisty po celém světě, se opět dostává do titulků a témat na baru v klubovnách. Může za to nedělní kontroverze na prvním turnaji play off PGA Tour Champions, kde trest za pomalou hru málem ukončil sezonu Coreymu Pavinovi.

 • Bernhard Langer
  4

  Bleskovky

  Veterán i mezi veterány. Langer má po šedesátce už čtvrtý titul

  15. října 2018 – pv

  Bernhard Langer v neděli s přehledem ovládl SAS Championship a půjde z prvního místa celkového pořadí Schwab Cupu do play off PGA Tour Champions. Jednašedesátiletý Němec vyhrál na americkém veteránském okruhu nad padesát let již 38. turnaj. Po šedesátce, kterou oslavil loni koncem srpna, slaví už čtvrté vítězství.

 • Rod Spittle
  5

  Bleskovky

  Všechno prodal a dopřál si 13 let golfu. Vydělal 90 milionů

  4. září 2018 – pv

  Rod Spittle vedl pohodlný život v korporátním světě. Prodával zdravotní pojištění a 25 let života strávil s bílou košilí a kravatou. Jeho žena Anna měla dobře zajištěnou kariéru ve společnosti McDonald´s. Něco jim však chybělo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení