Články na téma: PGA Tour

 • Rickie Fowler
  506

  Zprávy

  Dědeček Fowler se konečně dočkal, přesto slyšel kritiku

  27. února 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler to má těžké. Čeká se od něho strašně moc. Stačí, aby delší dobu nevyhrál, a už se to na něj sype. Nyní se po roce opět dočkal titulu, vyhrál Honda Classic, a? Stejně si musel vyslechnout, že vlastně není tak dobrý. Jemu to ale nevadí.

 • Rickie Fowler
  507

  Zprávy

  Fowler zaútočil na titul. Na Honda Classic vede o čtyři rány

  26. února 2017 – GolfExtra.cz

  Rickie Fowler je na nejlepší cestě vyhrát svůj první turnaj na PGA Tour od Dell Tell Technologies 2015. Během sobotního kola převzal vládu nad The Honda Classic na Floridě, když své předchozí dvě kola za 66 ještě o jednu ránu stlačil. Ne čele vede o čtyři údery před Angličanem Tyrrellem Hattonem.

 • Rory McIlroy
  508

  Bleskovky

  McIlroy hájí svou hru s Trumpem a přidal další dva turnaje

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se připravuje na svůj návrat k soutěžnímu golfu, když od poloviny ledna nehrál kvůli únavové zlomenině žebra. Nyní do svého kalendáře přidal další dva turnaje, aby se stihl dostatečně připravit na dubnové Masters.

 • Shawn Stefani
  509

  Bleskovky

  VIDEO: Jeden téměř nahý, druhý štípal driver po skvělé ráně

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  Na golfu jsou často k vidění kuriózní momenty, ale to, co předvedl ve druhém kole Honda Classic Shawn Stefani, se vidí jen zřídka. Naštvaný Brooks Koepka si zase bude muset pořídit nový driver, když ten, co si nesl v bagu, nepřežil jeho frustraci.

 • Rickie Fowler
  510

  Zprávy

  Hladový Fowler ztrácí na čelo jen ránu, Čejka neprošel cutem

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nováček PGA Tour Wesley Bryan se udržel včele leadorboardu Honda Classic. Spolu s ním je na děleném prvním místě Ryan Palmer. O titul s nimi bude o víkendu bojovat také Rickie Fowler, který zahrál obě kola v Palm Beach Gardens za 66 a ztrácí jedinou ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení