Články na téma: PGA Tour

 • Phil Mickelson
  551

  Bleskovky

  VIDEO: Génius nebo blázen? Mickelson drivuje hluboko z roughu

  4. února 2017 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson je továrna na divoké kousky. I po více než 25 letech na PGA Tour neustále překvapuje volbou řešení krizových situací. V repertoáru má rány z klubka televizních kabelů nebo z tribuny. Teď vyhrál míček ponořený hluboko v roughu driverem.

 • Rickie Fowler
  552

  Zprávy

  Rekordní návštěvu pumpoval i Fowler, je v boji o titul

  4. února 2017 – GolfExtra.cz

  To číslo je stěží uvěřitelné. V pátek dorazilo na hřiště TPC Scottsdale 169 004 fanoušků, kterých samozřejmě většina byla na tribunách 16. jamky. Radost jim dělal také Rickie Fowler, který je před víkendem v dobré pozici na boj o titul. Na lídry ztrácí jen tři rány.

 • Alex Čejka
  553

  Zprávy

  Čejka začal ve Phoenixu skvěle, ve vedení je Kuchar

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Po delší době hodně dobře rozehraný turnaj má na PGA Tour Alex Čejka. Na Waste Management Phoenix Open je po úvodním kole v TOP 10, když zahrál hřiště TPC Scottsdale za 67 ran (-4). Na vedoucího Matta Kuchara ztrácí tři rány.

 • TPC Scottsdale
  554

  Bleskovky

  Magická šestnáctka! Golfová párty roku začíná

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Tahle jamka už viděla věcí. Šestnáctka na TPC Scottsdale je pro mnohé legendární místo, kde během turnaje Waste Management Phoenix Open probíhá každoročně největší golfová pařba sezóny. I takový umí být golf v USA.

 • Farmers Insurance Open
  555

  Bleskovky

  VIDEO: Divák na PGA Tour skočil do vody, pak utíkal po hřišti

  30. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Exhibicionisté jsou nedílnou součástí sportu. Tu a tam se pak některý z nich objeví také na golfu. Koncem minulého týdne jeden takový vyrazil na Farmers Insurance Open do Torrey Pines a podařilo se mu parádně rozpumpovat diváky kolem fairwaye.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení