Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  591

  Bleskovky

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.

 • Dustin Johnson
  592

  Bleskovky

  DJ pokračuje ve své jízdě, nezastavila ho voda ani hloupé bogey

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson má báječnou formu, což potvrzuje hned v úvodu FedEx St. Jude Classic. A to i přes to, že samotný start nebyl úplně podle jeho představ. Přesto je po prvním kole se skóre -4 na děleném čtvrtém místě, jen ránu za těmi nejlepšími.

 • William McGirt
  593

  Zprávy

  Jsi idiot, řekl mu Tiger. McGirt teď vyškolil jeho nástupce

  7. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Když o víkendu pozvedl trofej pro šampiona Memorialu, byl to šok. Mluvilo se o jiných, jenže Day, Spieth, McIlroy nebo třeba Fowler se museli sklonit před 36letým Williamem McGirtem. Mužem, jehož Tiger Woods označil za idiota.

 • Rickie Fowler
  594

  Bleskovky

  Fowler nasedl do špatného vlaku. Míjí jeden cut za druhým

  6. června 2016 – GolfExtra.cz

  V úvodu roku zářil a mluvilo se o jeho připojení se k Jasonu Dayovi, Jordanu Spiethovi a Rorymu McIlroyovi, z Velké 3 se měla stát čtyřka. Jenže pak se u Rickieho Fowlera něco zaseklo a v posledních týdnech se trápí. Před US Open nic závidění hodného.

 • Rory McIlroy
  595

  Zprávy

  Hvězdy skončily na Memorialu pod vrcholem, McIlroy už myslí na US Open

  6. června 2016 – GolfExtra.cz

  Přestože ve hře o titul na turnaji Jacka Nicklause v Memorialu byla velká jména, z trofeje pro vítěze se radoval vůbec poprvé v životě na PGA Tour William McGirt. Ten udolal až v play-off Jona Currana (oba -15), který tak na své premiérové vítězství na okruhu čeká dál.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení