Články na téma: PGA Tour

 • Rickie Fowler
  591

  Zprávy

  Fowler odmítl skvělý návrat, přesto je v Houstonu opět druhý

  2. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Po pátečním nezdaru v závěru druhého kola se Rickie Fowler opět vydrápal na druhé místo turnaje Shell Houston Open za překvapivě vedoucího Sunga Kanga. Fowler zahrál v sobotu 67 ran, zatímco Kang donesl 71. Jenže…

 • Rickie Fowler
  592

  Bleskovky

  Fowler se drží na špici, ale chyboval. Kang utekl všem

  1. dubna 2017 – GolfExtra.cz

  Jestli v závěru druhého kola plánoval Rickie Fowler zaútočit na Shell Houston Open na dominantního Korejce Sung Kanga, stal se pravý opak. Populární Američan závěrečné jamky vůbec nezvládl a opustil druhé místo. Kang (-16) má před víkendem náskok šesti ran.

 • Rickie Fowler
  593

  Zprávy

  Fowler se v Houstonu ujal vedení, pak udělal radost dětem

  31. března 2017 – GolfExtra.cz

  Parádní formu před prvním majorem sezony má podle všeho Rickie Fowler. V prvním kole Shell Houston Open nezahrál jediné bogey, naopak berdíků si připsal hned osm a se skóre -8 vede o ránu před Korejcem Sung Kangem. Po dohrání si pak udělal čas i na děti.

 • Shell Houston Open
  594

  Bleskovky

  K mání je poslední vstupenka na Masters. Zvedne ji někdo?

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  Už pouze jediný turnaj čeká hráče PGA Tour předtím, než své brány otevře očekávané Masters v Augustě. Shell Houston Open je pro ty, kteří zatím nezískali pozvánku na úvodní major roku, poslední možností, jak se kvalifikovat. I když už se hraje jen o jediné místo.

 • Rory McIlroy
  595

  Zprávy

  Rory touží po Grand Slamu: Připadám si jako Mickelson

  30. března 2017 – GolfExtra.cz

  První major sezony se kvapem blíží a zároveň s tím se zvedá tep mnoha fanoušků i hráčů. Jeden z favoritů Rory McIlroy ale zůstává klidný, aspoň to tvrdí. Má však před sebou velkou výzvu. Může se stát teprve šestým hráčem v historii, který vyhrál všechny čtyři majory.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení