Články na téma: PGA Tour

 • Tiger Woods
  591

  Zprávy

  Woodse čeká největší test za tři roky: Cítím, že hraji dobře

  24. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  V posledních týdnech obchází tým Tigera Woodse optimismus. Jak moc je reálný ukáže nejbližších pět týdnů. Během nich má bývalý golfový král naplánováno odehrát čtyři turnaje, první už v tomto týdnu v Torrey Pines. Jak se 41letý Američan cítí?

 • Phil Mickelson
  592

  Zprávy

  Lefty je nadšený ze své hry, těší se na další turnaje

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  O víkendu mohl bojovat o titul, nakonec ale na svůj první od The Open 2013 čeká dál. Přesto byl Phil Mickelson ze své hry v uplynulém týdnu na kalifornské CareerBuilder Challenge nadšený. Potěšilo ho, jak na tom po více jak tříměsíční turnajové pauze je.

 • GettyImages-632420324 (2).jpg
  593

  Zprávy

  59 nestačila, v Kalifornii slaví první titul Swafford

  23. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Zatímco v předminulém týdnu Justina Thomase magická 59 přiblížila k titulu, na posledním turnaji PGA Tour Adamu Hadwinovi nestačila. Lídra po třetím kole na CareerBuilder Challenge na poslední chvíli předstihl Hudson Swafford a slaví první titul na PGA Tour v kariéře.

 • Adam Hadwin
  594

  Zprávy

  Druhá 59 ve dvou týdnech! Kanaďan zahrál 13 birdie

  22. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Nezačínají být ta hřiště pro nejlepší golfisty světa příliš lehká? Loni zahrál Jim Furyk na PGA Tour jako první za 58 ran, letos pak už dva hráči pokořili šedesátku a zahráli magickou 59. Naposledy Adam Hadwin, který se díky tomu ujal vedení na CareerBuilder Challenge.

 • Phil Mickelson
  595

  Zprávy

  Mickelson si užil dva dny, o víkendu bude bojovat o titul

  21. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Více jak tříměsíční turnajová pauza na Philu Mickelsonovi není vůbec znát. Na CareerBuilder Challenge je po dvou kolech se skóre -10 dělený šestý a o víkendu může pomýšlet na první titul od roku roku 2013, kdy vyhrál The Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení