Články na téma: PGA Tour

 • Rory McIlroy
  876

  Zprávy

  Tu zeď přeskočíme! McIlroy a spol. stěhování od Trumpa kvitují

  3. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Po deseti letech opustí úvodní turnaj série World Golf Championship území USA. Snad by se to obešlo bez větších emocí, kdyby ho dosud nehostilo hřiště miliardáře a prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. A kdyby se nestěhoval zrovna do Mexika.

 • Dustin Johnson
  877

  Bleskovky

  DJ zahrál 10 birdie a vede, nahání ho také Jason Day

  3. června 2016 – GolfExtra.cz

  Báječné úvodní kolo prožil Dustin Johnson na letošním Memorialu. Ke své tradičně skvělé hře v poli přidal i parádní kousky na greenech, což mu vyneslo celkem 10 birdie během 18 jamek. S průběžným skóre -8 ale vede jen o jedinou ránu před Brendanem Steelem.

 • Trump National Doral
  878

  Zprávy

  WGC v Trumpově Doralu končí, přesouvá se do Mexika

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  I když se to čekalo, je to vlastně šok. Zámořská PGA Tour se přeci jen rozhodla přesunou prestižní turnaj v posledních letech známý jako Cadillac Championship z Doralu do Mexika. Důvodem přesunu jsou prý lepší finanční podmínky v Mexiku, nikoliv politická prohlášení Donalda Trumpa, vlastníka resortu v Miami.

 • Tiger Woods
  879

  Zprávy

  Příběh Memorialu: Štěstí, Woods i bitva tří velikánů

  2. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Pro Američany je to památný den. Memorial Day. Den, kdy vzpomínají na všechny vlastní hrdiny. Vojáky, kteří ve vzdálených zemích a zcela jiných kulturách bojovali za hodnoty své vlasti. A také den, kolem něhož se rodí hrdinové noví. Golfoví. Na Memorialu, který hostí legenda světového golfu Jack Nicklaus.

 • Jack Nicklaus
  880

  Zprávy

  Nicklaus promluvil o velké trojce. A Tiger? On se vrátí

  1. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Fanoušci na americké PGA Tour se těší na další dramatickou bitvu. Na hřišti Muirfield u legendárního Jacka Nicklause se znovu střetne tzv. velká trojka. Day, Spieth a McIlroy. “Vidím v nich něco ze sebe,” tvrdí o nejlepších golfistech současnosti hostitel.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení