Články na téma: PGA Tour

 • Rickie Fowler
  876

  Zprávy

  Rekordní návštěvu pumpoval i Fowler, je v boji o titul

  4. února 2017 – GolfExtra.cz

  To číslo je stěží uvěřitelné. V pátek dorazilo na hřiště TPC Scottsdale 169 004 fanoušků, kterých samozřejmě většina byla na tribunách 16. jamky. Radost jim dělal také Rickie Fowler, který je před víkendem v dobré pozici na boj o titul. Na lídry ztrácí jen tři rány.

 • Alex Čejka
  877

  Zprávy

  Čejka začal ve Phoenixu skvěle, ve vedení je Kuchar

  3. února 2017 – GolfExtra.cz

  Po delší době hodně dobře rozehraný turnaj má na PGA Tour Alex Čejka. Na Waste Management Phoenix Open je po úvodním kole v TOP 10, když zahrál hřiště TPC Scottsdale za 67 ran (-4). Na vedoucího Matta Kuchara ztrácí tři rány.

 • TPC Scottsdale
  878

  Bleskovky

  Magická šestnáctka! Golfová párty roku začíná

  2. února 2017 – GolfExtra.cz

  Tahle jamka už viděla věcí. Šestnáctka na TPC Scottsdale je pro mnohé legendární místo, kde během turnaje Waste Management Phoenix Open probíhá každoročně největší golfová pařba sezóny. I takový umí být golf v USA.

 • Farmers Insurance Open
  879

  Bleskovky

  VIDEO: Divák na PGA Tour skočil do vody, pak utíkal po hřišti

  30. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Exhibicionisté jsou nedílnou součástí sportu. Tu a tam se pak některý z nich objeví také na golfu. Koncem minulého týdne jeden takový vyrazil na Farmers Insurance Open do Torrey Pines a podařilo se mu parádně rozpumpovat diváky kolem fairwaye.

 • Jon Rahm
  880

  Zprávy

  Dvěma eagly k prvnímu titulu, PGA Tour má novou hvězdu

  30. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Když zahrál bogey na své úvodní jamce finálového kola, nejspíš Jon Rahm netušil, že to nakonec bude jeho velký den. Jenže na druhé devítce se mu doslova splašila jeho španělská kladiva a suverénně si na Farmers Insurance Open došel pro svůj první titul na PGA Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení