Články na téma: PGA Tour

 • Webb Simpson
  6

  Bleskovky

  Další trest za banalitu. Simpson chce v pravidlech úmysl

  18. března 2019 – pv

  Usilujíc o své nejlepší kolo na turnaji a o co nejlepší výsledek, vytrhl v neděli Webba Simpsona z relativního klidu na 14. jamce konflikt s pravidly, když se soustředil na svůj putt z foregreenu ze 14 metrů. Přičetl trestnou ránu a zapsal bogey, což ho pořádně rozladilo.

 • Tiger Woods
  7

  Zprávy

  Byl jsem blízko, hodnotil Woods. Před Masters zvolil jamkovku

  18. března 2019 – pv

  Nejlepším kolem turnaje zakončil Tiger Woods své účinkování na The Players, po kterém se ani tolik nebude mluvil o jeho konečném děleném 30. místě, jako spíš o dvou ranách do vody, které zahrál v pátek na sedmnáctce. Tiger je však spokojen, s jakou formou jde do svých dalších dvou turnajů.

 • Jhonattan Vegas
  8

  Bleskovky

  VIDEO: 17 v TPC Sawgrass viděla nejdelší putt v historii

  18. března 2019 – haf

  Sedmnáctá jamka v TPC Sawgrass bývá častěji dějištěm negativních emocí, než těch pozitivních. Míčky zde často končí ve vodě, ale jsou i okamžiky, kdy naopak fanoušci a vlastně i hráči šílí radostí. V neděli během finále The Players hned dvakrát během pár minut.

 • Rory McIlroy
  9

  Zprávy

  Konečně! McIlroy si dokráčel ve zlatých botách k titulu na The Players

  18. března 2019 – haf

  Už se zdálo, že Rory McIlroy zapomněl vyhrávat. Byla to ale pouze otázka času, kdy severoirský golfový supertalent opět pozvedne trofej nad hlavu. Stalo se tak v neděli v TPC Sawgrass, kde v dramatickém finálovém kole ovládl The Players. Začíná prý druhá fáze jeho kariéry.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Zbytečná rána do vody. Woods pykal za to, že neznal pravidla

  17. března 2019 – pv

  Ačkoliv to v sobotu vypadalo, že se Tiger Woods snaží zapomenout na své vodní trápení v předchozím kole na ostrovní 17. jamce, které ho stálo čtyři rány, nebylo mu přáno. Tato událost ještě silněji rezonovala turnajem poté, co vyšlo najevo, že si tam kvůli novým pravidlům mohl v klidu několik ran ušetřit. Jenže Tiger to nevěděl.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení