Články na téma: PGA Tour

 • Phil Mickelson
  6

  Bleskovky

  Únorové probuzení. Phil Mickelson je zpátky na špici

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Phil Mickelson už může opět pomýšlet na turnajový titul, první od senzačního vítězství na The Open v roce 2013. Nejistota z předešlé sezony je zdá se pryč, v posledních týdnech našel Lefty ztracenou formu se sebevědomím a opět bavíc své golfové fanoušky.

 • GettyImages-920092410 (2).jpg
  7

  Zprávy

  Watson dokonal hattrick, i díky spěchu na WC

  19. února 2018 – GolfExtra.cz

  Na jubilejní desáté vítězství na PGA Tour v kariéře si Bubba Watson musel počkat dva roky. Ale stálo za to. V neděli potřetí v kariéře vyhrál Genesis Open v Riviera CC, když se skóre -12 zvítězil o dvě rány.

 • Bubba Watson
  8

  Zprávy

  Watson může ukončit období sucha, DJ už je v TOP 10

  18. února 2018 – GolfExtra.cz

  V sudých letech se Bubbu Watsonovi v Riviera Country Clubu daří. Genesis Open vyhrál v roce 2014 i 2016 a velmi dobře to má rozehrané také letos, když po třetím kole vede. Náskok v čele však má minimální a v elitní desítce už nahání strach i Dustin Johnson.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods se trápil na týčku i greenech, minul cut o 4 rány

  17. února 2018 – GolfExtra.cz

  Před turnajem mluvil o tom, že je připravený na PGA Tour vítězit. V tomto týdnu to ale rozhodně nebude. Tiger Woods nezvládl druhé kolo Genesis Open a s celkovým skóre +6 skončil mezi poraženými.

 • Tiger Woods
  10

  Bleskovky

  OBRAZEM: Šermíř Woods během 1. kola Genesis Open

  16. února 2018 – GolfExtra.cz

  Velmi sledovaný byl start Tigera Woodse na jeho druhém letošním turnaji. První kolo na Genesis Open Tigerovi nevyšlo úplně podle představ, přesto nabízel divákům na hřišti i fanouškům u TV parádní rány. A jednou vložil do svého repertoáru i šermířskou vložku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení