Články na téma: PGA Tour

 • Brandt Snedeker
  6

  Zprávy

  Snedeker se zapsal do historie! Zahrál devátou 59 na PGA Tour

  17. srpna 2018 – haf

  Když zahrál na první jamce úvodního kola Wyndham Championship po zataženém drivu bogey, vůbec netušil, jak skvělý den ho čeká. Dalších 17 jamek ale Brandt Snedeker zvládl v Sedgefield Country Clubu výborně a zahrál teprve devátou 59 v historii PGA Tour.

 • Sergio Garcia
  7

  Zprávy

  Sergio Garcia na hraně, skončí jeho úchvatná 11letá série?

  16. srpna 2018 – haf

  Už jen třináct hráčů se může pochlubit tím, že od vzniku play-off FedEx Cupu v roce 2007 nechyběli ani jednou v nadstavbové částí PGA Tour. Nyní však hrozí, že po letošní sezoně zbude už jen desítka statečných. Jedním z ohrožených hráčů je přitom Sergio Garcia.

 • Justin Thomas
  8

  Zprávy

  Thomas si pohlídal vítězství. McIlroy finále v Ohiu nezvládl

  6. srpna 2018 – haf

  Před finálovým kolem byl Justin Thomas hlavním aspirantem na vítězství a to pro sebe na WGC-Bridgestone Invitational také nakonec urval. I když hlavně díky kolapsu svých největších pronásledovatelů, Rory McIlroy s Ianem Poulterem v neděli v Ohiu vyhořeli.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods se v Ohiu drží nejlepších. Vede Poulter, Fowler je druhý

  3. srpna 2018 – haf

  Osmkrát zde vyhrál a po prvním kole může klidně snít o devátém triumfu. Tiger Woods začal na WGC-Bridgestone Invitational povedeným kolem za 66 ran (-4), po kterém dělí 14. příčku. Na lídra Iana Poultera ztrácí čtyři rány, skvěle začala ale většina hvězd.

 • Dustin Johnson
  10

  Zprávy

  Gretzky musí být pyšný! Johnson poprvé vyhrál kanadské Open

  30. července 2018 – haf

  Když před turnajem odpaloval míčky v dresu Waynea Gretzkyho, svého budoucího tchána, získal si na svou stranu spoustu domácích fanoušků. V neděli mohl Dustin Johnson i s nimi oslavit svůj třetí letošní a 19. titul celkově na PGA Tour. Vyhrál RBC Canadian Open.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení