Články na téma: PGA Tour

 • Matt Kuchar
  6

  Bleskovky

  Skvělý život Kucharových synů. Mají nekonečné prázdniny

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Synové Matta Kuchara mají život, který by chtěl mít každý kluk (nejen) v jejich věku. Cestují po světě, mají neustále prázdniny, a přitom nezanedbávají školu. Jak je to možné? Táta jim platí soukromého učitele, který s rodinou Kucharových pokaždé vyráží na cesty.

 • Ilustrační foto
  7

  Bleskovky

  Nastala doba krevních testů. Úterý prozradilo okolnosti

  15. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Když v červnu oznámila PGA Tour záměr provádět v rámci rozšíření svého antidopingového programu i krevní testy, vyvstala s tím spousta otázek. Kdy budou hráči testování, jak invazivní budou testy, neomezí hráčům švih? Nyní pomalu přicházejí odpovědi.

 • Brendt Snedeker
  8

  Bleskovky

  Snedeker se vyhnul operaci a zkouší návrat

  14. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Vítěz FedEx Cupu z roku 2012 Brandt Snedeker ohlásil návrat. Po dlouhých měsících bez soutěžního golfu se poprvé představí RSM Classic v Georgii. Přihlášen je i na prosincový QBE Shootout.

 • Patton Kizzire
  9

  Zprávy

  Fowler skončil v Mexiku druhý, Čejka v TOP 10. Vyhrál Kizzire

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Nedělní 36jamkový golfový maraton v mexické Mayakobě zvládl nejlépe Patton Kizzire, který si tak na OHL Mayakoba Classic došel pro své první vítězství na PGA Tour v kariéře. Se skóre -19 vyhrál o ránu před Rickie Fowlerem, Alex Čejka skončil dělený devátý.

 • Rickie Fowler
  10

  Zprávy

  Fowler už je v Mexiku první, ale čeká ho ďábelská neděle

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Přetrvávající bouřky na OHL Classic v Mexiku způsobily, že další turnaj PGA Tour se potýká se značným časovým skluzem. Ve vedení je trojice hráčů se skóre -10, mezi nimi i největší hvězda Rickie Fowler, špičce startovního pole ale zbývá v neděli dohrát ještě dvě kola, tedy pokud počasí dovolí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení