Články na téma: PGA Tour

 • Charles Howell III.
  6

  Bleskovky

  V Georgii stále vede Howell III. Zima ani vítr mu nevadí

  17. listopadu 2018 – pv

  Stejně jako ve čtvrtek, tak i ve druhém kole zahrál Charles Howell III. další čisté kolo se šesti birdie a nedal tak nikomu šanci pomýšlet na to, že by převzal jeho vedení nad turnajem RSM Classic v Georgii. Svůj náskok navýšil v polovině už na tři rány.

 • Charles Howell III.
  7

  Zprávy

  Těžké podmínky využil Howell III. k bezchybnému kolu

  16. listopadu 2018 – haf

  Zima a vítr, nic, co by golfisté obvykle na hřišti vyhledávali. Ve čtvrtek se ale s podobnými podmínkami museli vyrovnat hráči na PGA Tour a Charles Howell III. je využil ke skvělému vstupu do RSM Classic. Po prvním naprosto bezchybném kole za 64 ran (-8) vede.

 • Rory McIlroy
  8

  Zprávy

  Rána pro European Tour. McIlroy zvažuje, že ji nebude hrát

  14. listopadu 2018 – pv

  Rory McIlroy se v roce 2019 zaměří na PGA Tour. I kdyby to mělo znamenat, že ztratí kartu na European Tour, kterou v minulosti už třikrát vyhrál a na níž dokonce od roku 2015 hostí jeden z vrcholných turnajů Irish Open patřící do Rolex Series.

 • JJ Henry
  9

  Bleskovky

  Na PGA Tour ho udržela novinka, dal přes 300 cutů

  14. listopadu 2018 – haf

  Vypadalo to, že se JJ Henry bude muset se svým životem na PGA Tour rozloučit. Nakonec ho ale minimálně ještě na jeden rok udržela na nejprestižnějším golfovém okruhu světa speciální nová kategorie, kterou si série připravila pro hráče, kteří dali více jak 300 cutů.

 • Kuchar a Westwood
  10

  Zprávy

  Kouzlo veteránů. Westwood a Kuchar vyhráli opět ve stejný den

  13. listopadu 2018 – pv

  Tohle nejde vymyslet, nebo naplánovat, to musí zařídit sám život. Na dvou různých koncích světa se v neděli radovali po dlouhé době z vítězství dva zástupci starší generace hráčů. V Jižní Africe Lee Westwood na European Tour, a v Mexiku Matt Kuchar na PGA Tour. Potud ještě nic zvláštního.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení