Články na téma: PGA Tour

 • Mackenzie Hughes
  6

  Zprávy

  Kanadská exploze. Doma září fanoušek Vancouveru i Toronta

  7. června 2019 – pv

  Kanadský golf na tom nikdy nebyl lépe a domácí turnaj PGA Tour RBC Canadian Open to jen potvrzuje. Ve FedEx Cupu je pět Kanaďanů do 125. místa, přímo v Hamiltonu jich je po prvním kole sedm do děleného 41. místa. Nejvýše z nich je Nick Taylor na děleném 2. místě.

 • Brooks Koepka
  7

  Bleskovky

  Hvězdné pole v Kanadě. Koepka je zpět, chystá útok na historii

  5. června 2019 – pv

  Vyhrát třikrát v řadě US Open dokázal pouze skotský imigrant Willie Anderson v letech 1903 až 1905, což je golfový dávnověk. Stát se druhým v historii, kterému se to může podařit, bude chtít za týden Brooks Koepka, americký fenomén majorů posledních sezón. Předtím ho ale ještě čeká RBC Canadian Open.

 • Tiger Woods
  8

  Zprávy

  Kolik Woods v sezoně ještě zvládne turnajů? Možná už jen pět

  4. června 2019 – pv

  The Memorial Tournament mohl být dost dobře posledním řadovým turnajem Tigera Woodse na PGA Tour v této sezóně. Při bližším pohledu na její kalendář se mu totiž při jeho přístupu s omezeným počtem startů už moc možností, kde by mohl hrát, nenabízí.

 • Tiger Woods
  9

  Zprávy

  Woods po Memorialu: Moje hra je přesně tam, kde chci

  3. června 2019 – pv

  Tiger Woods dal v neděli fanouškům i sám sobě pozitivní signál směrem k blížícímu se US Open v Pebble Beach. Skvělým finálovým kolem se vyšvihnul na Memorialu do TOP 10 a do následující přípravy na třetí major půjde s vědomím, že jeho hra je tam, kde ji chce mít.

 • Patrick Cantlay a Jack Nicklaus
  10

  Zprávy

  Woods prožil báječnou neděli, Memorial vyhrál Cantlay

  3. června 2019 – haf

  V jednu chvíli to vypadalo, že snad Tiger Woods v neděli zaútočí na svůj už šestý titul na turnaji Jacka Nicklause. V závěru finálového kola letošního Memorialu mu však přeci jen trochu došel dech, do TOP 10 se ale probojoval. Turnaj vyhrál po skvělém výkonu Patrick Cantlay.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení