Články na téma: PGA Tour

 • Karl no Golfer
  6

  Bleskovky

  VIDEO: Hrál si na golfového profíka. Dělal rozhovory i selfie

  16. května 2018 – GolfExtra.cz

  Parádní kousek se podařil během The Players natočit štábu SkratchTV. Ti se rozhodli vyslat mezi lidi na TPC Sawgrass falešného golfového profíka a čekali, co se bude dít. A nejspíše ani oni sami netušili, jak úspěšný jejich figurant mezi nejlepšími golfisty světa bude.

 • Krista Glover
  7

  Bleskovky

  Žena golfisty z PGA Tour skončila za mřížemi za domácí násilí

  16. května 2018 – GolfExtra.cz

  Na sobotu z letošního The Players bude chtít Lucas Glover rychle zapomenout. Nejen že neprošel druhým cutem a neprobojoval se do finálového kola, ale ještě musel v noci řešit další nepříjemnost. Za mřížemi kvůli domácímu násilí totiž skončila jeho žena Krista.

 • Dowd Simpson
  8

  Zprávy

  OBRAZEM: Kdo je ta sexy kráska po boku vítěze The Players?

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  Webb Simpson minulý týden v TPC Sawgrass nezapůsobil pouze svou skvělou hrou, díky které si došel pro vítězství na The Players, ale opět také svou půvabnou manželkou Dowd. Ta ho doprovázela na hřišti během jednotlivých kol a nechyběla ani u focení s trofejí.

 • Jason Dufner
  9

  Bleskovky

  Dufner o puttu, který ho stál 16 milionů: Moje peníze to nebyly

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  S trochou štěstí mohl v závěru finálového kola The Players alespoň postrašit Webba Simpsona. Místo toho si na posledním greenu vybral pořádnou porci smůly, která ho stála 770 000 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 16 milionů korun. Jason Dufner to však bere s nadhledem.

 • Tiger Woods
  10

  Zprávy

  Štědré Players. Vítěz bral 42 milionů, kolik Tiger Woods?

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  The Players se nenazývá pátým majorem, i když zatím stále neoficiálním, jen tak. Není to pouze našlapané startovní pole, ale i výše odměn, které dělají z turnaje v TPC Sawgrass maximálně sledovanou akci. Točí se na ní totiž neskutečné peníze.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení