Články na téma: PGA Tour

 • Matt Kuchar
  6

  Zprávy

  Na Havaji vyhrál Kuchar, Slovák Sabbatini končil famózně

  14. ledna 2019 – haf

  Přestože Matt Kuchar nevstoupil do finálového kola Sony Open na Havaji ideálně a kvůli třem bogey v úvodu přišel o vedení, nakonec si pro svůj devátý titul na PGA Tour dokráčel. A povedenou slovenskou premiéru prožil také Rory Sabbatini, který se loučil třemi berdíky.

 • Davis Love III.
  7

  Bleskovky

  Jako posel z minulosti. Love III. stále soupeří s nejlepšími

  13. ledna 2019 – pv

  Mezi stále mladšími hvězdami nové generace působí jméno Davis Love III. v leaderboerdu už trochu archaicky. Většina startovního pole Sony Open ani nebyla na světě, když v roce 1987 vyhrál svůj první turnaj na PGA Tour. A většina je teď po třech kolech ve Waialae Country Clubu za ním.

 • Sony Open
  8

  Zprávy

  Rok od falešného poplachu. Hráči už se na Havaji loučili se životem

  13. ledna 2019 – pv

  Přesně před rokem zažili účastníci loňského Sony Open ráno, na které nikdo z nich nezapomene. Na telefon jim přišla zpráva, že na Havaj míří balistické rakety vypálené ze Severní Koreje. Chvíli trvalo, než se dozvěděli, že jde o falešný poplach. Mnoho z nich už se ale během těch desítek minut loučilo se životem.

 • Rory Sabbatini
  9

  Zprávy

  Vlajka Slovenska je pořád vysoko. Kuchar si na čele polepšil

  13. ledna 2019 – pv

  Matt Kuchar je stále v čele havajského Sony Open v Honolulu. Zahrál sice o tři rány své nejhorší kolo ze tří odehraných, přesto mu stačilo k tomu, aby na čele navýšil svůj náskok na dvě rány. Velice slušně pokračuje poprvé za Slovensko Rory Sabbatini, který je před finále na děleném 27. místě.

 • Chez Reavie
  10

  Bleskovky

  Neskutečný den na Havaji. Sedm hole outů a eso

  12. ledna 2019 – pv

  V havajském Waialae Country Clubu se vždycky skórovalo o sto šest. Ale tento pátek se v Honolulu vymykal i běžným standardům Sony Open. Sedmkrát padl hole out, tedy přihrávka do greenu, která skončila v jamce. A navrch jedno eso k tomu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení