Články na téma: PGA Tour

 • Rory McIlroy
  6

  Zprávy

  Zázrak v Medinah i objev budoucí lásky. Rorymu najíždí vzpomínky

  15. srpna 2019 – pv

  Jedno z prvních témat na setkání s médii před BMW Championship v Medinah ani jiné být nemohlo. Rory McIlroy byl požádán, aby zavzpomínal na ono chaotické odpoledne před sedmi lety na stejném místě, které, jak se později ukázalo, mu převrátilo život naruby.

 • Tiger Woods
  7

  Bleskovky

  Cítím se mnohem lépe, řekl Woods. V Medinah nechce končit

  14. srpna 2019 – pv

  Tiger Woods je v Medinah a připravuje se na čtvrteční začátek druhého turnaje play off FedEx Cupu, kterým je BMW Championship. Poté, co minulý týden odstoupil z The Northern Trust, je to pro jeho fanoušky i pro turnaj samotný zásadní zpráva.

 • Sergio Garcia
  8

  Bleskovky

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  12. srpna 2019 – pv

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.

 • Bryson DeChambeau
  9

  Zprávy

  DeChambeau útočí: Řekněte mi to do očí. Jak reaguje PGA Tour?

  12. srpna 2019 – pv

  Bryson DeChambeau si možná připadá jako oběť, ale zastání nenachází. Naopak se dostává do sporu s kolegy, kteří mu nemají problém říct i z očí do očí, co si myslí o jeho pomalé hře. Tak jako Brooks Koepka na drivingu před finálovým kolem The Northern Trust.

 • Patrick Reed
  10

  Zprávy

  Reed slaví první titul od Masters, pomohla mu jarní pauza

  12. srpna 2019 – haf

  Kapitán Amerika nebyl v posledním roce Kapitánem Amerikou. Patrick Reed se na hřišti trápil, a tak se na jaře rozhodl, dát si od golfu pauzu. Vyplatilo se a nyní slaví své první vítězství od loňského Masters, tedy po dlouhých 16 měsících. Na The Northern Trust.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení