Články na téma: PGA Tour

 • Jordan Spieth
  1066

  Bleskovky

  Spiethovo trápení? Jen mediální panika, tvrdí jeho kouč

  11. června 2016 – GolfExtra.cz

  Vyhrál úvodní turnaj pro šampiony loňského roku na Havaji a pak čtyři měsíce čekal. Jordan Spieth během nich ztratil třeba vítězství na Masters nebo pozici světové jedničky. Zní to zle, přesto jsou slyšet hlasy, které říkají, že se nic hrozného nedělo. A třeba Američanův kouč si myslí, že média začala zbytečně panikařit.

 • Phil Mickelson
  1067

  Bleskovky

  Mickelson chce na US Open prolomit smůlu, jeho forma stoupá

  11. června 2016 – GolfExtra.cz

  Senzační druhé kolo má za sebou Phil Mickelson. Americký golfista se po matném čtvrtečním představení v pátek probral a na FedEx St. Jude Classic bojuje o vítězství. Průběžně mu patří dělené třetí místo.

 • Tiger Woods
  1068

  Bleskovky

  Woods vypadl z desítky nejbohatších sportovců, vládne Mickelson

  10. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Na konci července to budou už tři roky od chvíle, kdy se naposledy radoval z turnajového vítězství. Přesto Phil Mickelson zůstává nejlépe placeným golfistou planety. Z desítky nejodměňovanějších sportovců světa podle časopisu Forbes naopak poprvé po dvaceti letech vypadl Tiger Woods.

 • Dustin Johnson
  1069

  Bleskovky

  DJ pokračuje ve své jízdě, nezastavila ho voda ani hloupé bogey

  10. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dustin Johnson má báječnou formu, což potvrzuje hned v úvodu FedEx St. Jude Classic. A to i přes to, že samotný start nebyl úplně podle jeho představ. Přesto je po prvním kole se skóre -4 na děleném čtvrtém místě, jen ránu za těmi nejlepšími.

 • William McGirt
  1070

  Zprávy

  Jsi idiot, řekl mu Tiger. McGirt teď vyškolil jeho nástupce

  7. června 2016 – Adam Kotrbatý

  Když o víkendu pozvedl trofej pro šampiona Memorialu, byl to šok. Mluvilo se o jiných, jenže Day, Spieth, McIlroy nebo třeba Fowler se museli sklonit před 36letým Williamem McGirtem. Mužem, jehož Tiger Woods označil za idiota.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení